LAWETA NAKŁO NAD NOTECIĄ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NAKŁO NAD NOTECIĄ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada uczciwie podkreślić, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to na szczęście nie znaczy, iż rezygnujemy z realizacji innych zleceń, a zgoła odwrotnie zarządzając kompletnie wyposażoną bazą potrafimy obsłużyć parę zleceń równocześnie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy tak zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie rezygnujemy ze zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, natomiast warsztaty rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to żeby poradzić sobie z każdym zamówieniem.


Na ogół może ci się przydarzyć problem na autostradzie. Korzystnym wyjściem wydaje się być wtedy zadzwonić do MegaHol, tym bardziej gdy przytrafi ci się to w przestrzeni Nakła nad Notecią, bo to pewna pomoc drogowa. Ponadto nie musimy zaraz holować samochodu. Każdorazowo może się wyklarować, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zajścia niejednokrotnie okazuje się być stanowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam właśnie efektywnie eliminują awarie.


Dowolną niesprawność zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach skasować Do tej chwili obojętnie jakie zlecenie zamykaliśmy pozytywnie i nie ma takiego argumentu by to się odmieniło. Zdecydowana większość usterek jakie uniemożliwiają klientom dalszą podróż dla przeszkolonych grup okazuje się być banalnymi do usunięcia. Niech ci się nigdy nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, gdyż na trasie też mała awaria często okazuje się niemożliwa do indywidualnej reperacji, tak więc wycieraczki i opony, ubytek paliwa lub nieodpalający silnik także momentami oczekują naszej interwencji.


Pilnuj by mieć to wciąż w pamięci. Jeżeli przebywasz z odległego miejsca, tylko nie trap się faktem, że nie umiesz nam wytłumaczyć w którym miejscu miałeś usterkę, ponieważ my jesteśmy z sąsiedztwa. Znamy tutaj każdy zakątek dlatego nie jest ważne, w którym miejscu utkwiłeś ze swoją kolizją my niedługo cię wyszukamy. Przywołuj nas o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy. Przyjaciele mogą być różni, życzliwsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zawodzi. Istotnie tak właśnie mamy.24 godziny na dobę zawsze możesz Nasza pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli nadal masz obiekcje! Lecz na pewno możesz w Nakle nad Notecią polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie można ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednakże nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakiś inny charakter samochodów. Zatem choć tanią formą przejazdu niesprawnego pojazdu osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to my przecież zachęcamy by skorzystać z specjalistycznej usługi.


Taką wskazówkę powinno się przyjąć na poważnie. Praktyka no i fachowość zawsze są obowiązkowe dla zaufania przy holowaniu. Niestety nie da się w stu procentach zaufać powszechnej lince holowniczej bowiem bywa ona niedoskonała. Musi się również mieć w pamięci, że holowanie tego rodzaju na autostradzie oraz drodze szybkiego ruchu jest zakazane. Więc tu dokładnie może być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Mamy lawety lub też autolawety przystosowane do przewozu wszelkiego typu pojazdów, ale też podróżnych. Właściwy transport zapewnimy natychmiast na miejsce zderzenia i pewnie przywieziemy na określone miejsce i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego utworzyliśmy MegaHol. Bezpośrednio w transporcie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zwykle wśród najlepszych. Wartościowa propozycja plus gwarancja doskonałej klasy profesjonalnych usług jest znaczącym etapem w kierunku spełnienia tegoż ideału. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym trasę spotkał się chyba nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Długie korki są w stanie się budować także na trasie dwupasmowej gdy wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Jest też jasne, że efekt potrafi być poniekąd groźniejszy w skutkach na ruchliwej, bocznej szosie. Więc prędka naprawa ewentualnie dobry, profesjonalny transport takiego samochodu jest bardzo znaczący.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem pomocniczym takim, jaki pozwala na wydobycie kłopotliwego TIR-a z dołu oraz postawienie go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy więc efektywnie przewieźć w rejon w którym będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Kompletny repertuar trudnych samochodów: Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, prędko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod ustalony adres.


Rękojmią kondycji naszych usług jest także specjalistyczna kadra dostępna zawsze dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik i niskopodwoziówka nigdy nie będą konieczne. Istotnie tak się zdarzy jeżeli rezultaty zdarzenia da się usunąć na na miejscu zajścia co, chociażby na drodze szybkiego ruchu, szybko może wykonać wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być zabezpieczeni na mnóstwo wariantów niesprawności od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Na każdym odcinku staramy się zrobić wszystko co potencjalnie możliwe, z tego powodu odjeżdżamy po dokonaniu gruntownego sondażu w czasie przyjmowania zamówienia. Rzecz zrozumiała, że w każdym przypadku może wypaść coś zaskakującego i błyskawiczna reperacja nie stanie się możliwa, jednakże wtedy szybko podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca tylko na wezwanie.


Obojętnie jakie zamówienie to dla nas specjalny epizod dlatego, że każda usterka jest wyjątkowa. Wszyscy kontrahenci maja prawo do fałszywej analizy, to my musimy być zawodowcami i możemy wybaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zadanie indywidualnie. Wolno nam tak postępować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu dającemu nam niepodważalny luksus pracy.Transport niskopodwoziowy

Naszą ofertę usług poszerzyliśmy o fracht wielkich maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych gdyż potężna baza lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla standardowych usług. To jak najbardziej właściwa decyzja, ponieważ czerpie z potencjału swoich doświadczonych kierowców i taboru, a tym samy minimalizuje koszty działalności tak wpływając na zminimalizowanie stawek kluczowych prac.


Przewozy realizujemy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na ustalone miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych chociaż niedużych wózków widłowych oraz busy i pikapy. Oczywiście także ładunki ponadnormatywne bądź ładunki dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy frachty mimo że zawsze jesteśmy przekonani, iż w naszych rękach są bezpieczne. Przejmujemy na siebie wszelkie procedury powiązane z frachtem w tym możliwe, konieczne zezwolenia okazując się tym samym kompletną dokumentacją konieczną do oferowania podobnej pracy.Dlaczego my?

Niby dlaczego akurat nie? Czemu nie MegaHol? Wolno nam sobie w tym miejscu pisać, iż to my jesteśmy najlepsi, ale nikt kto w taki sposób pisze nie umniejsza zdolności innych. Działa dużo pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak prawdopodobnie każda kończy oczekiwane zlecenia.


Odważ się jednak wgryźć w niniejszy wątek. Nasza platforma warsztatów to grupa skupiająca wielu partnerów, a to przynosi nam uprawnienie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej uniwersalny tabor niż oferta pojedynczego zakładu. O wykwalifikowanych mechaników oraz doświadczonych kierowców również jest łatwiej w naszej markowej platformie niż w pojedynczym zakładzie. MegaHol to harmonijne zespolenie małych zakładów, które równocześnie się wzmacniają działając synchronicznie w pobliżu wydarzenia przy tym dysponując spektakularnym wachlarzem zespołu pojazdów i sprzętu.


Podstawę oferowania naszych usług określa dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie dlatego. Dotrze konkretnie do was odpowiednio dobrana formacja zawodowców, najpewniej z niewielkiego punktu gdzie wiążą ich więzy domowe lub przyjaźni, jednak będą mogli czekać na natychmiastową interwencję dużej pajęczyny.


Często stawki za zlecone nam prace zdarzają się mniejsze niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż nie opieramy się na taryfikatorze, bo wyceniamy każde zamówienie na bazie realnych danych. W momencie usług prowadzonych z OC lub Assistance nie trzeba regulować zapłaty, ponieważ rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie jedynie. Przyjaciel z Nakła nad Notecią, który w sposób naturalny przybędzie w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: