LAWETA FRANCJA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych FRANCJA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autUprzejmie witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko pojmowanej pomocy drogowej. W dowolnej podróży trzeba być przygotowanym na możliwość uczestnictwa w wypadku lub stłuczce albo zaistnienia usterki choćby i w nowym samochodzie. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Niesprawność utrudniającą jazdę powinno się dać usunąć drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia lub zwyczajna wymiana koła, jeśli istnieje taka potrzeba do wykorzystania posiadamy sztywny hol czy przewóz lawetą ewentualnie autolawetą. Bliźniacze działania wykonujemy dla jakiegokolwiek rodzaju samochodu w tym zdecydowanie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w biedzie zastanie ekspertów. Nasi specjaliści, regularnie w wyraźnie różnych sytuacjach dostarczają kompetentnej pomocy. Rozporządzają wystarczającym transportem dostosowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych zespołów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem dlatego do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


To bynajmniej nie jest jedynie kolejna instytucja. Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Ci porady podąży natychmiast jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł zawierzyć gdyż jest przygotowany na wszelakie okoliczności.


Uczestniczyłeś w kolizji lub zaskoczyła Cię niesprawność auta w bliskiej odległości od Francji? Prędko wystukaj numer do MegaHol. Do przyjaciele który jest niedaleko, a także dobrze wie jakie akcje trzeba zrealizować aby poradzić sobie z defektami. Dojedziemy natychmiast. Pojawimy się z rzetelną obsadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie zachodzą widoczne trudności żeby wykonać na trasie jakiekolwiek drobne naprawy. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się psują, a bywa też, że brakuje paliwa. I oczywiście każda ta sytuację może Cię dosięgnąć chociażby gdzieś między zjazdami autostrady. Wówczas przybywamy by usunąć usterkę ku Twojej oraz naszej radości. Każdorazowo również jesteśmy przygotowani na sytuacje, że nieodzowna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Ubezpieczamy rejon zdarzenia natychmiast po przybyciu. Na każdej drodze, w jakimkolwiek miejscu, w którymkolwiek zakamarku – to jest nie istotne gdzie utknął Twój pojazd. My to stanowisko znajdziemy żeby Ci pomóc. Ponieważ mapa regionalnych ścieżek nie stanowi dla nas zagadek.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten kontakt. W sumie to kontakt do przyjaciela! Może być nieodzowny na obszarze Całego kraju. Wybierz numer. Czas jest bez znaczenia kiedy znalazłeś się w kłopotach. Dojedziemy – na pewno! Bo pomoc drogowa MegaHol istotnie tak działa. Tacy muszą być przyjaciele.Zapewniamy pomoc o każdej godzinie dnia lub nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Pomoc w ramach Assistance i darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Jeżeli możesz zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Francji na sto procent jest chętny do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety wkraczają w grę jeśli zamierzamy zastosować szybki, a także łatwy sposób przewozu niesprawnych samochodów. Często obserwujemy na trasach nieformalnie holowane samochody, jednakże warto wiedzieć, że ten rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zabroniony. Wiarygodność gwarantują nam kompletnie zaopatrzone, branżowe pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) oraz kompetentna brygada. Daje nam to podstawy do gwarantowania całościowego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu pojazdu. Niesprawny pojazd, a także wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę przywieziemy szybko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Potencjalną modyfikację standardu pomocy na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan samochodu. Oczywiście jesteśmy na to gotowi. Warto natomiast aby zleceniodawca miał świadomość, że ten skład zdecydowanie powinien poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki to dylemat jeżeli na jezdni kolizji ulegnie pojazd ciężarowy. Awaryjny TIR na mnóstwo godzin umie utrudnić ruch na drodze. W takich okolicznościach częstokroć holowanie może być jedynym środkiem odkorkowania drogi. Nie raz nasza pomoc drogowa z powodzeniem realizowała pokrewne czynności.


Operujemy branżowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie dowolnego pojazdu. Pierwszorzędnej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy umożliwiają nam pewnie i efektywnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w chwili kiedy jest to oczekiwane. Nie ma dla nas trudno przystępnych położeń, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Chociażby TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z dołu i umieścimy na kołach.


Możemy również dostarczyć stosowny samochód do przewozu produktów transportowanych w unieruchomionym aucie. Przewieziemy zgodnie z wytyczną, wcześniej organizując potencjalne sprzątanie i oczywiście przeładowanie ładunków.


Przez całą dobę doświadczona, wykwalifikowana kadra pilnuje by dać Wam zabezpieczenie i stabilizację. Duże zaplecze pozwala nam zrealizować obojętnie jakie wezwanie przez całą dobę nie zważając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do rozwiązania niesprawności zdarzają się najczęściej. Takie bezproblemowe awarie, lecz wstrzymujące dalszą podróż to pospolite wydarzenia. Niedobór oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych drobnych przypadków, które mogą nas dosięgnąć na drodze. Na szczęście nasza pomoc drogowa całodobowo oferuje natychmiastowe reperacje przeprowadzone przez mobilny serwis. Zajęcia dla lawety nie można w tym wypadku przewidywać. Różnorodna paleta usług serwisu zawiera jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim gospodaruje mobilny serwis. Znaczny charakter drobnych napraw, wolnych od marki i rodzaju pojazdów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem dobrego szkolenia.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Po zdefiniowaniu detali usterki, marki samochodu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Wszechstronne przystąpienie do wszelkich przypadków jest kwintesencją naszego funkcjonowania bowiem naszym celem jest w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Szeroka oferta usług jaką oferujemy swoim klientom zawiera również transport maszyn budowlanych. Bezawaryjny transport możemy zapewnić każdej poważnej maszynie drogowej. Podobnie przewóz dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Nasza kadra jest wszechstronnie przygotowana również do transportu drobnych, ale ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Administrujemy taborem gwarantującym fracht ładunków ponadnormatywnych, a także transport dłużycowy. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… mnóstwo różnych specyficznych towarów.


Usługi takie wykonujemy na terenie naszego kraju i zagranicą. Nasza grupa rozporządza wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Wszystkie transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bo naszą usługę widzimy jako powinność. Dlatego dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z kręgosłupem. Bowiem nasza mądrość to wartość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z wielu ośrodków. Organizując ten program spodziewaliśmy się skutku w postaci doskonałej efektywności i jakości usług przy dobrym przeliczniku wyceny.


Na dowolną usługę patrzymy indywidualnie i każdą rozdzielnie szacujemy. Na wycenę usługi wpływają: zastosowanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zdarzenia i oczywiście rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Należałoby ochronić się przez zakup właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być darmowe podobnie jak w momencie gdy powinny być opłacone z OC sprawcy kolizji.


Zapamiętaj!
Na frasunki Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Francji czeka pod telefonem zdeklarowany by Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: