LAWETA BRZOZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRZOZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


Najwyraźniej poszukujesz pomocy drogowej w strefie Brzozowa. Trafiłeś znakomicie. w sytuacjach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek wydarzeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowe oraz dostawcze, należymy do awangardy w tej domenie. Laweta wynajęta z MegaHol to absolutna gwarancja szybkości, a także kondycji usługi 24h na dobę.


Jeśli to tak absolutnie paląca kwestia to lepiej nie trać ani chwili i wybierz nasz alarmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może być może dysponujesz czasem i masz chwilę, a znalazłeś się na naszej stronie bo poszukujesz bezpieczeństwa. Zabezpieczenia sobie w przyszłości pewności skutecznej pomocy. w związku z tym zapraszamy Cię do rozmowy w przedmiocie obszernej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów, które deklarują dużo bogatszy wachlarz usług niż tylko holowanie pojazdów. Wirtualnej rozmowy, w której z radością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Zaczniemy od MegaHol:Co potrafimy?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła wziął wielką społeczność zakładów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, ale nie zawężają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, ale wszystkie usługi świadczą w odniesieniu do wszelkich pojazdów ciężarowych oraz dostawczych, i dodatkowo dla aut osobowych, a także innych pojazdów. Od drobniejszych pojazdów, załóżmy kładów lub jednośladów po transport lawetą lub autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To jasne, że gdy specjalnością takiej firmy jest TIR to niewątpliwym jest dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Zarządzamy bowiem wystarczającymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które zezwalają nam na przewóz ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Od dawna funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska a także sąsiednich regionów mimo, że rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Nasz oddział w Brzozowie to efekt ekspansji naszych jakościowych usług do wielu miejsc w Kraju.


W perspektywie pewnie już na całym terytorium Kraju.Co też klient powinien zyskać na funkcjonowaniu platformy?


Przez 24h na dobę absolutną pewność jakości i bezpieczeństwa usługi. To prawdopodobnie największa wartość usługi holowania jakiej ma prawo wyczekiwać klient? Kluczową cechą usługi warunkującą nasze wybory jest przeważnie cena, ale znacznie częściej epizodycznie przy wyborze pomocy drogowej. To platforma skutkuje tym, że MegaHol dociera do usługobiorcy sprawniej niż pozostali. Tylko dzięki platformie posiadamy zdolność wyboru najlepiej skomponowanej do konkretnego zlecenia załogi spośród wielu dostępnych do pracy w określonym obszarze. a nawet potrafimy w razie konieczności łączyć ekipy specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a pożądane równocześnie. Choćby specjalistyczną grupę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydostanie TIR-a z pobocza oraz przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Korzystanie z potrzebnego sprzętu w dużej mierze określa możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć umożliwia nam tą dostępność, o którą trudno jest niewielkim, samodzielnie funkcjonującym zakładom.Jaka może być wartość usługi?


Nie ma wzorca sytuacji drogowych, który dało by się przenieść na trwały cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przypadków jest statystycznie za mało. Tu podstawą jest wczesna kalkulacja usługi przeprowadzona w czasie otrzymywania wezwania. Niektóre nieuniknione działania można sprecyzować już przy wezwaniu. Jasne jest wszak jaki wóz będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka będzie faktycznie niezbędna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Koordynator będzie na pewno wiedział o co musi pytać i pozyskane dane zapewnią mu komplet tego co jest niezbędne do początkowej kalkulacji. Naturalnie w rejonie zajścia ma prawo się ujawnić nieodzowna korekta wyceny usługi. z góry właściwie można założyć, że kalkulacja bliźniaczej marki usługi w naszej sieci będzie faktycznie niższa niż u drobniejszych operatorów. MegaHol ma także podpisane umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Obok holowania pojazdu o jaką usługę można się do nas skierować?


 • Arsenał usług MegaHol wydaje się być autentycznie znaczny dzięki istnieniu w platformie.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest opoką naszej propozycji.
 • Zarządzamy autoautolawetymi z ofertą przerzutu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych samochodów ciężarowychdostawczych, a dodatkowo pełny serwis samochodów osobowych.
 • Czynna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszystkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Indywidualne i długotrwałe umowy na fracht pojazdów drogowych, budowlanych i rolniczych.
 • Usługa transportu wszelkich aut niestandardowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • Fracht dłużycowy dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Wyciąganie z pobocza, parowu czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie wyłącznie takich.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Dzięki konstrukcji sieciowej możemy utrzymać całkowitą gotowość do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym bezkonfliktowym świadczeniu usług przewozowych. Pozwala nam na to ilość i różnorodność lawetautolawet, a także naczep niskopodwoziowych o rozmaitym zastosowaniu. Moc platformy przenosi się także na sposobność podjęcia całego szeregu zadań równolegle zdecydowanie nie dopuszczając strat na klasie i bezpieczeństwie realizowanych usług. Wszelkie pozostałe usługi dostarczamy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu zdecydowanie nie wyłącznie na obszarze kraju, ale także zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy istniej możliwość zarezerwowania dla siebie takiej kompetentnej współpracy?


Gdy wcześniej ktoś utrwali sobie nasz kontakt to nie będzie na pewno jakiejkolwiek trudności by MegaHol przywołać w chwili potrzeby. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą grupą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie klientom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. Stałą umowę na obsługę floty TIR-ów i pozostałych aut ciężarowychdostawczych można z MegaHol ratyfikować na konkurencyjnych warunkach również w Brzozowie. Błyskawiczny przyjazd na miejsce wezwania to jest to co w pierwszym rzędzie zapewnia kontrahentom trwała umowa. Dodatkową wartością stałej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również dobra znajomość taboru funkcjonującego w flocie zleceniodawcy co wpływa na odpowiedniejsze skomponowanie naszych załóg i ekwipunku do realizacji usługi. Wzorem ma prawo być tu praca serwisu mobilnego, który jeśli jest zaopatrzony pod znany nam tabor zleceniodawcy działa zwyczajnie operatywniej, a tym samym redukuje jego szkody. Instytucja, która z nami podpisuje umowę zdecydowanie nie potrzebuje być regionalna, a jeżeli jej flota wielokrotnie przemieszcza się w regionie Brzozowa po co mają ryzykować problemy z ewentualną potrzebną pomocą? Mówią, iż zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może idealnie będzie zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w momencie nieprzewidzianego kolizji.


HolowanieMegaHol – łatwa jazda zdecydowanie do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: