LAWETA ZAKROCZYM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAKROCZYM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie wysoce bardziej odpowiednim tytułem dla tego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bo właśnie w takiej usłudze się specjalizujemy, choć nigdy nie odmawiamy tej pomocy przy innych działaniach. W związku z tym szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na gabaryt samochodu ponieważ nasi klienci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, aby nasze uczynki utrwalały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w biedzie. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w bliźniaczym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być właściwie zaopatrzone.


Nie znajdziesz stref chronionych i na ogół można mieć usterkę auta. Jeżeli stanie się taki kłopot w bliskości naszego Zakroczyma wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie dobre rozwiązanie. Choć faktycznie holowanie auta może być zbędne. Mobilny serwis to obecnie bezwzględnie jest właściwie rutynowa usługa, tymczasem gdy do tego dołączymy wykwalifikowaną załogę to dojedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Zatem, być może pokonamy problem w miejscu wydarzenia.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Zdobyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, ale dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Nierzadko jest tak, iż pospolita usterka udaremnia dalszą jazdę, natomiast dla nas niewielka naprawa bezpośrednio w terenie na szczęście nie powinna być kłopotem. Niech ci się nigdy nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, gdyż na trasie chociażby drobna awaria potrafi okazać się niewykonalna do samodzielnej naprawy, dlatego wycieraczki oraz opony, niedobór paliwa czy nieodpalający napęd też momentami oczekują naszej pomocy.


Zadbaj o siebie! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy z okolicy, więc jeżeli nie potrafisz wytłumaczyć gdzie masz awarię absolutnie nie musisz się niepokoić. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w Zakroczymie wszelkie zakątki i zlokalizuje cię choćbyś sam nie wiedział gdzie jesteś. Zaszła potrzeba pomocy więc dzwonisz, nie ważne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Wspaniale jest mieć przyjaciół na których zawsze wolno się oprzeć tak wiarygodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak właściwie mamy.Potrafimy otoczyć Cię troską przez pełną dobę:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC stłuczki , a także w granicach Assistance

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się ze detalami kompletnej oferty to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o realnej współpracy. Lecz tutaj w Zakroczym jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet i autolawet na sto procent jest przygotowana do przewozu każdego auta. Awaryjny pojazd stosunkowo łatwo niewątpliwie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, chociaż odradzamy podejmowanie takiego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Nie wyśmiewajcie takiej uwagi. Podczas holowania niezwykle ważne wydają się być biegłość i fachowość. Linka holownicza, którą przeważnie stosujemy do takiego wariantu holowania bywa często tandetna. Natomiast w chwili kiedy dalekie wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, że na podobnych drogach holowanie jest zabronione. Oczywiście tutaj dokładnie może być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Zatem nie ma potrzeby wspominać, iż w naszej dyspozycji są idealne do tego lawety względnie autolawety. W miejscu powstania zajścia zjawimy się błyskawicznie kierując tu właściwy sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. W sposób naturalny rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Tak samo w palecie usług jak również w wartości ich zrealizowania. Z uszkodzonym TIR-em blokującym szosę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Kilometrowe korki będą mogły się tworzyć choćby i na drodze dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Kiedy awaria nadejdzie na uczęszczanej szosie jednopasmowej to efekt jest w stanie stać się jeszcze groźniejszy. Toteż istotni są fachowcy od błyskawicznych reperacji w rejonie zdarzenia, jak również gwarantowanego transportu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia wielkich aut z kanału i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a potrafimy w tej sytuacji profesjonalnie przewieźć w rejon w którym będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Wielkie pojazdy wszelkiego typu na przykład pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, potrafimy przez całą dobę przewieźć prędko oraz bezawaryjnie.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych zespołach czuwa doświadczona załoga będąc także żyrantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyklarować, iż na szczęście nie będzie zamówienia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Być może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice wydarzenia zawita znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują podstawę awarii, choćby i na drodze szybkiego ruchu.


Od lekkich reperacji napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne rodzaje awarii. Na każdym szczeblu staramy się zrobić wszystko co realne, w związku z tym wyruszamy po sfinalizowaniu skrupulatnego rekonesansu w czasie przyjmowania zamówienia. Rzecz zrozumiała, że zawsze może wyskoczyć coś zaskakującego i natychmiastowa naprawa akurat nie może być realna, jednak wtedy niezwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca jedynie na wezwanie.


Preferowane przez nas jednostkowe nastawienie do wezwań wywodzi się z faktu, że niesprawności choć analogiczne regularnie bywają bardzo różne. Kontrahent może nie mieć racji przynajmniej co do oceny okoliczności, ale my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a później wydobyć stosowne wnioski, ponieważ w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Takie postępowanie tylko wspomaga nas w luksusie pracy bo podwalinę przynosi nam doskonale wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze posiadamy dużo, więc zdecydowaliśmy się na rozbudowanie stałej propozycji usług o przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. Musi się czerpać z kompetencji obsady mimo, że nie specjalizujemy się w tej sferze przewozu, jednakże wykorzystując kierowców o tym doświadczeniu potrafimy obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym poszczególne wyceny usług.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą sprawnie przerzucając na określone miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych mimo, że niewielkich wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Wolno również zlecić nam fracht ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


W każdym przypadku ubezpieczamy ładunki jednak jesteśmy przekonani, iż w naszych rękach zawsze są bezpieczne. Bierzemy na siebie jakiekolwiek procedury połączone z przewozem w tym potencjalne, konieczne uprawnienia wykazując się w ten sposób pełną dokumentacją konieczną do dostarczania tej pracy.Dlaczego my?

Niby z jakiego powodu akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Akurat nie planujemy deprecjonować umiejętności innym, ale oczywiście nikt tego nie robi pisząc, iż jest najlepszy. Istnieje pełno pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak niewątpliwie każda realizuje oczekiwane zlecenia.


Spójrz na to wszakże inaczej. Jeżeli tworzymy sieć, aż tylu partnerów to prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu powinno być znacznie wyższe niż w indywidualnym warsztacie. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o odpowiednich kompetencjach i z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Działamy jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały stacjonujące w przestrzeni zajścia kooperują ze sobą, by na lokalizację zdarzenia posłać całkowicie rzetelnie zorganizowaną pomoc.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje normę dostarczania naszych usług. Cała firmowa pajęczyna będzie czuwać nad pracą wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą drużyną z niewielkiego warsztatu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni czując takie partnerstwo.


Indywidualna wycena prac powoduje, że często będziecie mieć niższe koszty niż oczekujecie. Zlecenia które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych opłat klienta.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie wyłącznie. Zawsze Twój uważny przyjaciel z Zakroczyma.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: