LAWETA SUŁKOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SUŁKOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest tylko następna instytucja. Tutaj może być wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle gotowa niezwłocznie ruszyć z ochroną. Więc jesteś w stanie mu zaufać bowiem przyjaciel jest gotowy Ci poradzić w dowolnych okolicznościach.


W okolicy Sułkowic przytrafiło się zdarzenie w efekcie którego zaliczyłeś stłuczkę względnie miałeś usterkę? Nie trać czasu na wyszukiwanie porady tylko wykonaj telefon do przyjaciela, do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. W naszej kadrze są eksperci którzy przywiozą mobilny serwis.


Nie istnieją jakiekolwiek przeciwności żeby zrealizować na szosie kompletne drobne naprawy. Stanie się dla nas radością dopomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa bądź w zmianie lub naprawie koła. W jakiejkolwiek minucie zlecenia możemy ustalić, że wskazana jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Gdy to tylko będzie niezbędne zawsze ubezpieczamy obszar usterki albo stłuczki. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której utknąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu Odnajdziemy każde miejsce i oczywiście udzielimy pomocy. Bowiem okoliczne ścieżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Telefon do przyjaciela w każdym przypadku miej przy sobie. Dodzwonisz się zawsze gdy będzie niezbędny choćby w całej Polsce. Jesteś w stanie telefonować o którejkolwiek godzinie. Nadjedziemy szybko – masz na to gwarancje! Bo pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie tak pracuje. Bo w kłopocie ufaj przyjaciołom.


Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance

Jeżeli masz czas spójrz w niuanse! Przyjaciel z Sułkowic na sto procent jest zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to oczywiście jeden z szybszych jak również najlżejszy model przewiezienia niesprawnego pojazdu. Na autostradzie tylko z tej metody przewozu możemy skorzystać gdyż holowanie jest tutaj legislacyjnie zakazane. Nasza pomoc drogowa w rejonie Sułkowic kieruje wieloma profesjonalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną brygadą. Nie ma polemiki co do tego, że pojazd i w czasie załadunku oraz transportu okaże się bezwarunkowo zabezpieczony. Pojazdy i potencjalni pasażerowie będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Naturalnie gdy zezwalają na to przepisy oraz stan pojazdu zawsze możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Naturalnie jesteśmy na taką ewentualność gotowi. Warto natomiast żeby mocodawca posiadał wiedzę, że ten zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Możemy rozpocząć holowanie każdego samochodu ponieważ rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Potrafimy pewnie i odpowiedzialnie przetransportować nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy oraz sztywny hol. TIR w dole leżący do góry kołami, nawet kiedy wydarzy się to w trudno dostępnym położeniu, będzie przez nas wystawiony i ustawiony do pionu.


Możemy rozpocząć holowanie każdego samochodu ponieważ rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Potrafimy pewnie i odpowiedzialnie przetransportować nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy oraz sztywny hol. TIR w dole leżący do góry kołami, nawet kiedy wydarzy się to w trudno dostępnym położeniu, będzie przez nas wystawiony i ustawiony do pionu.


Zaaranżujemy również transport materiałów z niesprawnego samochodu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie z życzeniem dysponenta ładunku.


Przez całą dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Rozwojowe zaplecze dozwala nam bez względu na sytuację pogodową dowolne zadanie skutecznie podjąć w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje awarii nieskomplikowanych do wyeliminowania. Niedobór oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą podróż, jednak prostych do usunięcia przypadków niesprawności. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście proponuje szybkie reperacje całodobowo. Stosowanie lawety będzie nie celowe. Serwis dotrze na miejsce usterki najszybciej, a w palecie usług istnieje również pracujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim rozporządza mobilny serwis. Wysoki zakres drobnych napraw, wolnych od marki i typu pojazdów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem dobrego wyszkolenia.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Kilkunastu minut potrzebujemy na przyjazd na miejsce lecz przez telefon potrzebujemy określić detale usterki, markę samochodu i jednocześnie rejon zdarzenia. Całościowe nastawienie do wszystkich przypadków jest podstawą naszego zaangażowania gdyż naszym priorytetem jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów konstruują szeroką paletę naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Przewieziemy bezawaryjnie koparkę gąsienicową jak również ciężki walec i rzecz jasna dowolną nawet nietypową z wielkich maszyn drogowych. Podejmujemy się przewozu różnych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy nieco mniejsze samochody, lecz nasi kierowcy są adekwatnie wyszkoleni do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów. Tabor jakim rozporządzamy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Nabyliśmy doświadczenia z transportem niekonwencjonalnych towarów i jesteśmy dyspozycyjni do frachtu choćby ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi te przeprowadzamy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Mamy w posiadaniu pełną dokumentację niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Bowiem Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to profesjonalna pomoc drogowa czynna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie wyłącznie w naszym regionie, lecz w całym kraju. Ponieważ doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje fachmanów z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Dobra efektywność w pewnym kasowaniu niesprawności bądź doskonałe wyniki frachtu samochodów są dokładnie tego skutkiem.


Każda usługa jest nowa, dlatego każdą szacujemy osobno. Na pozór pokrewne usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać odrębnej kalkulacji. Wartość zależna jest od następujących czynników: miejsce zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter robót zrealizowanych na miejscu zdarzenia oraz czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być nieodpłatne, gdyż szkody pokryte zostaną z OC sprawcy kraksy bądź ubezpieczeniowej pomocy.Zapamiętaj!

W chwili trudności Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Sułkowic jest gotów do pomocy i oczywiście oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: