LAWETA NOWY DWÓR MAZOWIECKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWY DWÓR MAZOWIECKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy zlecenie ze względu na to, że zasadniczym naszym powołaniem jest świadczenie usługi pomocy, jednak powinno się nadmienić, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa i temu zadaniu dedykujemy nasz sprzęt i kwalifikacje. Wszystkich kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi wozami. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w bliźniaczym stopniu jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce zawsze są odpowiednio wyposażone.


Na ogół może ci się przydarzyć kłopot na trasie. Usterka jest w stanie wam się zdarzyć w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego, lecz to nic ponieważ i w tym mieście posiadamy nasz warsztat, w związku z tym spokojnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia wyjątkowo szybko. Chociaż właściwie holowanie auta może być niezasadne. Mobilny serwis to obecnie jest już podstawowa usługa, tymczasem kiedy do tego dorzucimy wykwalifikowaną kadrę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. Miejsce wydarzenia na pewien czas objawi się specjalistycznym punktem warsztatowym, i w taki sposób wygospodarujemy czas i obniżymy koszt awarii.


Jakąkolwiek niesprawność jesteśmy gotowi w stu procentach usunąć W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, teraz upewnia nas w odczuciu, że podejmujemy trafne decyzje w toku realizacji zdobytych zleceń. Nierzadko bywa tak, iż banalna awaria hamuje dalszą jazdę, jednak dla pomocy drogowej mała reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia nie powinna być kłopotem. Zakończyły się sezony gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą cały warsztacik samochodowy bowiem aktualnie małymi remontami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy lub uzupełniając w nawałnicę zdarte wycieraczki.


Postaraj się  to mieć w pamięci. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś do nas z dalekiego końca Europy, ale my zawsze jesteśmy u siebie. Zapamiętaj, że dostajesz w nas przyjaciół, więc nie denerwuj się, iż nie kojarzysz w którym miejscu jesteś my na pewno cię odszukamy. Ściągaj pomoc drogową o dowolnej porze dnia oraz nocy. Przyjaciele są rozmaici, życzliwsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie rozczarowuje. Tacy jak my istnieją.

NASZA GALERIA


Będziesz mógł kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku

By rozwiać wszelkie obiekcje na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się z naszą całą ofertą. Masz rację, że niełatwo zawierzyć wyłącznie zapewnieniom, jednak przypomnij sobie, iż tutaj w Nowym Dworze Mazowieckim liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, jednak faktem jest, że jak wcześniej wspomnieliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do transportu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego pojazdu. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy ciągną auto, szczególnie samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, ale naszą radą jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie specjalistów.


Jest to konieczne z wielu względów. Doświadczenie oraz fachowość są niezbędne dla zaufania przy holowaniu. Nawet nie da się w stu procentach zawierzyć zwykłej lince holowniczej ponieważ nie rzadko jest ona wadliwa. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest wzbronione. Dlatego powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, bowiem rozporządzamy i właściwym sprzętem i fachową obsługą.


Czuwające w pobliskim taborze lawety lub autolawety pozwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek rodzaju auta. Czyż wolno wyczekiwać czegoś ponad to niż bezawaryjnego i sprawnego odtransportowania uszkodzonych samochodów i ich pasażerów na wskazane miejsce, no prawdopodobnie nie, tymczasem my właśnie takimi problemami się paramy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi adrenalinę. Bezpośrednio w przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zwykle wśród najsolidniejszych. Istotnym gestem do wypracowania podobnego finału musi być wartościowa propozycja oraz marka profesjonalnych usług. Usterka TIR-a na szosie może stać się ogromnym kłopotem. Wykluczenie jednego pasa ruchu może przynieść kilometrowe korki choćby i na szosie dwupasmowej. Jest też oczywiste, iż rezultat jest w stanie być też bardziej czasochłonny na uczęszczanej, bocznej szosie. Należy zatem docenić specjalistów od reperacji w rejonie zdarzenia oraz kompetentnego transportu samochodów.


Gdy przyjdzie podnosić TIR-a z parowu oraz umieścić go na kołach musisz dysponować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki zawsze jest  na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a do tego wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Awaryjnie uwięzionego TIR-a potrafimy więc sprawnie przewieźć w rejon w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie naprawić. Kompletny kalejdoskop uciążliwych samochodów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, szybko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod zdefiniowany adres.


Gwarantuje to dodatkowo kompetentna kadra, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą celowe. W lokalizację zdarzenia stosunkowo skuteczniej przyjedzie mobilny serwis i też na autostradzie, przeszkoleni mechanicy profesjonalnie dokonają oczekiwanej naprawy..


Od małych napraw motoru po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne typy zdarzenia. Na każdym kroku walczymy by uczynić wszystko co wykonalne, w związku z tym wyruszamy po zrealizowaniu dokładnego wywiadu w trakcie zatwierdzania zlecenia. Zdarza się, że sondaż telefoniczny może być za skromny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może skończyć krótkiej naprawy, na szczęście nie jest to właściwie kłopot gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do wezwań podchodzić wyjątkowo jednostkowo dlatego, że mamy jasność co do tego, iż każdy dowolny przypadek jest wyjątkowy. Wszyscy mechanicy potrafią z rad kontrahentów wyłowić praktyczne wskazówki bez komentarza, także wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w ocenie awarii. Firmowi mechanicy, dostając poparcie wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z takich pertraktacji tylko skuteczne rady.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w zdolności technicznej tak istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z możliwością transportu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. To jak najbardziej słuszna decyzja, gdyż czerpie z potencjału naszych zawodowych kierowców i taboru, a tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na obniżenie opłat standardowych usług.


Umiejętnie przywieziemy na określone położenie kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na obszarze całego kraju i zagranicą. Łatwo także desygnować nam przewóz towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Bezpośrednio w naszych rękach są one bezwarunkowo bezpieczne, ale i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Każdy przewóz, zwłaszcza nietypowych towarów potrzebuje pozwoleń, uprawnień czy odpowiedniej dokumentacji, lecz przenigdy nie zarzucamy kontrahenta uzyskaniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Ale czemuż tym razem nie? W tej sytuacji ma prawo być MegaHol. Każdy może wpisać, że jest najlepszy, lecz my absolutnie nie zamierzamy odejmować innym wiedzy. Istnieje pełno pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże chyba każda kończy oczekiwane zadania.


Spróbuj się jednak wgryźć w ten wątek. Prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu w tym przykładzie powinno być znacząco wyższe niż w jednostkowym zakładzie choćby ze względu na liczbę kooperantów. Rzecz jasna nie zmiennie tak samo ma się rzecz z załogą o wysokich umiejętnościach lub z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  MegaHol to optymalne powiązanie lokalnych warsztatów, które równocześnie się wzmacniają działając dodatkowo blisko zdarzenia i zarządzając niepowtarzalnym doborem taboru i sprzętu.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni kwintesencję świadczenia naszych usług legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym. Prawdopodobnie z pomocą przybędzie mała, rodzinna obsada specjalistów, ale wzmocniona energią całej firmowej platformy.


Cennika nie mamy, ale oczywiście możecie oczekiwać na rozsądną stawkę, nierzadko mniejszą niż się spodziewacie, a to z tego powodu że wartościujemy prace indywidualnie. Technicznie dogodną formą rozliczenia za nasze usługi jest proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest szansa wykonania pracy w ramach OC lub Assistance.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, jest faktycznie taka. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Nowego Dworu Mazowieckiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: