LAWETA KCYNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KCYNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne zadanie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to próbujemy tak wykonać usługę jakbyśmy ją realizowali dla najdroższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Wszystkie nasze odziały rozlokowane są w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych samochodów naturalnie z celowym nastawieniem na auta ciężarowe.


Na ogół może ci się przydarzyć defekt na trasie. Skutecznym rozstrzygnięciem jest wówczas zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeżeli przydarzy ci się taka przygoda w okolicy Kcyni, ponieważ to wiarygodna pomoc drogowa. Notabene nie trzeba niezwłocznie holować samochodu. W chwili przyjmowania zamówienia zawsze przeprowadzamy wywiad na temat kłopotów, które was napotkały i jest prawdopodobne, że nasza interwencja skończy się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż zarządzamy wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na jakiś moment stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, a w taki sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie awarii.


Nie boimy się, że coś nas zaskoczy ponieważ posiadamy dość umiejętności, by ze wszystkim sobie poradzić. Faktem jest, że do tej pory regularnie rozwiązywaliśmy pozytywnie wezwania, nabraliśmy zatem przekonania choćby do naszych możliwości. Zdecydowana większość usterek które uniemożliwiają klientom dalszą jazdę dla naszych załóg okazuje się być banalnymi do naprawy. Niech ci się nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bo na drodze także niewielka usterka często okazuje się niewykonalna do osobistej reperacji, tak więc wycieraczki czy opony, niedobór paliwa czy też nieodpalający napęd też czasami potrzebują naszej interwencji.


Miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś w to miejsce przyjechać nawet z końca kraju. Nieistotne gdzie znalazły cię problemy bez problemów to miejsce znajdziemy, więc błyskawicznie podamy ci pomocną dłoń. Ściągaj nas o każdej porze dnia i nocy. Dotrzemy na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Bowiem istnieć przystoi należycie.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz kalkulować naszą pomoc:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Pomoc w zakresie Assistance i nieodpłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co ukrywa nasza paleta możliwości skoro wciąż nie masz pewności. Tymczasem na przyjaciół z Kcyni będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest skomponowana do przewozu każdego auta. Mamy jasność co do tego, że łatwą formą interwencji jest holowanie, zwłaszcza jeśli mowa o autach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej umie się podobnej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to jednak sugerujemy sięgnięcie po usługi specjalistów.


Wydaje się być wiele powodów dla jakich trzeba potraktować tą radę serio. Praktyka i kompetencje są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nadzwyczaj istotny bezwzględnie jest sprzęt z jakiego wówczas korzystamy albowiem naturalna linka holownicza częstokroć jest niedoskonała. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest wzbronione. Zatem idealnie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, profesjonalne zespoły pomocy drogowej MegaHol są najodpowiedniejszym doborem.


Bezpośrednio w naszym taborze są lawety, lub autolawety dostosowane do każdego typu pojazdów. Przewóz samochodów to nasza profesja, dlatego o każdej porze można nas wezwać byśmy rzetelnie przeprowadzili przypisaną nam pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie nasz jedyny żywioł. Zawsze sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Zaręczamy wartościową propozycję i profesjonalne wykonanie prac. Niesprawność TIR-a na ulicy potrafi stać się dużym problemem. Niesprawność na drodze dwupasmowej jest zdolna wyizolować z ruchu jeden pas i zostać przesłanką tasiemcowych korków. Ale nie sądźmy, że będzie spokojniej na peryferyjnych odcinkach dróg bowiem zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, tymczasem niesprawność TIR-a może je całkiem zablokować. Dlatego rzeczywiście istotny powinien być szybki , oraz fachowy przewóz tego pojazdu, albo bardzo szybka jego reperacja w rejonie lokalizacji zdarzenia.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt posiłkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wyciągnięcia uciążliwego samochodu z dołu czy też ulokowania go na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a umiemy więc właściwie przetransportować w miejsce gdzie będziemy umieli go bezpiecznie naprawić. Szybko i bezpiecznie dostarczymy pełen wachlarz wielkich pojazdów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Poręką klasy naszych usług jest też zawodowa kadra osiągalna dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zakończenie problemu potrafi też okazać się absolutnie inne i holownik , a także niskopodwoziówka tym razem nie będą wskazane. W rejon usterki stosunkowo szybciej nadjedzie mobilny serwis i choćby i na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy fachowo dokonają oczekiwanej reperacji.


Od wulkanizacji opon po małe reperacje motoru na takie zdarzenia musi być gotów mobilny serwis. Próbujemy wcześniej sprecyzować podstawę niesprawności i w związku z tym przeprowadzamy drobiazgowy rekonesans podczas podejmowania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy odjeżdżają właściwie gotowi do pracy. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się wyjaśnić, iż krótka naprawa jest akurat nie realna.


Każde wezwanie to dla nas inny przypadek bo każda niesprawność jest inna. Wszyscy mechanicy mogą z rad klientów wyłapać znaczące wskazówki bez przytyku, nawet jeżeli zleceniodawcy plątają się w klasyfikacji awarii. Możemy tak działać ponieważ odczuwamy luksus pomocy znakomicie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w profesjonalnym taborze mamy dostatecznie dużo, w związku z tym daliśmy sobie pozwolenie na rozszerzenie naszej oferty o transport maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. Przystoi czerpać z wiedzy obsady mimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej przestrzeni przewozu, jednakże posiadając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne wyceny prac.


Nawet nie planujemy ograniczeń, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wskazane miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Wolno również desygnować nam fracht ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców i sprzętu z którego korzystają, nie mniej regularnie nasze profesjonalne transporty są całkowicie ubezpieczone. Całkowite procedury i dokumenty potrzebne do specyfikacji powiązanej z wykonywaną przez nas usługą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ale czemu akurat nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Nie planujemy żeby pozostali czuli się gorsi, ale ogromnie chcemy być najlepsi. Funkcjonuje mnóstwo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże prawdopodobnie każda kończy wszystkie zadania.


Winno się na pewno rozważyć ten problem szerzej. Indywidualny zakład na pewno nie będzie operował naprawdę tak rozległym zespołem pojazdów i sprzętem jak firma będąca elementem pajęczyny budującej się z znacznej ilości kooperantów. O wyspecjalizowanych mechaników oraz profesjonalnych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w samej markowej sieci niż w jednostkowym warsztacie. Jesteśmy niczym naczynie połączone, gdzie wszystkie odziały będące w okolicy wypadku współdziałają ze sobą, aby na miejsce posłać całkowicie właściwie zorganizowaną pomoc.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi bazę oferowania naszych usług sprawdza się dokładnie dlatego. Do zlecenia dotrą doskonali fachowcy, zapewne z lokalnego familijnego warsztatu, ale będą trzymali na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do pomocy ogromnej firmowej platformy.


Taryfikatora u nas nie mamy, jednak powinniście oczekiwać na rozsądną cenę, niejednokrotnie niższą niż oczekujecie, a to dlatego, że szacujemy prace na bazie realnych danych. Naturalnie wykonujemy potencjalne zlecenia z OC oraz Assistance i w tym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


MegaHol, tym razem nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Niezmiennie Twój przezorny przyjaciel z Kcyni.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: