LAWETA BIŁGORAJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIŁGORAJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna istnieje tylko dla Was. Witamy!


To rozsądnie, że tutaj się znalazłeś! To najkorzystniejsze miejsce w strefie Biłgoraju do jakiego mogłeś zajrzeć. Pomagamy w potencjalnych incydentach losowych, jakie mogą wydarzyć się na trasie. Usuniemy dowolną dysfunkcję. z sukcesem pomożemy w holowaniu TIR-a oraz innych aut ciężarowych lub dostawczych. Laweta wynajęta z MegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości oraz kondycji usługi 24h na dobę.


Już w tej chwili wywołaj nasz numer, ponieważ w przypadku awarii nie powinno się marnować ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego jeżeli ta wizyta jest podyktowana poszukiwaniem zaufania. Gwarancji w dłuższej perspektywie. Więc to znaczy, iż chcesz zaznajomić się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług obfity wachlarz zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy zatem do konsultacji. Wirtualnej rozmowy, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Co potrafi MegaHol?


MegaHol zdecydował się na powiązanie całego szeregu mniejszych warsztatów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie świadczymy usług jedynie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, natomiast przy takiej profesji chcemy być siecią uniwersalną w odniesieniu do prowadzonych usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również samochody osobowe, oferujemy usługi lawetowania jednośladów i lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów oraz oczywiście dokonujemy przewozów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


To proste, że gdy specjalnością takiej firmy jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej równoczesne wejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Dysponujemy bowiem idealnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwalają nam na fracht ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, ale zadowoleni jesteśmy z poszerzenia swojej działalności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Obecnie warto skorzystać z naszej fachowej pomocy także w Biłgoraju i w wielu nowych miejscach Polski.


W całym kraju będziemy otwarci niebawem.Co takiego nabędziesz na skutek działania   platformy MegaHol?


Pewność jakości i zaufania usługi przez 24h na dobę. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza deklaracja. Nawet zamożni kierowcy dokładają znaczną miarę do wielkości kosztów usługi, natomiast tylko sporadycznie dzieje się tak w przykładzie przywołań pomocy drogowej. w tym przypadku sieć pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon kolizji szybciej. Doskonale skomponowane do pracy drużyny MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci jesteśmy wstanie na poszczególne zamówienie wyekspediować pomoc drogową najlepiej zorganizowaną do zlecenia. Chętni także jesteśmy na nadzwyczaj uciążliwe usługi potrzebujące mechaników z wielu dziedzin, bo dzięki platformie dysponujemy nie jedynie wszechstronnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej dyscyplinie. Oddzielnie działająca pomoc drogowa może mieć problem z zrealizowaniem bardziej skomplikowanych zadań, ale u nas do wydostania TIR-a z kanału przyjedzie podnośnik z jakiegoś oddziału, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeśli zajdzie taka konieczność to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości platformy. Dzięki platformie operujemy sprzętem, jakiego potrafią akurat nie mieć równocześnie na wyposażeniu niewielkie jednostkowe warsztaty.A może jest oficjalny taryfikator usług?


Zdecydowanie nie mamy szablonu zdarzeń drogowych, który dało by się przenieść na sztywny taryfikator usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przykładów jest statystycznie za mało. Tu podstawą jest początkowa wycena usługi dokonana podczas przyjmowania zlecenia. Takie wskazówki jak model samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w diagnozie klienta, odległość w rejon wydarzenia i miejsca ewentualnego transportu to ważne informacje, które potrafimy pozyskać w momencie początkowej rozmowy. To wystarczy, żeby tymczasowo oszacować wartość zamawianej usługi. Aczkolwiek poprawka wyceny może być konieczna po oględzinach na miejscu zajścia. Jednak zazwyczaj stawki za nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i wynika to wyłącznie z sieciowego profilu naszej grupy. Jest jeszcze jeden powód zwrócenia się po taką usługę do MegaHol. Jest to ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Czy może ignorując holowanie znajdują się w naszej ofercie jakiekolwiek dodatkowe usługi?


 • MegaHol na skutek działania w platformie ma znaczący arsenał usług.
 • Rzecz prosta zasadą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Usługa przewozu właściwie do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem odpowiednią autolawetą jednocześnie z zepsutym autem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych samochodów ciężarowychdostawczych, ale oczywiście także osobowych.
 • Dostępna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Transport wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też aut osobowych.
 • Usługa transportu maszyn rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Przewóz samochodów niekonwencjonalnych, ale też na przykład autokarów.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy też uniwersalnie dla przemysłu, świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Efektywne wyciągnięcie aut z trudnego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio w terenie.

Ten luksus pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym dostarczaniu usług transportowych umożliwia nam architektura platformy w jakiej pracujemy. w MegaHol wykorzystujemy sumę i różnorodność lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, jakimi dyrygujemy dzięki platformie. Jesteśmy wstanie realizować więcej usług równocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. w MegaHol specjalne usługi oferujemy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.Czy zakłada się umowę, która zapewni nasz udział w udzielaniu pomocy.


Wystarczy posiadać nasz kontakt w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to kompetentna, rutynowa, oczywista reakcja na otrzymanie zlecenia. Poręczeniem naszego uczestnictwa w zrealizowaniu usługi jest również solidna umowa. Legitymizuje się ona przede wszystkim w przypadku obsługi zleceniodawców flotowych. Stabilne umowy zapewniające pomoc drogową to w naszej dziedzinie częsta rutyna. Zarówno floty TIR jak też lżejszych aut ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a także korporacje taksówkowe, szukają takich umów, a my mamy je w swojej kolekcji. Taka umowa obliguje nas do natychmiastowego dojazdu na miejsce zamówienia co umożliwia nam sieciowa architektura. Wartością długoterminowej umowy będzie na pewno odpowiedniejsze przygotowanie do realizacji usługi, gdyż będziemy z założenia znać model taboru stałego kontrahenta. w momencie kolizji szkody potrafią być istotniejsze kiedy liczy się czas. Wydajna akcja serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć decydujący wpływ. Warto wówczas by ten serwis był przedtem zaordynowany na obsługę taboru danego zleceniodawcy. Umowa z nami niechybnie niweluje zagrożenie strat, więc jeżeli działa instytucja, nie bezwarunkowo lokalna, której flota systematycznie porusza się w obszarze naszego Biłgoraju to polecamy jej nasze usługi. w przypadku usterki pożądane jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


MegaHolHolujemy w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: