LAWETA DZIERŻONIÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DZIERŻONIÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła mamy zwyczajne placówki my jesteśmy szczególni. Wśród nas znajdziesz to co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. Więc jak przyjacielowi możecie nam zawierzyć bo jesteśmy gotowi na wszystko.


Gdy jeżdżąc po drogach w rejonie Dzierżoniowa dotknie Cię na drodze nieprzyjemne zdarzenie pilnie wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie umiał skutecznie działać w przypadku kolizji ewentualnie usterki. Przybędziemy zaskakująco szybko. Za nami przybędzie mobilny serwis oraz biegła brygada.


Nie istnieją żadne bariery żeby zrealizować na trasie jakiekolwiek drobne naprawy. Wulkanizacja bądź wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także inne w sumie małe niesprawności z satysfakcją usuniemy dla Ciebie na miejscu awarii. Każdorazowo też jesteśmy przygotowani na sytuacje, że konieczna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Możesz też brać pod uwagę współpracę w materii ubezpieczenia przestrzeni zajścia. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – każdorazowo posiadasz komfort wiedząc, że dla nas nie oznacza to komplikacji. Zapewnimy pomocy w każdej lokalizacji. Droga wiejska bądź krajowa – na rodzimym terenie znamy wszystkie spośród nich.


Bez telefonu do przyjaciela nigdy nie jedź w drogę. Jesteś w stanie się zorientować w całym kraju jak jest wartościowy. Dowolna godzina musi być odpowiednia. Wybierz numer skoro znalazłeś się w potrzebie. Pojawimy się – na pewno! Bowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik absolutnie taka jest. Bo w biedzie ufaj przyjaciołom.


Zdecydowanie jesteśmy zdecydowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Dzierżoniowa na sto procent jest chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy jak również najprostszy model przewiezienia niesprawnego samochodu to autoautolawety lub autolawety. Wielokrotnie obserwujemy na drogach nieformalnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Branżowe pojazdy i oczywiście profesjonalna załoga. Pomoc drogowa w obszarze Dzierżoniowa ma podstawy żeby być pewną siebie. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego jesteśmy spokojni o zabezpieczenie transportu samochodu i załadunku. Wszyscy pasażerowie oraz jednocześnie pojazd przez całą dobę będą przewiezieni na określone miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być odpowiedni i przepisy kodeksu drogowego mają dopuszczać holowanie jeżeli byśmy zmierzali zmienić na tą metodę transportu. Z maksymalną prędkością 60 km/h może poruszać się na trasie ten zespół, holowanie więc jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający kolizji na drodze to ogromny dylemat i my zdajemy sobie z tego sprawę. Zwykle usterka TIR-a stwarza korki na drogach. Częstokroć wyłącznym ratunkiem odkorkowania drogi jest holowanie. Z tym kłopotem do tej pory wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i skutecznie.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek samochodu ponieważ zarządzamy branżowym sprzętem. Znakomitej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy gwarantują nam bezpiecznie i sprawnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w przypadku gdy może być to niezbędne. Chociażby TIR-a wydostaniemy z dołu, a następnie ustawimy na kołach bez względu na stan samochodu bądź trudny dostęp.


Gdy zachodzi potrzeba przewozu artykułów z awaryjnego samochodu posiadamy zdolność podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przerzutu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie ze wskazaniem gestora ładunku.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana kadra czuwa żeby zapewnić Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Bez względu na warunki pogodowe w dowolnej porze dnia i nocy jesteśmy w stanie wypełnić którekolwiek zadanie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia niesprawności zdarzają się nagminnie. Nie jest problemem drobna awaria nawet jeśli wstrzymuje dalszą drogę. Zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie zatankowanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to przypadki z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście świadczy bezpośrednie reperacje całodobowo. Zajęcia dla lawety trudno tu oczekiwać. W 24 godzinnej ofercie usług istnieje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie niezwłocznie.


Ekipa, która obsługuje mobilny serwis cechuje się prawdziwym profesjonalizmem. Charakter drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na poboczu bez względu na markę i model pojazdu, jest właściwie szeroki.


Oddzwonimy niezwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Po sprawdzeniu elementów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Do każdego incydentu przystępujemy wszechstronnie oczywiście po to żeby w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest ważnym wycinkiem w obszernej propozycji naszych usług. Przewieziemy dowolną wielką maszynę drogową bezpiecznie i szybko czy to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Dokonujemy ponadto transportu różnych maszyn rolniczych. Lokalna załoga jest wszechstronnie przeszkolona również do transportu niewielkich, ale ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy również są znaczącą pozycją w naszej ofercie. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i wiele innych.


Tego typu usługę można u nas zapotrzebować na terenie naszego kraju. Przewozu podejmujemy się także zagranicą. Transportowane towary jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy też konieczną dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego modelu usług.Dlaczego my?


Dlatego, że naszą aktywność uważamy za służbę. Zatem pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Z tego powodu, że to długie doświadczenie współdziałających wzajemnie ośrodków jak również profesjonaliści z biegłością w swojej profesji oraz udokumentowanymi kwalifikacjami. W pierwszorzędnej efektywności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu dziś zaoferować w atrakcyjnej cenie, widać dokładnie jak wielki wpływ miał na to ten klucz postępowania.


Usługi podlegają jednostkowej wycenie. Na wycenę usługi oddziałują: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, użycie części zamiennych oraz zakres prac wykonanych na miejscu.


Nasza pomoc, jaką wykonujemy z powodu szkody do której doszło w rezultacie kraksy nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC winnego. Może być również nieodpłatna w przypadku jeśli rozporządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Istotne jest Twoje bezpieczeństwo!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Dzierżoniowa oczekuje pod telefonem zdecydowany żeby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: