LAWETA TARNOGRÓD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TARNOGRÓD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSzczerze witamy na firmowej witrynie MegaHol


Jeśli to usterka ewentualnie odmienne drogowe doświadczenie losowe sprowadziło Cię tutaj, to w rejonie Tarnogrodu trafiłeś najlepiej jak się da. z sukcesem pomożemy, a jeśli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tym względzie akurat nie posiadają dla nas zagadek. Niepodważalna gwarancja kondycji i zaufania do usługi przez 24h na dobę jest naturalna w przypadku lawet zamówionych z MegaHol.


Wywołaj nasz numer Nie trwoń w tej chwili ani sekundy na przeglądanie tej witryny kiedy stoisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeżeli zjawiłeś się w tym momencie w poszukiwaniu niezawodnej przystani na czas chaosu. Spodziewasz się na przyszłość stu procentowej gwarancji jakości usługi. w takim razie to może być dobry moment na podjęcie konwersacji. To Ci pozwoli nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo profesjonalnej palecie usług dużo większej niż usługi holowania. Teraz wirtualnej rozmowy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by ją zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Zainicjujmy tę rozmowę od wyjaśnienia:Przekażmy parę informacji opisujących MegaHol.


MegaHol postawił na zintegrowanie wielu mniejszych warsztatów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i choćby to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, wręcz przeciwnie przy tej profesji próbujemy być firmą wszechstronną w odniesieniu do podejmowanych zleceń. Od lżejszych pojazdów, załóżmy kładów czy może jednośladów po transport lawetą lub autolawetą samochodów osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To pewne, że kiedy profesją takiej sieci jest TIR to normalnym jest dla niej jednoczesne przejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Rozporządzamy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwolą nam na przewóz uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Rozrastamy się w myśl dobra konsumenta od regionalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć pracującą na całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Nasze istnienie w Tarnogrodzie to efekt ekspansji naszych jakościowych usług do całego szeregu lokalizacji w Kraju.


Aspirujemy do tego, aby znaleźć swoje miejsca w całej Polsce.Co też z podobnej sieci mogą mieć konsumenci?


Gwarancję doskonałego standardu oraz zaufania zamówionych usług nieprzerwanie przez 24h na dobę. w przypadku usług holowania raczej nie można spodziewać się więcej? Cena, która w części przypadków potrafi wywierać znaczny wpływ na dobór usługodawcy nie musi być tak istotna przy decyzji zamówienia realnej pomocy drogowej. w tym przypadku sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć na miejsce wypadku sprawniej. To dzięki platformie posiadamy zdolność wyboru odpowiednio skomponowanej do danego zadania ekipy spośród wielu dostępnych do służby w określonym terenie. Nie ma szans by było dla MegaHol dylematem skierowanie do trudnego wezwania paru specjalistów, którzy na etacie funkcjonują w innych warsztatach, ale pracujących w ramach naszej sieci. Chociażby ekstra grupę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który na przykład wydostanie TIR-a z rowu, i oczywiście przyślemy lawetę o właściwych parametrach. w zasadzie to platforma zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było niewielkiej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Ile naprawdę to u nas będzie kosztować?


Nie mamy wzorca sytuacji drogowych, który dało by się przenieść na trwały taryfikator usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przypadków jest nie wiele. w naszym przypadku tymczasowej kalkulacji usługi podejmuje się koordynator, który odbiera zgłoszenie. Początkowe oszacowanie kosztów powinno się poczynić w momencie składania zlecenia usługi. Albowiem ze zleceniodawcą możemy omówić: model samochodu, drogę do miejsca kolizji i potencjalnego miejsca przewozu, charakter uszkodzeń, a co za tym idzie wariant środka przewozu jaki powinno się zadysponować. w celu początkowej rachubie ceny usługi to odpowiednie wskazówki. Jednocześnie na miejscu zajścia potrafi się ujawnić nieodzowna rewizja wyceny usługi. Warto wiedzieć jednak, że dokładnie podobnie do popularnych sieci handlowych, w naszej sieci usługi identycznej marki są zazwyczaj tańsze niż u indywidualnie podejmującej zadania konkurencji. Dodatkowo w MegaHol istnieje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z liczną rodziną ubezpieczycieli.Co takiego oferujecie wyjąwszy holowanie?

 • Repertuar usług MegaHol wydaje się być faktycznie znaczny dzięki działaniu w platformie.
 • Szczególnie rozwiniętą usługą w naszej sieci jest holowanielawetowanie.
 • Usługa przerzutu do 6 osób jadących wcześniej przewożonym pojazdem właściwą autolawetą łącznie z zepsutym samochodem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich samochodów ciężarowych ze specjalnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie kompletna obsługa samochodów dostawczych, ale też i osobowych.
 • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale kompetentnie przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Usługa przewozu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Usługa przewozu wszystkich aut nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko stałych dodatkowo usługa przewozu dłużycowego.
 • Uwalnianie z pobocza, kanału czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie wyłącznie takich.
 • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Jest logiczne, iż cały tabor którym zarządzamy jest przeznaczony służbie pomocy drogowej, jednak dzięki funkcjonowaniu w platformie mamy luksus utrzymania służby z jednoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach przewozowych. Na skutek funkcjonowania w platformie zdołaliśmy zbudować wyjątkowy zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego własnością indywidualnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. w identycznym czasie, zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie usługi, możemy wykonać kilkanaście zamówień. Wszystkie usługi dostarczamy 24h na dobę, przez cały tydzień w obrębie całego kraju, a także w granicach Unii Europejskiej.Czy jest alternatywa zagwarantowania dla siebie tej profesjonalnej pomocy?


Zasadniczo polecamy zadzwonić do MegaHol w razie takiej konieczności, uprzednio zapisując sobie nasz numer. Zapewne na podobną deklarację decydują się klienci flotowi i dla tego dla nich posiadamy zbudowaną stosowną umowę. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni klienci flotowi z którymi podpisujemy długoterminowe umowy na opiekę. Także tu w Tarnogrodzie. Takie umowy są dla MegaHol realne dzięki sieci gdyż ona zapewnia nam finalizacje głównego paragrafu umowy – błyskawicznego przyjazdu na miejsce zdarzenia. Dodatkową cechą stabilnej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest także nasza wiedza na temat taboru funkcjonującego w flocie zleceniodawcy co ma wpływ na odpowiedniejsze skomponowanie naszych załóg i ekwipunku do realizacji zadania. Straty wywołane kolizją będą mniej dotkliwe gdy poślemy do was z góry przygotowany serwis mobilny. Powinno się mieć na uwadze, że grupa którą obsługujemy nie musi być z okolic Tarnogrodu. Wystarczy, że porusza się cyklicznie w tym obszarze, a ta umowa minimalizuje ryzyko. Mówią, iż nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zagwarantować sobie przynajmniej pomoc drogową pod ręką w chwili niespodziewanego wypadku.


Holowanie tylko do spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: