LAWETA JELCZ-LASKOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JELCZ-LASKOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa firma naprawdę jest całkowicie odmienna. My jesteśmy jak wasz najlepszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa zawsze zdecydowana żeby udzielić ochrony. Przyjaciel wart kredytu zaufania oraz gotów na każde rozwiązanie.


Przytrafiła się Tobie awaria bądź stłuczka w okolicy Jelcz-Laskowice, nie zwlekaj tylko wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy błyskawicznie. Przywieziemy mobilny serwis, a także wyuczonych ekspertów.


Drobne naprawy to nie jest przeszkoda, która na trasie mogła by zaistnieć dla nas problemem nie do usunięcia. Wulkanizacja lub wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także pozostałe w sumie małe usterki z przyjemnością skasujemy dla Ciebie na miejscu. A jeśli będzie potrzebna autolawety, autoautolawety bądź holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie utrudniło jej przyjazdu. Masz pewność, że okolicy zajścia nie porzucimy niezabezpieczonej. Czy przebywasz na jezdni gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to oczywiście dla nas nie stanowi kłopotu. My to miejsce znajdziemy aby Ci pomóc. Bowiem na tutejszym obszarze rozpoznamy dowolną trasę czy krajową czy komunalną.


Koniecznie zanotuj bądź zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całym kraju wyczekujemy na Twój telefon. Wystukaj numer. Moment jest nie istotny kiedy znalazłeś się w opresji. Stawimy się – masz na to gwarancje! I taka faktycznie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Tacy powinni być przyjaciele.


Tak samo i w dzień i w nocy zawsze możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Usługi w ramach Assistance, a także darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie usuniecie paliwa błędnie wlanego

Jeżeli masz czas zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Jelcz-Laskowice na sto procent jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najłatwiejszy sposób przetransportowania unieruchomionego samochodu to autoautolawety czy autolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej techniki transportu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku prawnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w regionie Jelcz-Laskowice kieruje wieloma profesjonalnymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną załogą. W przebiegu załadunku i transportu pojazdów zabezpieczenie jest naszym celem. Samochody oraz prawdopodobni pasażerowie będą przez całą dobę dowiezieni na określone miejsce.


Każdorazowo można podjąć decyzję o holowaniu, naturalnie jeśli dopuszcza to stan techniczny samochodu i paragrafy. W jakichkolwiek okolicznościach możesz zmienić dyspozycję jedyny problem to w sumie prędkość przemieszczania sie po trasie. Ten zestaw musi jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to kłopot gdy na trasie podlega awarii samochód ciężarowy. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety zasada w przypadku kolizji TIR-a. Niejednokrotnie jedynym środkiem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. W tej sprawie należałoby przywołać naszą pomoc drogową.


Holowanie jakiegokolwiek modelu samochodu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie jest dla nas kłopotem. Przewieziemy choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy lub dostawczy. Zrealizujemy to profesjonalnie i solidnie zawdzięczając to znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu dodatkowego. TIR w wykopie leżący do góry kołami, nawet kiedy zdarzy się to w mało dostępnym położeniu, będzie przez nas wyciągnięty i ustawiony do pionu.


Możemy także dostarczyć odpowiedni samochód do transportu ładunków transportowanych w uszkodzonym aucie. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w zlecone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas pierwszym wyborem dlatego całodobowo czuwa nad nim nasza profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. Duże zaplecze pomaga nam wypełnić dowolne wezwanie w jakiejkolwiek porze dnia i nocy nie patrząc na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii zawsze będą też takie nietrudne do usunięcia. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą jazdę, jednak nieskomplikowanych do rozwiązania przypadków niesprawności. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca natychmiastowe naprawy przez całą dobę. Nie zasadna będzie autolawety. Serwis dojedzie w rejon awarii bezzwłocznie, a w palecie usług jest też działający 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przygotowana obsługa. Próg drobnych napraw których są w stanie się podjąć na drodze, nie bacząc na markę i rodzaj samochodu, jest naprawdę ogromny.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce ale przez telefon potrzebujemy określić szczegóły awarii, markę samochodu i jednocześnie rejon zdarzenia. By w największym stopniu dopomóc kierowcy do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań klientów dlatego też w ofercie usług odkryjecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. Którąkolwiek ciężką maszynę drogową, spychacze czy przypuśćmy koparki gąsienicowe możemy przewozić szybko i oczywiście bezpiecznie. Podobnie transport wielkich maszyn rolniczych nie będzie problemem. Do przewozu wózków widłowych używamy trochę skromniejszych pojazdów, jednakże nasi kierowcy są stosownie wyszkoleni do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów. Administrujemy zespołem pojazdów gwarantującym przewóz ładunków ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet uciążliwy gruz.


Nie jedynie w kraju, jednak też i zagranicą wykonujemy takie usługi. Dysponujemy całkowitą dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Albowiem nasza wiedza to liczba doświadczeń i oczywiście praktyki wyspecjalizowanych fachowców z całego szeregu ośrodków. To dlatego właściwie dowolną usterkę likwidujemy tak efektywnie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej trzeba nazwać dobrą.


Zlecenia podlegają jednostkowej kalkulacji. W wycenie brane są pod rozwagę: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu, wykorzystanie części zamiennych, model samochodu, który serwisujemy i miejsce zajścia.


Wszystkie nasze usługi będą mogły być darmowe jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie na pewno można opłacić z OC winnego kolizji.Przenigdy nie strać!

Tylko Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotowy do pomocy, oczekuje przyjaciel z Jelcz-Laskowice.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: