LAWETA SZUBIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZUBIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba obiektywnie podkreślić, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie zakłada, że wzbraniamy się od realizacji odmiennych zleceń, a wprost odwrotnie zarządzając wyśmienicie wyposażoną bazą potrafimy obsłużyć parę zleceń równolegle. Nie traktujemy was tak jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie z tego powodu, że jeżdżą mniejszym autem. Zawsze gotowi na holowanie aut ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce zawsze są właściwie wyekwipowane.


Nie ma miejsc bezpiecznych i zawsze można mieć niedyspozycję auta. Niesprawność jest w stanie wam się trafić w okolicach Szubina, ale to nic gdyż i tu utrzymujemy nasz oddział, toteż przezornie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji nadzwyczaj szybko. Zresztą nie trzeba niezwłocznie holować pojazdu. W chwili przyjmowania zamówienia każdorazowo prowadzimy wywiad na temat problemów, jakie was dopadły i jest prawdopodobne, że ta ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, że dysponujemy wykwalifikowaną załogą. Więc, być może rozwikłamy kłopot na miejscu zajścia.


U nas nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Nasze nastawienie na poziomie przeprowadzenia dowolnej usługi pozwala na pozytywne wyniki, w związku z tym pilnujemy się tego gwoli waszej satysfakcji. Mnóstwo usterek jakie utrudniają kierowcom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się trywialnymi do wyeliminowania. Nasz profesjonalne ekipy zainteresują się dowolną błahostką więc absolutnie nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony ponieważ pod stałą opieką będziesz bezpieczny na trasie.


Czuwaj by mieć to na uwadze. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś tutaj z odległego końca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Fakt, iż ze swoim kłopotem stanąłeś w położeniu niemożliwym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy tutaj dowolny kąt. Dzwoń kiedy jesteś w potrzebie bez oglądania się na porę dnia. Musisz mieć wiedzę, że jesteś naszym przyjacielem nawet wówczas jeżeli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Dlatego, że tacy muszą być przyjaciele.W dzień i w nocy możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Osobiście zorientuj się co ukrywa nasza oferta skoro wciąż nie czujesz pewności. Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć w każdym przypadku i wszędzie, natomiast zwłaszcza w naszym Szubinie.LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest przygotowana do przerzutu dowolnego auta. Holowania samochodu osobowego może podjąć się każdy prowadzący używając liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak rekomendujemy by w takich sytuacjach sięgać po profesjonalistów.


Są argumenty by tę poradę rozważać serio. Zwykły kierowca po prostu nie rozumie jak znaczące przy holowaniu potrafią być praktyka i profesjonalizm. Linka holownicza, jaką najczęściej użytkujemy do takiego standardu holowania jest często zawodna. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zabronione. Z tego powodu należałoby wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i koniecznym sprzętem i fachową obsadą.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dostosowane do transportu dowolnego typu samochodów, a zarazem podróżnych. Przepisowy transport przywieziemy prędko w rejon kolizji i pewnie dowieziemy na ustalone miejsce i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi inspirujące ciśnienie. Przewóz samochodów ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w jakich zamierzamy być najskuteczniejsi. Świetna paleta oraz pewność doskonałej jakości własnych prac jest istotnym etapem w kierunku zrealizowania takiego planu. Większość użytkowników dróg przypuszczalnie miała już możliwość spotkania z uszkodzonym na trasie TIR-em. Także gdy usterka ma usytuowanie na dwupasmowych autostradach bywa, że wykluczenie jednego pasa ruchu na wiele godzin jest zdolne przynieść wielokilometrowe zatory. Nie oczekujmy, iż będzie lepiej na bocznych szosach gdyż zdarzają się one bardzo ruchliwe, tymczasem niesprawność TIR-a może je całkowicie zablokować. I właśnie dlatego doceniać należy błyskawiczne, profesjonalne remonty na miejscu powstania zdarzenia, no i profesjonalny przewóz podobnych aut.


W ofercie MegaHolholowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt dodatkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wydobycia kłopotliwego pojazdu z dołu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Posiadamy w tej sytuacji zdolność szybkiego odblokowania trasy i przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze rejony umożliwiające przystąpienie do bezkolizyjnej formy remontu. Szybko i bezpiecznie dostarczymy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, to znaczy krótko mówiąc pełny arsenał uciążliwych aut.


Jakkolwiek klasa naszych prac gwarantowana jest głównie przez fachową kadrę czuwającą w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się okazać, że nawet nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Tak się trafi gdy skutki kolizji uda się skasować na w rejonie zajścia co, także na autostradzie, skutecznie potrafi załatwić wyspecjalizowana ekipa mobilnego serwisu.


Czy może to będzie sprawa wulkanizacji opony czy też konsultacji przy niedużych awariach napędu, niezmiennie jesteśmy na to gotowi. Personel mobilnego serwisu startuje całkowicie przygotowany , a zawdzięcza to wnikliwemu wywiadowi, który realizujemy w czasie przyjęcia zgłoszenia. Istotnie w momencie reperacji może się ujawnić, iż usterka jest poważniejsza niż przewidywania i w takiej sytuacji szybko jest ściągana, oczekująca na wezwanie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas wyjątkowy incydent ze względu na to, że każda awaria jest inna. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich prośby i wskazówki. Jesteśmy wstanie tak pracować bowiem czujemy luksus pomocy perfekcyjnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy swoją ofertę, jednakże pierwotne usługi na tym zupełnie nie cierpią, gdyż przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych wypływa z bogatej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym taborze. To ze wszech miar rozsądna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał własnych profesjonalnych kierowców i sprzętu, i tym samy zmniejsza koszty działalności w ten sposób oddziałując na ograniczenie opłat standardowych prac.


U nas nie tworzymy utrudnień, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Dodatkowo ładunki ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą całkowicie bezpieczne, natomiast i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Bierzemy na siebie wszelkie formalności połączone z przewozem w tym potencjalne, potrzebne zezwolenia okazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją nieodzowną do świadczenia podobnej pracy.Dlaczego my?

Otóż nie znajdziesz sobie takiego impulsu, ażeby teraz nie. Czemu nie MegaHol? Rzecz jasna nie pragniemy żeby pozostali czuli się gorsi, jednak bardzo staramy się być najlepsi. Funkcjonuje pełno pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz pewnie każda realizuje swoje zadania.


Zerknij na to trochę inaczej. Pojedynczy warsztat nigdy nie będzie dysponował naprawdę tak uniwersalnym taborem i sprzętem jak marka należąca do sieci budującej się z wielu wspólników. Tak samo sytuacja ma się z przeszkoloną kadrą, i z kierowcami o optymalnych umiejętnościach lub doświadczeniu. Jednostkowy zakład nie posiada całego asortymentu sprzętu, my dostosowujemy się konkretnie do sytuacji i wysyłamy odpowiedni sprzęt plus odpowiednich fachowców, a gwarantuje nam to firmowa platforma zespołów działająca tak jak naczynia połączone.


Właśnie z tego powodu potwierdza nam się znakomicie, jako podstawa świadczenia naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Na przykład do zadania przyjeżdża właściwie wybrana drużyna mechaników z lokalnego warsztatu połączona przyjaźniami względnie wręcz rodzinnie, lecz to grupa która może na pewno w jakiejkolwiek minucie zlecenia, dostać wsparcie naszej platformy takich warsztatów.


Niezależna ocena usług skutkuje tym, że wielokrotnie będziecie mieć mniejsze nakłady niż oczekujecie. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze prace jest proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest zdolność wykonania pracy w granicach OC lub Assistance.


To jest MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Szubina, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: