LAWETA NIEMCZA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NIEMCZA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa instytucja naprawdę jest zupełnie niepodobna do innych. My zamierzamy być jak wasz zaufany przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa zawsze gotowa aby służyć pomocą. Więc będziesz mógł mu zaufać ponieważ przyjaciel jest gotów Ci poradzić w dowolnej sytuacji.


Przytrafił się problem z pojazdem dokładnie w pobliżu Niemczy? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak wyeliminować niesprawność i sprosta rezultatom stłuczki. Pojawimy się zaskakująco szybko. Przywieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wyuczonych fachmanów.


Wcale nie mogą być dla naszej ekipy kłopotem drobne naprawy na drodze. Oczywiste, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony odpad na drodze i uszkodzić oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które psują się w ulewny deszcz na szosie lub nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora i mieć ogromny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie niewielkie usterki usuniemy dla Ciebie ku obopólnej przyjemności. W każdej chwili zadania możemy zdecydować, że konieczna na pewno jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Możesz też liczyć na pomoc w sprawie zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Nie myśl o lokalizacji, w której Cię zatrzymało. Ścieżka gminna czy autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się kłopotu Zlokalizujemy jakiekolwiek miejsce oraz udzielimy pomocy. Ponieważ na naszym obszarze znamy każdą dróżkę czy regionalną czy gminną.


Zapamiętaj ten numer do przyjaciela. W całym kraju potrafi być ewidentnie użyteczny. Dzwoń. Czas jest nie istotny skoro znalazłeś się w kłopotach. Dojedziemy – bez wątpienia! Bowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik istotnie tak funkcjonuje. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.


Jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance lub niepłatne usługi z OC stłuczki.

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Niemczy na sto procent jest zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy jak również najłatwiejszy sposób przewiezienia zniszczonego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie w grę wkracza autostrada jest to jedyna poprawna metoda ponieważ holowanie jest absolutnie oficjalnie zabronione. Profesjonalne pojazdy i oczywiście fachowa załoga. Pomoc drogowa w obszarze Niemczy ma podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku i przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym celem. Niesprawny pojazd i wszystkich podróżnych przez całą dobę przywieziemy szybko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


Gdy stan pojazdu na to pozwala i oczywiście przepisy w każdej chwili można zdecydować się na holowanie. Jesteśmy na taką decyzję przygotowani, powinno się jednakże mieć w pamięci, że ten zestaw musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest prawdziwym dylematem, ale my rozumiemy tą kwestię, awaria samochodu ciężarowego na trasie. Ograniczenia ruchu na drodze to przeważnie reguła w sytuacji kolizji TIR-a. Często optymalnym ratunkiem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie samochodów nie ma przed nami zagadek bowiem zarządzamy profesjonalnym sprzętem. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała rodzina sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, solidnie oraz skutecznie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Jest jasne, że nie ma dla nas ciężko osiągalnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po karambolu wydobędziemy z kanału oraz ulokujemy na kołach.


Unieruchomiony samochód może zapewne przewozić ładunki, które nie podległy skasowaniu, ale wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na powołanie takiej usługi. Pozbieramy, przepakujemy i przewieziemy zgodnie ze wskazaniem administratora ładunku.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana kadra. Okazałe zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić którekolwiek wezwanie w każdym momencie doby nie bacząc na realia atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii wydaje się być nietrudnych do wyeliminowania. Przebita opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też zatankowanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki i sporo innych uniemożliwiających dalszą drogę, jednak tych które da się naprawić od ręki. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych epizodach potrafi się 24 godziny na dobę wykazać skutecznością. Nie wskazana okaże się autolawety. Sprawny dojazd to wartość naszego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Nasz mobilny serwis hołubią gruntownie wyszkoleni mechanicy. Znajomość szczegółów wielu różnych samochodów nie bacząc na markę pomaga im podjąć drobne naprawy wprost na trasie w każdej sytuacji.


Jeśliby telefon był zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Po określeniu detali niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Wszechstronne przystąpienie do wszystkich przypadków jest esencją naszego działania ponieważ naszym kierunkiem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania szeroką ofertę usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Nasza baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport potężnych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezawaryjny. Maszyny rolnicze, tym bardziej te zmuszające do dodatkowej troski, również znajdują się na naszej liście pojazdów, do których transportu przystępujemy. Lokalna kadra jest gruntownie wyszkolona między innymi do przewozu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. W czasie przewozu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego branżowego zespołu pojazdów. Jeśli Masz kłopot z niecodziennym towarem, przypuśćmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zwracaj się do nas.


Usługi te przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Towary każdorazowo jednostkowo ubezpieczamy i oczywiście rozporządzamy dokumentacją, która koncesjonuje nas do oferowania tych usług.Dlaczego my?


Ponieważ możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to że wiele ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście Bo tak się złożyło, iż specjaliści z wielu ośrodków zjednoczyli swoje zdolności i podzielili się doświadczeniem, obserwacjami i wiedzą. A ta pomoc drogowa powstała na tej osnowie. W wysokiej skuteczności i jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać wyraźnie jak duży wpływ posiadał na to ten model postępowania.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Cena zależna jest od różnych czynników: zakres robót przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna zastosowanie części zamiennych.


Nasze usługi utrzymują dobre ceny, ale są w stanie być bezpłatne jeśli Państwo mają odpowiednie ubezpieczenie Assistance względnie gdy nasza aktywność jest spowodowana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i wydatki rozlicza się z OC winnego kolizji.Noś nas w świadomości!

Przytrafił się problem przywołuj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, czeka przyjaciel z Niemczy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: