LAWETA KRZEPICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRZEPICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie uważaj nas za instytucję jakąś przypadkową z wielu. W nas odnajdziesz to coś co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie wesprze cię mocnym ramieniem. Przyjaciel godny zaufania i gotowy na jakiekolwiek okoliczności.


Gdyby zdarzyła Ci się kraksa czy awaria w pobliżu Krzepic wybierz numer do przyjaciela, który na sto procent jest blisko – dzwoń do MegaHol. Pojawimy się natychmiast. W naszej kadrze są fachowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Nie znamy takich przeciwności abyśmy na szosie musieli darować sobie drobne naprawy. Życzymy wam byście niezawodnie przemierzali polskie autostrady, ale rozumiemy, że bywają przedziurawione opony, silniki które nie chcą odpalić, niespodziewane braki paliwa w baku bądź zniszczony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wówczas z satysfakcją dojedziemy aby naprawić awarię na miejscu zdarzenia. W każdej minucie zlecenia możemy zdecydować, że pożądana jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Ubezpieczamy rejon zdarzenia niezwłocznie po przybyciu. Czy stoisz na jezdni gminnej, ekspresowej czy na autostradzie to oczywiście dla nas nie ma znaczenia.. My oczywiście wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak Ci pomóc. A to stąd, że znamy dowolną dróżkę na naszym gruncie.


Dlatego Pamiętaj kontakt do przyjaciela. Możesz się przekonać w całym kraju jak potrafi być pożyteczny. Możesz wydzwaniać o każdej porze. Trafimy na miejsce – bez wątpienia! Tak działa wiarygodna pomoc drogowa. MegaHol myśli o was. Tacy muszą być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas otrzymujesz efektywne usługi:

  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Krzepic czuwa chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety dochodzą do głosu gdy zakładamy szybki, a także praktyczny klucz transportu defektowych pojazdów. Wielokrotnie zauważamy na trasach prywatnie holowane pojazdy, jednakże warto wiedzieć, że taki rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w rejonie Krzepic zarządza wieloma branżowymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoce wykwalifikowaną ekipą. Pojazd będzie na pewno pod opieką naszych pracowników całkowicie zabezpieczony w przebiegu załadunku oraz w czasie przewozu. Przywieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo pojazd jak i jego pasażerów.


Naturalnie gdy umożliwiają taki ruch paragrafy i stan samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny kłopot to szybkość poruszania sie po trasie. Taki zespół powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność pojazdu ciężarowego na jezdni, co przecież nie jest tajemnicą, to poważny kłopot. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej reguła w wypadku usterki TIR-a. Holowanie takiego samochodu jest nierzadko nader optymalną metodą na udrożnienie trasy. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa efektywnie realizowała podobne zlecenia.


Holowanie każdego modelu samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. Potrafimy pewnie i odpowiedzialnie przewieźć nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, a gwarantuje nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Ani kłopotliwy dostęp, ani stan pojazdu nie utrudni nam wydostania TIR-a z dołu, a następnie umieszczenia go na kołach.


Nie ma potrzeby aby gdzieś przetrzymywać artykuły transportowane przez zepsuty samochód, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz urządzić. Przepakujemy je i przywieziemy na wyznaczone miejsce.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i spokoju czuwa fachowa, wykwalifikowana kadra. Nie zwracamy uwagi na pogodę bo dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić dowolne zadanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie tak mało jest usterek prostych do wyeliminowania. Takie bezproblemowe niesprawności, ale utrudniające dalszą drogę to pospolite zdarzenia. Ubytek oleju, paliwa bądź też nalanie do baku złego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, zepsute wycieraczki i mnóstwo innych drobnych incydentów, które potrafią nas spotkać w podróży. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych epizodach potrafi się przez całą dobę wykazać elastycznością. Używanie lawety okaże się nie potrzebne. Przez całą dobę, prócz szybkiego serwisu jest jeszcze czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przygotowana kadra. Zakres drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i model pojazdu, jest właściwie szeroki.


Oddzwonimy błyskawicznie gdyby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce a także chwila na telefoniczne określenie szczegółów niesprawności, marki pojazdu i miejsca zajścia. By w pełni wesprzeć kierowcę do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie branżowego taboru, którym rozporządzamy i oczywiście dlatego świadczymy taką usługę. Bezawaryjny transport jesteśmy w stanie umożliwić każdej wielkiej maszynie drogowej. W grę wchodzi też transport wielkich maszyn rolniczych. Nasza kadra jest szczegółowo przygotowana też do transportu małych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Wykonujemy również usługi z obszaru transportu dłużycowego czy towarów ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i wiele innych.


Te usługi transportowe prowadzimy na terenie naszego kraju oraz zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Gdyż naszą usługę traktujemy jak misję. Dlatego zabezpieczamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z kręgosłupem. Bo to całe długie doświadczenie współdziałających równocześnie ośrodków jak również fachowcy z znajomością zawodu i rzecz jasna udokumentowanymi kompetencjami. To dlatego właściwie dowolną niesprawność naprawiamy tak profesjonalnie. Jakikolwiek samochód transportujemy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako odpowiednią.


Indywidualnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Kalkulując wycenę kierujemy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu, wykorzystanie części zamiennych, typ pojazdu, który obsługujemy i oczywiście lokalizacja zdarzenia.


Nasza usługa, jaką realizujemy z powodu straty zaistniałej w rezultacie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC winnego. Może być także bezpłatna w sytuacji gdy dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.Liczysz się Ty!

Zawsze Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Krzepic jest gotów do pomocy i wyczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: