LAWETA LUBIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja funkcjonuje jako całkowicie inna. To może być pomoc drogowa, jaka wysunie do Ciebie pomocną dłoń niczym prawdziwy przyjaciel. Ten przyjaciel, który jest przygotowany na dowolną okoliczność dlatego powinno się mu w pełni zawierzyć.


Przytrafiła Ci się awaria ewentualnie kolizja w sąsiedztwie Lubin, nie przeciągaj, ale wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy błyskawicznie. Pojawimy się z profesjonalną obsadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie staną się dla nas problemem. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a czasem brakuje paliwa. Dodatkowo każda z tych okoliczności może Cię dopaść chociażby na środku drogi. Wówczas przyjeżdżamy żeby skasować wadę ku Twojej oraz naszej radości. Natomiast jeśli będzie wskazana autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Jeśli to będzie konieczne zawsze zabezpieczamy teren awarii bądź kraksy. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której utknąłeś. Dróżka gminna czy autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się kłopotu My takie stanowisko znajdziemy aby Tobie dopomóc. Bowiem na swoim obszarze znamy dowolną trasę czy regionalną czy wiejską.


Zachowaj w kontaktach telefon do przyjaciela. W całym kraju prawdopodobnie może być ewidentnie potrzebny. Wybierz numer. Godzina jest nie ważna gdy znalazłeś się w kłopotach. Przybędziemy z pomocą – to nie ulega kwestii! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Gdyż w kłopocie licz na przyjaciela.


24 godziny na dobę możesz rozważać naszą współpracę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach

Jeżeli to nie kłopot spójrz w szczegóły! Przyjaciel z Lubin czuwa chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety dochodzą do głosu jeżeli rozważamy szybki oraz prosty klucz przewozu uszkodzonych samochodów. Na autostradzie jedynie z tej formy transportu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest tutaj prawnie zakazane. Nasza pomoc drogowa w obszarze Lubin dysponuje wieloma specjalnymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz specjalnie wykwalifikowaną załogą. Samochód będzie pod opieką naszych pracowników całkowicie bezpieczny w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Uszkodzony samochód oraz wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy szybko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


Zawsze można postanowić o holowaniu, oczywiście jeżeli dopuszcza to stan techniczny samochodu i przepisy. Taki zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w dowolnej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka pojazdu ciężarowego na jezdni, z czego zdajemy sobie sprawę, to wielki kłopot. Powikłania ruchu na drodze to niestety reguła w wypadku usterki TIR-a. Holowanie tego pojazdu jest często najbardziej użyteczną taktyką na odblokowanie trasy. W takim przypadku warto przywołać naszą pomoc drogową.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek pojazdu gdyż administrujemy specjalnym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała rodzina wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Korzystając z tego, solidnie oraz odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Ani skomplikowany dojazd, ani stan techniczny samochodu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z parowu, a następnie umieszczenia go na kołach.


Załatwimy ponadto transport produktów z niesprawnego samochodu. Załatwimy natychmiast transport alternatywny oraz brygadę, która profesjonalnie przeładuje towary.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa pracuje całodobowo wykwalifikowana, fachowa kadra. Duże zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć obojętnie jakie zadanie przez całą dobę nie bacząc na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Usunąć awarię zdarza się momentami wyjątkowo szybko. Są to niesprawności paraliżujące dalszą jazdę, ale nietrudne do naprawienia na miejscu. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa bądź też zatankowanie do baku innego paliwa. W takiej sytuacji całodobowo powinno się przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Używanie lawety będzie na pewno nie celowe. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze niezwłocznie.


Załoga, która hołubi mobilny serwis wyróżnia się dużym profesjonalizmem. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw prawdopodobnych do realizacji na drodze jest wyjątkowo różnorodny.


Pojedynczy telefon wystarczy. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce jednak przez telefon musimy ustalić detale niesprawności, markę samochodu i naturalnie rejon zdarzenia. Nie ma takich samych niesprawności zatem do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo żeby w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań kontrahentów z tego powodu też w ofercie usług odkryjecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Przewieziemy bezawaryjnie koparkę gąsienicową, a także ciężki spychacz oraz jakąkolwiek nawet nietypową z ogromnych maszyn drogowych. Decydujemy się przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Niewielkie, lecz ciężkie pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednakże warto by prowadził go kierowca wyszkolony do tego standardu usługi i właśnie takich przygotowanych kierowców mamy w naszym oddziale. Tabor jakim gospodarujemy umożliwia nam transport dłużycowy i fracht towarów ponadnormatywnych. To potrafi być ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy dowolny niekonwencjonalny ładunek.


Takiego wariantu usługę można u nas zamówić na terenie całego kraju. Transportu podejmujemy się też zagranicą. Rozporządzamy pełną dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Gdyż jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w pobliskim terenie, lecz w całym kraju. Bowiem cały szereg fachmanów z udokumentowanymi umiejętnościami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i wiedzą byśmy mogli zaprojektować metody zapewniające pożądany rezultat. Organizując ten projekt spodziewaliśmy się efektu w postaci znakomitej efektywności i jakości usług przy dobrym stosunku ceny.


Zlecenia podlegają osobnej ocenie. Na wycenę usługi wpływają: rozmiar prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, miejsce zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, a także użycie części zamiennych.


Jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, bowiem szkody pokryte zostaną z OC winnego stłuczki względnie ubezpieczeniowej pomocy.Zapamiętaj!

Na kłopoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Lubin zdeterminowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: