LAWETA GÓRA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GÓRA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła mamy po prostu firmy my zamierzamy być szczególni. Ta pomoc drogowa aby udzielić Ci ochrony wyruszy niezwłocznie niby jak Twój najdroższy przyjaciel. I jedynie przyjaciel jest zdecydowany Tobie ulżyć w jakiejkolwiek sytuacji, dlatego możesz mu zaufać.


Zdarzyła się Tobie usterka ewentualnie stłuczka w sąsiedztwie Góry, nie zwlekaj, lecz wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy błyskawicznie. Dowieziemy mobilny serwis i przeszkolonych ekspertów.


Drobne naprawy na trasie to nie jakiś przedmiot do dyskusji. Nasze załogi w żadnym wypadku się nie poddają. Nie przewiduj, że nie dotrzemy do formalności jaką wydaje się być zmiana koła. Wesprzemy choćby przy awaryjnej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo oraz odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Wciąż również jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że nieodzowna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. W rejonie stłuczki względnie awarii zdecydowanie ułatwiamy sprawnie ją ubezpieczyć. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której Cię zatrzymało. Droga gminna czy autostrada nam to nie sprawia różnicy My oczywiście wiemy gdzie jesteś i jak można Ci pomóc. Bowiem lokalne drogi rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Dlatego Zapamiętaj kontakt do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak może być potrzebny. Dzwoń o którejkolwiek porze dnia i nocy. Zajedziemy – na sto procent! Ponieważ PDS24h Marek Chudzik, skuteczna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Przyjaciele stanowczo tacy winni być.


Gwarantujemy pomoc o dowolnej porze dnia lub nocy:

  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach

Ustal fakty! Przyjaciel z Góry na sto procent jest gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz uszkodzonych samochodów będzie na pewno szybki, a także łatwy skoro do tej usługi wykorzystana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Wielokrotnie obserwujemy na trasach półoficjalnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że taki format samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Branżowe pojazdy i oczywiście kompetentna kadra. Pomoc drogowa w obszarze Góry ma podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód jest pod opieką naszych pracowników absolutnie zabezpieczony w czasie załadunku i w czasie przewozu. Unieruchomiony samochód oraz wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę przywieziemy szybko i pewnie na wyznaczone miejsce.


Naturalnie jeżeli dopuszczają taki ruch przepisy, a także stan techniczny pojazdu w każdym przypadku możemy zdecydować się na holowanie. Naturalnie zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi. Istotne jest jednak by mocodawca posiadał świadomość, że ten skład może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest dużym problemem, ale my rozumiemy tego konsekwencje, awaria pojazdu ciężarowego na drodze. Nie dużo pojazdów tak bardzo efektywnie potrafi pogmatwać ruch na drodze jak zepsuty TIR. Wówczas holowanie jest często nieodzowne. Nie raz nasza pomoc drogowa efektywnie prowadziła pokrewne zlecenia.


Operujemy specjalistycznym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie każdego samochodu. Znakomitej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w przypadku gdy może być to niezbędne. Ani skomplikowany dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z kanału, a także umieszczenia go na kołach.


Możemy także zapewnić właściwy samochód do przewozu produktów przewożonych w niesprawnym aucie. Zawsze jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w określone miejsce.


Całodobowo doświadczona, wykwalifikowana załoga dyżuruje żeby zapewnić Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Duże zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć obojętnie jakie zadanie w każdej godzinie dnia i nocy nie patrząc na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować niesprawność zdarza się czasami niesłychanie sprawnie. Przedziurawiona opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki, a także ogrom innych niweczących dalszą jazdę, jednakże tych które dało by się rozwiązać na poczekaniu. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich epizodach może się przez całą dobę wykazać sprawnością. Zleceń na lawetę nie powinno się tutaj się spodziewać. Bezzwłoczny dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w wachlarzu usług.


Profesjonalizm mechaników jest zasadą usług jakie proponuje mobilny serwis. Znajomość szczegółów wielu rozmaitych samochodów bez względu na markę umożliwia im rozpocząć drobne naprawy wprost na trasie w każdej sytuacji.


Gdyby telefon okazał się zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce a także chwila na telefoniczne rozpoznanie niuansów niesprawności, marki pojazdu i oczywiście miejsca zdarzenia. Wszechstronne nastawienie do wszystkich przypadków jest podstawą naszego funkcjonowania gdyż naszym priorytetem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw życzeń kontrahentów z tego powodu też w palecie usług odnajdziecie Państwo również transport maszyn budowlanych. Nasza flota jest przygotowana na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Nie stanowi dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Należycie wyszkoleni do transportu małych, jednak wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są gotowi na transport na przykład wózków widłowych. Paleta naszych usług zawiera też transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… mnóstwo różnych nietypowych towarów.


Te usługi transportowe przeprowadzamy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Przewożone ładunki jednostkowo ubezpieczamy. Dysponujemy też konieczną dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego standardu usług.Dlaczego my?


Otóż nie jest łatwo istotnie dać porękę na zapewnienie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, a PDS24h Marek Chudzik ją zapewnia. Ponieważ niemało ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom skonsolidować tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna wiedzę. Pomaga nam to szybko i efektywnie wyeliminować praktycznie każdą niesprawność lub przetransportować jakikolwiek pojazd z pewnością znakomitej jakości i niewygórowanej ceny.


Dowolna usługa jest oryginalna, zatem każdą wyceniamy jednostkowo. Z pozoru bliźniacze usługi zawsze się różnią, więc każda zdecydowanie powinna podlegać odrębnej kalkulacji. W kalkulacji brane są pod uwagę: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, typ pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna rejon zajścia.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, ponieważ straty zapłacone zostaną z OC winnego kraksy lub ubezpieczeniowej ochrony.Istotne jest Twoje zaufanie!

Przytrafił się problem wzywaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Góry gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: