LAWETA DANIELOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DANIELOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa jednostka jest diametralnie inna. My zamierzamy być jak twój zaufany przyjaciel, doskonała pomoc drogowa zawsze gotowa aby udzielić porady. Przyjaciel godny kredytu zaufania dodatkowo gotów na jakiekolwiek rozstrzygnięcie.


Kiedy przebywając w rejonie Danielowice dotknie Cię w podróży nieprzyjemne zdarzenie natychmiast wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wybierz numer do przyjaciela , który będzie potrafił postępować w sytuacji kraksy lub usterki. Dojedziemy ekspresowo. Dowieziemy mobilny serwis oraz przeszkolonych fachmanów.


Drobne naprawy na trasie to nie jest temat do dyskusji. Nasze załogi w żadnym wypadku nie rezygnują. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, i bywa też, że brakuje paliwa. A każda ta sytuację może Cię dosięgnąć chociażby na środku drogi. Wtedy przybywamy aby skasować awarię ku Twojej i naszej satysfakcji. W którejkolwiek minucie zadania możemy przesądzić, że niezbędna na pewno jest autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Otrzymujesz pewność, iż przestrzeni zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Możesz mieć usterkę gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka gminna – nie ważne. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Droga gminna czy krajowa – na tutejszym terenie znamy dowolną z nich.


Bez numeru do przyjaciela nigdy nie wyruszaj w drogę. Może być przydatny w granicach całej Polski. Będziesz mógł wydzwaniać o dowolnej porze. Zameldujemy się – niechybnie! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik Tacy mają być przyjaciele.


Gwarantujemy współpracę o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w zakresie usług Assistance

Jeśli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Danielowice czuwa gotowy do służby!

NASZA GALERIALawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety dochodzą do głosu jeśli zamierzamy zastosować szybki oraz praktyczny model przewozu defektowych pojazdów. Na autostradzie tylko z takiej metody przewozu możemy skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku oficjalnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w regionie MIASTA kieruje wieloma specjalnymi, świetnie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. W przebiegu załadunku oraz przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. 24 godziny na dobę zarówno awaryjny pojazd jak i jego pasażerów przewieziemy bezpiecznie na wskazane miejsce.


Potencjalną zmianę standardu zlecenia na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem gdy na jezdni ulega usterce pojazd ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to niestety zasada w przypadku usterki TIR-a. W tym wypadku często holowanie może być wyłącznym środkiem odkorkowania drogi. Nasza pomoc drogowa znakomicie radzi sobie z takimi rzeczami.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami zagadek bowiem zarządzamy profesjonalnym sprzętem. Potrafimy bezpiecznie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, a umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. Nawet TIR-a wydostaniemy z dołu i postawimy na kołach bez względu na stan techniczny pojazdu czy wymagający dojazd.


Jeżeli występuje konieczność transportu towarów z awaryjnego pojazdu posiadamy zdolność podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przerzutu. Zawsze jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana załoga. Nie skupiają naszej uwagi warunki pogodowe bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić dowolne zamówienie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie tak mało jest usterek prostych w naprawie. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą drogę, jednak łatwych do wyeliminowania przypadków awarii. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście świadczy doraźne reperacje przez całą dobę. Laweta będzie nie konieczna. Obszerna paleta usług serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem bezzwłocznie.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Świadomość detali całego szeregu rozmaitych pojazdów bez względu na markę pomaga im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na ulicy w każdej sytuacji.


Starczy jeden telefon. Chwila konsultacji to czas, który jest nam potrzebny do określenia detali usterki, marki samochodu i lokalizacji zajścia później w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu. Kierunkiem naszych przedsięwzięć jest w pełni dopomóc kierowcy więc do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie branżowego taboru, którym rozporządzamy i z tego powodu proponujemy tę usługę. Bezawaryjny transport potrafimy zapewnić którejkolwiek poważnej maszynie drogowej. Nie przedstawia dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy zdecydowanie mniejszych samochodów, lecz nasi kierowcy są właściwie przeszkoleni do transportu małych, lecz ciężkich pojazdów. Paleta naszych usług obejmuje również transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To może być duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie dostarczymy dowolny specyficzny towar.


Usługi takie prowadzimy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Ładunki każdorazowo indywidualnie ubezpieczamy i oczywiście dysponujemy dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Bowiem nie jest łatwo wprost dać porękę na zapewnienie Ci specjalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz PDS24h Marek Chudzik ją zapewnia. Dlatego, że doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachmanów z całego szeregu ośrodków skupiają się w jednym miejscu. Duża efektywność w umiejętnym likwidowaniu awarii czy świetne wyniki frachtu pojazdów są właśnie tego rezultatem.


Jakakolwiek usługa jest indywidualna, więc każdą szacujemy jednostkowo. Na pozór analogiczne usługi zawsze się różnią, zatem każda zdecydowanie powinna podlegać osobnej wycenie. Pod obserwację przy wycenie bierze się: czy została użyta autoautolawety lub holownik, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, typ pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia.


Jeśli zniszczenie wyniknie z nieuwagi osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie na pewno można zapłacić z OC sprawcy kraksy. Analogicznie może być jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.Trzymaj nas w myśli!
Zawsze Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Danielowice czeka pod telefonem dyspozycyjny żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: