LAWETA FRAMPOL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych FRAMPOL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na firmowej witrynie MegaHol


To rozsądnie, że tutaj jesteś! To najlepsze miejsce w strefie Frampol do którego mogłeś trafić. Ratujemy w potencjalnych incydentach losowych, jakie mogą przytrafić się na trasie. Wyeliminujemy dowolną niesprawność. Skutecznie pomożemy w holowaniu TIR-a i pozostałych pojazdów ciężarowych lub dostawczych. 24h na dobę, bezsporną pewność kondycji, a także bezpieczeństwa zapewnia autolawety zamówiona w MegaHol.


Wybierz nasz numer! Absolutnie nie trać już czasu na przeglądanie tej strony kiedy stoisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeżeli ta gościna jest podyktowana poszukiwaniem zaufania. Zagwarantowania sobie w dalszej perspektywie gwarancji efektywnej pomocy. Czyli skoro zamierzasz zapoznać się z różnorodną propozycją usług, nie wyłącznie holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do rozmowy. Na tej stronie będzie to rozmowa wirtualna, lecz z zawodowym profesjonalizmem porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub bezpośrednio.


Na start typowe pytanie:Na początek klika zdań mówiących o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, jakie zdecydowały się pod naszym szyldem związać swoje zdolności w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie zwiększamy firmową ofertę. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania popularnych skuterów i lżejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz oczywiście dokonujemy przewozów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


W każdej chwili potrafimy przyjąć zlecenie frachtu wielkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w posiadaniu stosownych lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Od całego szeregu lat działamy na obszarze Górnego Śląska a zarazem okolicznych regionów chociaż rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Nasza placówka we Frampolu to wynik ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku całego szeregu lokalizacji w Polsce.


Dążymy do tego, by zbudować swoje stanowiska w całej Polsce.Co też z takiej sieci mają klienci?


Usługę o niezawodnej klasie i bezpieczeństwie w trakcie 24h na dobę. Czyż trzeba spodziewać się więcej w wachlarzu usług holowania? Przeważnie wycena usługi ma istotny wpływ na nasze decyzje, ale zdecydowanie skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Polityka działania platformy MegaHol ogranicza czas przybycia na miejsce wezwania. Ekipy MegaHol są w każdym przypadku profesjonalnie gotowe do realizacji określonego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci możemy wybrać ekipę idealnie dobraną ze wszystkich dostępnych do działania na określonym obszarze. Chętni również jesteśmy na dość złożone usługi domagające się mechaników z wielu dziedzin, bo dzięki sieci rozporządzamy nie tylko uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej domenie. Nieustannie w kryzysowych sytuacjach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy akurat nadjechali i wypada sprowadzać kolejną firmę gdy, akurat nie można rozwiązać problemu. w MegaHol równocześnie zjawią się w komplecie ci którzy obecnie są przydatni choćby konieczne było kojarzyć możliwości licznego grona warsztatów z platformy. Korzystanie z optymalnego sprzętu w ogromnej mierze wyznacza zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma umożliwia nam potrzebną dostępność, o jaką ciężko jest lokalnym, autonomicznie działającym zakładom.Jaka obowiązuje wartość usługi?


Zawsze ma prawo się przytrafić, że potrzeba będzie podejmować działania, których tym razem nie potrafiliśmy założyć więc zbudowanie sztywnego cennika usług w przykładzie pomocy drogowej jest zwyczajnie wymagające. Standardem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyspozytor orientacyjnie określa koszt z klientem. Takie informacje jak model pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w ocenie zleceniodawcy, trasa do miejsca zajścia i rejon potencjalnego przewozu to ważne informacje, które staramy się uzyskać na etapie początkowej konsultacji. Ta informacja dopuszcza sprawną symulację roboczych kosztów usługi. Ale w przypadku wydarzeń losowych jest jak najbardziej prawdopodobna poprawka kalkulacji już na miejscu kolizji. Pamiętajmy natomiast, że dokładnie analogicznie do wielkich sieci handlowych, w naszej sieci usługi bliźniaczej klasy są najczęściej niżej skalkulowane niż u autonomicznie działającej konkurencji. Istnieje jeszcze i kolejny pretekst zwrócenia się po taką usługę do MegaHol. Jest to opcja rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z pełnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Obok holowania auta o jaką usługę warto się do nas zwrócić?


 • W MegaHol, praktycznie wyłącznie dzięki działaniu w sieci, oferta usług jest bardzo bogata.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanielawetowanie.
 • Przewóz autolawetą również pasażerów, do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych pojazdów ciężarowychdostawczych, oraz również osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich ewentualnych rozmiarach. Szczególnie TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Transport usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciągniki.
 • Usługowy fracht, również w ramach umów ciągłych, trudnego sprzętu drogowego, budowlanego czy rolniczego.
 • Usługi transportowe obejmują również autokary, tramwaje, naczepy mieszkalne i pozostałe niestandardowe pojazdy.
 • Przewóz dłużycowy nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Sprawne i bezpieczne dla auta wydobywanie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego ciężko dostępnego miejsca.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Zdecydowanie nasz sprzęt przede wszystkim pracuje w granicach pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej architekturze firmy możemy bez strat dysponować pewne pojazdy do innych zajęć. Umożliwia nam to liczba i rozmaitość lawetautolawet, oraz naczep niskopodwoziowych o rozmaitym przeznaczeniu. Rozwój naszej platformy daje nam obecnie ewentualność przyjęcia nawet kilku zamówień równolegle bez żadnych szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Wszelkie usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy w granicach całego kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę przez cały tydzień.Czy jest alternatywa zapewnienia sobie takiej kompetentnej współpracy?


Właściwie wystarczy zapisać sobie nasz telefon i zatelefonować w razie zaistnienia kłopotu. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy gwarantujące udział MegaHol w działaniach pomocowych co zwłaszcza legitymizuje się w przypadku klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi potencjalni klienci flotowi z którymi podpisujemy stałe umowy na usługę. Także tutaj we Frampolu. Ta umowa zobowiązuje MegaHol do natychmiastowego dojazdu w rejon zamówienia co umożliwia nam sieciowa architektura. Znając rodzaj taboru naszego zleceniodawcy nie tylko dojdziemy prędzej, ale bez wątpienia automatycznie także lepiej przygotowani. Choćby serwis mobilny. Gdy jest z góry gotowy do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i szybkość i jakość usługi, a co za tym idzie obniżają się straty zleceniodawcy. Jeśli wasza grupa operuje w obszarze Frampola to umowa z MegaHol powinna być zrozumiała, ale instytucje spoza naszego sektora, których pojazdy przemieszczają się w naszej przestrzeni raczej regularnie, również parafują z nami umowy minimalizując zagrożenie szkód. Zaufana pomoc drogowa od ręki to komfort w chwili kolizji.


HolowanieMegaHol – rozsądna droga w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: