LAWETA MYŚLENICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MYŚLENICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest tylko następna firma. Oto może być pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie uczynną dłoń niby najlepszy przyjaciel. Przyjaciel któremu możesz zawierzyć gdyż jest gotów na każde zdarzenie.


Gdy przejeżdżając w regionie Myślenic spotka Cię na trasie niefortunne wydarzenie pilnie wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił skutecznie działać w przypadku stłuczki lub awarii. Dojedziemy bezzwłocznie. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis oraz kadrę specjalistów.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeciwność, która na trasie potrafiła by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozwiązania. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, a bywa też, że brakuje paliwa. A każda z tych okoliczności może Cię spotkać chociażby na środku ulicy. Wówczas przyjeżdżamy by usunąć niesprawność ku Twojej i naszej radości. Wciąż także jesteśmy przygotowani na okoliczność, że konieczna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Chronimy rejon zajścia zaraz po przybyciu. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to oczywiście na nas nie robi jakiegokolwiek wyrażania.. My to stanowisko znajdziemy aby Tobie dopomóc. Bowiem rodzime ścieżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Dlatego Pamiętaj numer do przyjaciela. Dodzwonisz się zawsze kiedy okaże się potrzebny nawet w całym kraju. Telefon jest dostępny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – na bank! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Gdyż w biedzie stawiaj na przyjaciół.


Jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Usługi w ramach Assistance lub bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Myślenic bezwzględnie jest zdecydowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport zepsutych pojazdów jest sprawny i prosty gdy do tej roboty zastosowana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Na autostradzie jedynie z takiej procedury przewozu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest absolutnie prawnie zabronione. W okolicy Myślenic operujemy znakomicie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z biegłą załogą. W garnitur floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie może być obiekcji co do tego, że samochód i w czasie załadunku i transportu będzie na pewno absolutnie zabezpieczony. Uszkodzony samochód oraz wszystkich pasażerów przez całą dobę przywieziemy prędko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Zdecydowanie jeśli zezwalają na to paragrafy i stan pojazdu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi. Ważne jest jednak aby zleceniodawca miał świadomość, że ten skład może przemieszczać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na ulicy, o czym doskonale wiemy, to duży kłopot. Niesprawny TIR na mnóstwo godzin umie utrudnić ruch na drodze. Holowanie tego samochodu jest wielokrotnie wysoce odpowiednią strategią na odblokowanie trasy. Ta pomoc drogowa świetnie daje sobie radę z takimi rzeczami.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką bowiem administrujemy profesjonalnym sprzętem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała paleta wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, pewnie i odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe czy autobusy. Chociażby TIR-a wyciągniemy z jaru i postawimy na kołach bez względu na stan samochodu czy nieprzyjemny dojazd.


Gdy okaże się nieodzowny transport towarów transportowanych przez awaryjny samochód również się takim kłopotem zajmiemy. Zawsze jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak i ekipę, która materiały przepakuje.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Obojętnie jakie zamówienie dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wykonać, bez względu na realia pogodowe, w dowolnej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii są także takie nieskomplikowane do rozwiązania. Brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą jazdę, lecz prostych do wyeliminowania przypadków awarii. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy prowadzi w terenie przez całą dobę. Laweta nie będzie miała tu zastosowania. Szybki dojazd to wartość naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo jest w wachlarzu usług.


Nasz mobilny serwis doglądają znakomicie wyszkoleni mechanicy. Poziom drobnych napraw których mogą się podjąć na ulicy, bez względu na markę i typ samochodu, jest szczerze mówiąc szeroki.


Oddzwonimy natychmiast gdyby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Dane, które powinny być nam niezbędne to szczegóły niesprawności, marka samochodu i naturalnie lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdecydowanie w kilkanaście minut. Równorzędna niesprawność może mieć odmienne skutki dlatego, by w największym stopniu pomóc kierowcy do potencjalnych wezwań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów kreują szeroką propozycję naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Dogodny przewóz jesteśmy w stanie umożliwić którejkolwiek dużej maszynie drogowej. Na porządku dziennym jest także przewóz dużych maszyn rolniczych. Lokalna załoga jest wszechstronnie przeszkolona też do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Podczas przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego taboru. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet ciężki gruz.


Takie usługi transportowe realizujemy na terenie całego kraju i zagranicą. Wszelkie nasze usługi opatrzone są stosowną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Albowiem nie jest łatwo faktycznie dać gwarancję na udzielenie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, a Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  ją gwarantuje. Ponieważ wielu fachowców z potwierdzonymi umiejętnościami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i mądrością byśmy mogli stworzyć strategie zapewniające efekt. W wysokiej efektywności i jakości usług, jaką potrafimy państwu dziś zaoferować w dobrej wycenie, widać wyraźnie jak wielki wpływ miał na to ten model funkcjonowania.


Zlecenia podlegają indywidualnej ocenie. Na końcową cenę mają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zajścia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych i rzecz jasna przekrój prac przeprowadzonych na miejscu.


Nasza usługa, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC winnego. Może być również nieodpłatna w sytuacji gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Niezmiennie o nas pamiętaj!

Awaria? Kolizja? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Myślenic jest zdeklarowany do pomocy więc czeka na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: