LAWETA MROCZA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MROCZA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada obiektywnie zaznaczyć, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie znaczy, iż odmawiamy wykonania innych wezwań, a zgoła odwrotnie dysponując profesjonalnie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć parę zleceń równocześnie. W tej sytuacji szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na rozmiar auta bowiem nasi klienci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, by nasze uczynki utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w biedzie. Zaznaczamy to, że naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób zaopatrzone by sprostać każdemu zleceniu w optymalny sposób.


Problemy z samochodem na drodze to oczywista rzecz. Zawsze w podobnej sytuacji nie trwoń czasu na szukanie przysługi wyłącznie od razu wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Mroczy to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Natomiast faktycznie holowanie auta może być zbyteczne. W czasie przyjmowania zlecenia każdorazowo prowadzimy wywiad na temat problemów, które was napotkały i może się zdarzyć, że w naszym przypadku interwencja zamknie się na pomocy mobilnego serwisu, tym bardziej, że zarządzamy wykwalifikowaną kadrą. W takim razie, może się zdarzyć, że rozwikłamy awarię na miejscu zdarzenia.


Każdą niesprawność zawsze jesteśmy w stanie skasować Do tej chwili każde zlecenie rozwiązywaliśmy szczęśliwie i oczywiście nie znamy takiego argumentu by jakoś to się odmieniło. Wiele niesprawności jakie uniemożliwiają klientom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych grup okazuje się być nietrudnymi do usunięcia. Zawsze jesteśmy zdeterminowani zająć się jakąkolwiek błahostką czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład może nieodpalający silnik, rozerwana opona lub ubytek paliwa, jako pomoc drogowa prędko to zlikwidujemy.


Staraj się by o tym myśleć. Ty, być może dojechałeś do nas z odległego krańca Europy, natomiast jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna tutaj wszystkie zakamarki i odszuka cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Oczekujesz interwencji to dzwonisz, oczywiście nie ważne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i na pewno żadnego rzecz jasna nie zawiodła. To nasz sposób na życie.Możesz kalkulować naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Wyciągnięcie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Osobiście zorientuj się co ukrywa nasza paleta możliwości skoro dalej nie czujesz ufności. Jednak tu w Mroczy możesz polegać na przyjaciołach!AutolawetyAutoautolawety 24h

Zdecydowanie można powiedzieć, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, aczkolwiek nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi autolawetymi czy autoautolawetymi transportować każdy inny typ aut. I mimo, że kultową metodą przewozu niesprawnego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy prowadzący, to przecież zachęcamy by skorzystać z fachowej interwencji.


Istnieje niemało argumentów dla jakich powinno się potraktować tą wskazówkę serio. Przeciętny kierowca zwyczajnie niestety nie rozumie jakże znaczące przy holowaniu bywają praktyka i fachowość. Bardzo kluczowy jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy gdyż przeciętna lina holownicza często jest niesolidna. Holując samochód musi się pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co zasadniczo skomplikuje i przedłuży przejazd. Zatem pomoc drogowa MegaHol zarządzająca kompetentnymi zastępami, i odpowiednim sprzętem do lawetowania wydaje się być najwłaściwszym wyborem.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety przystosowane do przewozu każdego rodzaju samochodów, jak również podróżnych. Odpowiedni transport przywieziemy szybko w rejon kolizji i bezawaryjnie przywieziemy na wyznaczone położenie i sprzęt i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Przewóz samochodów ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to domeny w jakich staramy się być najdoskonalsi. Gwarantujemy wartościową ofertę , a także kompetentne zrealizowanie prac. Kierowcy doskonale kojarzą jaką trudną jest na ulicy usterka TIR-a. Nawet gdy usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych trasach czasem odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin może przynieść wielokilometrowe zatory. Niestety nie oczekujmy, iż będzie łatwiej na peryferyjnych szosach bowiem bywają one szczególnie często uczęszczane, a awaria TIR-a potrafi je totalnie unieruchomić. Trzeba zatem zauważyć profesjonalistów od napraw bezpośrednio w rejonie zdarzenia oraz specjalistycznego przewozu samochodów.


W taborze MegaHol znajdziecie holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt pomocniczy, w tym również adekwatny sprzęt do wyciągnięcia ciężkiego pojazdu z dołu czy postawienia go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a potrafimy więc skutecznie przewieźć w miejsce gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie wyremontować. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, kompletny arsenał ciężkich samochodów przewieziemy skutecznie i pewnie przez 24 godziny na dobę.


Zabezpiecza to również profesjonalna załoga, która pełniąc dyżury w naszych zespołach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może holownik oraz niskopodwoziówka nie będą zasadne. Faktycznie się zdarzy jeżeli rezultaty awarii da się naprawić na w rejonie zdarzenia co, chociażby na drodze szybkiego ruchu, prędko może załatwić wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest przygotowany zarówno na wulkanizację opon jak i na drobne remonty motoru. To przede wszystkim rola wnikliwego rekonesansu wykonanego w czasie przyjęcia zlecenia. Rzecz jasna w sposób naturalny może wyskoczyć coś nieoczekiwanego i natychmiastowa reperacja akurat nie może być możliwa, jakkolwiek w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca tylko na wezwanie.


Najczęściej udaje się nam do wezwań podchodzić bardzo jednostkowo bo mamy wiedzę, iż każdy epizod potrafi być nowy. Klient może nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności zdarzenia, jednakże my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a później wysnuć stosowne wnioski, bo w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Przyjęte nastawienie jedynie wspiera nas w luksusie funkcjonowania ponieważ podstawę przynosi nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze posiadamy dostatecznie dużo, stąd pozwoliliśmy sobie na rozszerzenie naszej propozycji usług o przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych. To prawda, że w tej domenie przewozu akurat nie specjalizujemy się, jednakże jeśli pośród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie można nie zagospodarować tego potencjału.


Absolutnie nie planujemy ograniczeń, w Polsce czy też zagranicą przywieziemy na określone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy kombajny. Można oczywiście powierzyć nam przewóz towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Regularnie ubezpieczamy frachty jednak zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych rękach zawsze są bezpieczne. Jakikolwiek fracht, szczególnie nietypowych towarów domaga się pozwoleń, pełnomocnictw czy właściwej specyfikacji, jednakże absolutnie nie obciążamy kontrahenta pozyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

Mianowicie czemu tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Każdy może wpisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my akurat nie potrzebujemy minimalizować innym kompetencji. Trudno przypuszczać, iż coś nie idzie sprawnie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie wiele tego standardu zakładów rozwija się w branży.


Spójrz na to trochę nie wprost. Nasza profesjonalna energia rodzi się z pajęczyny licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co może być niedostępne dla pojedynczego zakładu. Identycznie sytuacja ma się z przeszkoloną załogą, a także z kierowcami o idealnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Działamy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały oczekujące w okolicy zdarzenia współdziałają ze sobą, aby na miejsce posłać całkowicie właściwie skomponowaną pomoc.


Dokładnie dlatego sprawdza nam się wyśmienicie, jako podwalina świadczenia firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Dojedzie konkretnie do was właściwie wyszukana grupa zawodowców, najpewniej z lokalnego punktu gdzie wiążą ich więzy prywatne względnie przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na błyskawiczną pomoc naszej platformy.


Niejednokrotnie ceny za zlecone nam prace są niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie wspieramy się na taryfikatorze, bo wyceniamy każde zlecenie jednostkowo. Usługi które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Mroczy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej:

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii MegaHol.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami MegaHol.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie MegaHol.pl Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.