LAWETA OŁAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OŁAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z wspólnej domeny funkcjonują porównywalnie, jednak… Oto jest jednak pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie pomocną dłoń niczym prawdziwy przyjaciel. I tylko przyjaciel może być zdecydowany Tobie ulżyć w każdych okolicznościach, zatem możesz mu zawierzyć.


Przytrafiła się Tobie usterka lub stłuczka w sąsiedztwie Oławy, nie zwlekaj, lecz wykonaj telefon do przyjaciela – zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Pojawimy się najszybciej. Wysoko przygotowana załoga dowiezie oraz obsłuży mobilny serwis.


Absolutnie nie mogą być dla naszej ekipy kłopotem drobne naprawy na drodze. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali nasze ulice, lecz wiemy, że bywają przekłute koła, silniki które nie mogą odpalić, niespodziewane niedobory paliwa w zbiorniku albo uszkodzony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wtedy z przyjemnością dotrzemy żeby wyeliminować awarię na miejscu zdarzenia. A gdy będzie potrzebna autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Gdy to tylko jest potrzebne zawsze ubezpieczamy obszar usterki czy stłuczki. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka wiejska – nie ma znaczenia. My niezwłocznie potrafimy Cię zlokalizować i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Bowiem znajdujemy się u siebie więc rozpoznamy tutaj każdą drogę.


Bezwzględnie zapisz lub zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Przypuszczalnie może być pożyteczny na obszarze całej Polski. Każda pora będzie na pewno dobra. Wystukaj numer kiedy znalazłeś się w potrzebie. Zajedziemy – to pewne! PDS24h Marek Chudzik tak dokładnie funkcjonuje. Pewna pomoc drogowa! Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


Ta pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki.

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Oławy jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne pojazdy najszybciej oraz łatwo można przetransportować kiedy w grę wchodzi autolawety względnie autoautolawety. Często dostrzegamy na trasach półprywatnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie wzbroniony. Specjalne pojazdy i kompetentna ekipa. Pomoc drogowa w okolicy Oławy posiada podstawy żeby być pewną siebie. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku oraz przewozu samochodu jest gwarantowane dzięki takiej strategii w sprawach parku maszynowego i kadry. Przez całą dobę zarówno awaryjny pojazd jak również jego pasażerów przywieziemy pewnie na określone miejsce.


W każdym przypadku można postanowić o holowaniu, naturalnie jeżeli zezwala na to stan pojazdu i paragrafy. Oczywiście zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi. Ważne jest natomiast by mocodawca miał świadomość, że ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na drodze usterce to w sumie spory kłopot i my musimy mieć tego świadomość. TIR jeśli ulegnie kolizji zazwyczaj może być pretekstem do problemów na drodze. Wtedy holowanie staje się wielokrotnie niezbędne. W takim przypadku warto wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie jakiegokolwiek modelu pojazdu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. Znakomitej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pomagają nam solidnie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w chwili gdy jest to konieczne. Każdy pojazd umiemy postawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z rowu także TIR-a, nawet gdyby znajdował się w kiepskim stanie i w trudno przystępnym miejscu.


Gdy będzie użyteczny przewóz towarów przewożonych przez awaryjny samochód również się takim kłopotem zajmiemy. Załatwimy natychmiast transport zastępczy oraz brygadę, która sprawnie przeładuje produkty.


Wykwalifikowana, doświadczona kadra 24 godziny na dobę pilnuje aby zapewnić Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Przez całą dobę, nie zważając na pogodę, szerokie zaplecze pomaga nam urzeczywistnić którekolwiek zadanie.Mobilny serwis 24h


Istnieją także proste w naprawie usterki. Są to awarie utrudniające dalszą drogę, lecz nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika złego paliwa. W takim przypadku 24 godziny na dobę można zadzwonić po pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej pracy. Szeroka oferta serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem jak najszybciej.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych zawodowców. Próg drobnych napraw których są w stanie się podjąć na ulicy, niezależnie od tego jak jest marka i model samochodu, jest naprawdę olbrzymi.


Dzwonisz wyłącznie raz. Odbieramy natychmiast. Kilkunastu chwil potrzebujemy na przyjazd na miejsce jednak przez telefon musimy ustalić szczegóły awarii, markę samochodu i naturalnie lokalizację zdarzenia. Do każdego epizodu przystępujemy wszechstronnie oczywiście po to żeby w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymaga specjalnego taboru, którym rozporządzamy i oczywiście z tego powodu świadczymy tę usługę. Dowolną wielką maszynę drogową, spychacze bądź przypuśćmy koparki gąsienicowe jesteśmy w stanie przewozić prędko i oczywiście bezawaryjnie. Bierzemy pod uwagę również transport dużych maszyn rolniczych. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale wagowo uciążliwe mamy jednakże adekwatnie przeszkolonych kierowców. Wykonujemy opcjonalnie usługi z zakresu transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i mnóstwo innych.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo możesz kalkulować z naszej strony na sprawne i profesjonalne przeprowadzenie takiej usługi. Podwaliną świadczenia takiego typu usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości oraz umiejętności. Poza tym firma nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Z tego powodu że mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło własnym ekspertom skoncentrować tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna Dlatego, że tak się ułożyło, iż fachowcy z całego szeregu ośrodków zjednoczyli wszystkie siły i podzielili się doświadczeniem, praktyką i wiedzą. A ta pomoc drogowa rozpoczęła działalność na takiej osnowie. Umożliwia nam to prędko i sprawnie usunąć realnie każdą usterkę czy przetransportować jakikolwiek samochód z gwarancją doskonałej jakości i dobrej wyceny.


Na każdą usługę spoglądamy oddzielnie więc jakąkolwiek rozdzielnie szacujemy. Na cenę usługi wpływają: zastosowanie części zamiennych, rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, rejon zajścia, a także rodzaj pojazdu, który serwisujemy.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody zaistniałej w rezultacie kolizji nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC winnego. Może być też bezpłatna w przypadku gdy zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Zawsze jesteśmy pod ręką!

Usterka? Kraksa? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Oławy zdeterminowany do pomocy zawsze odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: