LAWETA WĄSOSZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WĄSOSZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest jedynie kolejna instytucja. W nas odkryjesz to co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię silnym ramieniem. Zatem jesteś w stanie mu zaufać bo przyjaciel jest gotów Ciebie wspierać w każdej sytuacji.


Przebywając niedaleko Wąsosz brałeś udział w kolizji lub przytrafiła Ci się się awaria samochodu? Wybierz numer do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On zawsze jest w sąsiedztwie oraz będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Przybędziemy natychmiast. W naszej ekipie są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Nie ma takiej bariery abyśmy na szosie musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony odłamek na drodze i w ten sposób zniszczyć oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które akurat zużywają się w intensywny deszcz na autostradzie bądź nie podmienić w porę akumulatora, a potem mieć poważny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieduże awarie wykluczymy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą planowo gotowe do jazdy. Jeśli okażą się konieczne nie może być z tym jakiegokolwiek problemu. Jesteśmy też zdecydowani na holowanie w każdym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Możesz również oczekiwać na współpracę w sprawie zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada czy droga wiejska – to jest nie istotne. Dostarczymy pomoc w każdej lokalizacji. Mianowicie z tego powodu, że zlokalizujemy każdą ścieżkę na swoim gruncie.


Pamiętaj bieżący telefon do przyjaciela. Choćby w granicach całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Absolutnie nie istnieje zła pora ani nie ma niedobrego dnia na telefon. Zajedziemy – na pewno! Gdyż PDS24h Marek Chudzik, sprawna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Przyjaciele właściwie tacy mają być.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas polegać:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w zakresie usług Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Wąsosz jest dyspozycyjny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Funkcjonuje kilka modeli na transport defektowych samochodów, jednak najłatwiejszy, a także najszybszy to w sumie autoautolawety albo autolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zakazane, więc w sumie to jedyny klucz, który jesteśmy w stanie tutaj użyć. Nasza pomoc drogowa w obszarze Wąsosz zarządza wieloma profesjonalnymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wysoko wykwalifikowaną brygadą. Zabezpieczenie załadunku oraz przewozu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiej strategii w sprawach parku maszynowego i kadry. Przywieziemy na określone miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno pojazd jak i jego podróżnych.


Jeśli stan samochodu na to pozwoli i oczywiście przepisy w którejkolwiek chwili wolno Państwu postanowić o holowaniu. Holowanie będzie na pewno niestety wolniejsze. Taki zespół samochodów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka pojazdu ciężarowego na drodze, o czym doskonale wiemy, to poważny dylemat. TIR jeśli ulegnie niesprawności przeważnie jest pretekstem do dylematów na drodze. Holowanie tego pojazdu jest nierzadko wysoce użyteczną taktyką na odblokowanie drogi. Z tym problemem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię prędko i skutecznie.


Operujemy branżowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Potrafimy solidnie oraz sprawnie przetransportować nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. TIR w kanale leżący do góry kołami, nawet kiedy dzieje się to w mało osiągalnym miejscu, będzie przez nas wydobyty oraz postawiony do pionu.


Możemy też zapewnić optymalny samochód do przewozu materiałów transportowanych w awaryjnym aucie. Przewieziemy zgodnie z instrukcją, uprzednio przygotowując niewykluczone oczyszczanie terenu i przepakowanie towarów.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas pierwszym wyborem z tego powodu całodobowo czuwa nad nim nasza doświadczona, wykwalifikowana kadra. Bez względu na sytuację pogodową w dowolnej porze dnia i nocy jesteśmy w stanie wypełnić dowolne zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Łatwe do usunięcia niesprawności bywają często. Oczywiście, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona przerywają dalszą drogę, jednak są zdecydowanie łatwe do usunięcia z dala od warsztatu. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście oferuje bezpośrednie reperacje przez całą dobę. Korzystanie z lawety okaże się nie potrzebne. Serwis dotrze w rejon zdarzenia najszybciej, a wśród palety usług jest też pracujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim zarządza mobilny serwis. Nie bacząc na markę i typ pojazdu mają możliwość przeprowadzić na trasie rozmaite drobne naprawy.


Zadzwonić starczy zaledwie raz. Kilkanaście minut będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce jednak przez telefon musimy ustalić niuanse usterki, markę pojazdu i jednocześnie lokalizację zdarzenia. Nie ma bliźniaczych usterek zatem do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo by w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Nasza baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na transport ciężkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezawaryjny. Podobnie transport wielkich maszyn rolniczych nie będzie problemem. Niewielkie, jednak ciężkie pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy skromniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednakże ważne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i dokładnie takich przeszkolonych kierowców mamy w miejscowym oddziale. W czasie przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z własnego specjalistycznego taboru. Duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… wiele innych specyficznych towarów.


Te usługi przewozowe przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Podwaliną świadczenia takiego standardu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości oraz kompetencje. Ponadto grupa nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Bowiem nie jest łatwo istotnie dać porękę na udzielenie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, natomiast PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Ponieważ mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i naukę. W znakomitej skuteczności oraz jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać dokładnie jak wielki wpływ posiadał na to ten klucz postępowania.


Niezależnej wycenie podlega każda usługa. Pod obserwację przy wycenie bierze się: użycie części zamiennych, rozmiar czynności wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, rejon zajścia i rzecz jasna typ pojazdu, który obsługujemy.


Gdy strata nastąpi z przyczyny osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie można sfinansować z OC sprawcy kraksy. Tak samo może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Niezmiennie o nas pamiętaj!

W przypadku problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Wąsosz który przenigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: