LAWETA KŁOBUCK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KŁOBUCK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy po prostu firmy my chcemy być inni. Tutaj jest jednak wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa ciągle skłonna niezwłocznie ruszyć z poradą. I tylko przyjaciel jest gotowy Tobie poradzić w jakichkolwiek okolicznościach, zatem będziesz mógł mu zawierzyć.


W pobliżu Kłobucka doszło do zajścia w rezultacie którego zaliczyłeś kraksę ewentualnie zaliczyłeś usterkę? Nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy bo wystarczy, że wystukasz numer do przyjaciela, do MegaHol. Nadjedziemy błyskawicznie. Dojedziemy z rzetelną załogą, która obsłuży mobilny serwis.


Absolutnie nie ma widocznych barier by sfinalizować na drodze wszystkie drobne naprawy. Reperacja czy wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie niewielkie awarie z satysfakcją usuniemy dla Ciebie na miejscu awarii. Zawsze także jesteśmy przygotowani na okoliczność, że przydatna będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Zabezpieczamy rejon zdarzenia niezwłocznie po przybyciu. Na dowolnej drodze, w dowolnym miejscu, w dowolnym zaułku – nie jest znaczące gdzie utkwił Twój pojazd. My to stanowisko zlokalizujemy żeby Tobie pomóc. Gdyż na tutejszym obszarze znamy dowolną ulicę czy krajową czy wiejską.


Pamiętaj aktualny kontakt do przyjaciela. Dodzwonisz się każdorazowo gdy będzie niezbędny choćby w całym kraju. Możesz telefonować o którejkolwiek godzinie. Dojedziemy – to nie ulega kwestii! Bowiem MegaHol, gwarantowana pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Przyjaciele stanowczo tacy są.


W dzień i w nocy możesz rozważać naszą usługę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Kłobucka bezwzględnie jest zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody najprędzej i łatwo można przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie wzbronione, więc to jedyny klucz z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Branżowe pojazdy oraz kompetentna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Kłobucka ma podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego możemy być spokojni o bezpieczeństwo transportu samochodu i załadunku. Przewieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo zarówno samochód jak również jego podróżnych.


Zdecydowanie jeżeli pozwolą na taki ruch paragrafy oraz stan samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Ten zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja pojazdu ciężarowego na jezdni, o czym doskonale wiemy, to oczywisty problem. Nie każdy z samochodów tak skutecznie potrafi powikłać ruch na drodze jak popsuty TIR. Holowanie takiego pojazdu jest często nader optymalną strategią na udrożnienie trasy. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie każdego modelu samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. Doskonałej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pozwalają nam solidnie oraz skutecznie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy czy autobus w chwili kiedy może być to potrzebne. Jest jasne, że nie ma dla nas trudno przystępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po incydencie drogowym wydobędziemy z wykopu, a nastepnie ulokujemy na kołach.


Nie ma potrzeby aby gdzieś składować towary dostarczane przez niesprawny samochód, bowiem jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich transportu w określone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa pracuje całodobowo wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Obojętnie jakie wezwanie dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić, bez względu na realia atmosferyczne, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia niesprawności pojawiają się często. Przekuta opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna ogrom innych uniemożliwiających dalszą drogę, jednakże tych które da się zlikwidować na poczekaniu. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę trzeba wezwać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Okaże się, że nie ma pretekstu do wykorzystania lawety. Na miejsce niesprawności serwis dojedzie bezzwłocznie, a w bogatym kalejdoskopie usług istnieje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji pracujący całodobowo.


Kadra, jaka hołubi mobilny serwis charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem. Na trasie potrafią wykonać rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Pojedynczy telefon wystarczy. Po określeniu szczegółów awarii, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście minut. Nie ma takich samych usterek dlatego do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo aby w pełni odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Naszym klientom mamy do zaproponowania szeroką ofertę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Lokalna flota jest gotowa na transport dużych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie potrzebujące specjalnej ochrony, także obecne są w naszej specyfikacji pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy znacznie mniejsze pojazdy, ale nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do przewozu niewielkich, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów. Tabor jakim rozporządzamy pozwala nam na transport dłużycowy i transport ładunków ponadnormatywnych. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i uciążliwy gruz.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz kalkulować z naszej strony na energiczne i niezawodne ukończenie tej usługi. Nasza grupa dysponuje całkowitą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego standardu usług. Wszystkie transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Albowiem nie jest łatwo wprost dać porękę na udzielenie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, ale MegaHol ją gwarantuje. Bo to długoletnie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków oraz fachmani z rutyną i oczywiście udowodnionymi kompetencjami. Dobra skuteczność w wydajnym kasowaniu awarii lub świetne efekty frachtu samochodów są oczywiście tego efektem.


Dowolną usługę wyceniamy rozdzielnie. Na wycenę usługi oddziałują: model samochodu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres robót wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik i lokalizacja zdarzenia.


Gdy uszkodzenie nastąpi z winy osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie można zapłacić z OC winnego kraksy. Tak samo może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Przyjaciel nie nawali!

Na kłopoty Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Kłobucka gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: