LAWETA GIŻYCKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GIŻYCKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa strona działa zawsze dla Was. Witamy!


Wygląda na to, że potrzebujesz pomocy drogowej w okolicy Giżycka. Trafiłeś idealnie. w okolicznościach awaryjnych, w przypadkach wszystkich wydarzeń losowych na autostradzie, a nade wszystko w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowe oraz dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Absolutnie nie można zaoferować więcej niż sto procent. LawetyMegaHol gwarantują taki poziom jakości oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Nie potrzebujesz w tej chwili czytać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc drogową. Lepiej zaprzyjaźnimy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeżeli zjawiłeś się tu w celu zlokalizowania stabilnej pomocy drogowej na wypadek kłopotów. Oczekujesz na przyszłość całkowitej gwarancji wysokiej próby usługi. Czyli skoro zamierzasz zapoznać się z obszerną paletą usług, akurat nie jedynie holowania, zapewnianych przez MegaHol – ogólnopolską platformę warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do konsultacji. Rozmowa będzie faktycznie wirtualna, jednak zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu.


Na start proste pytanie:MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol, chociaż próbuje podpowiadać to nazwa, zdecydowanie nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Nasza grupa tworzy ogólnopolską platformę z drobnych zakładów ciężarowej pomocy drogowej udostępniając usługi nie jedynie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli lub skromniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a przede wszystkim frachty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To proste, że gdy profesją takiej sieci jest TIR to naturalnym musi być dla niej jednoczesne przejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Dysponujemy bowiem odpowiednimi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwalają nam na fracht uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale szczęśliwi być możemy z poszerzenia swojej aktywności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Systematyczny progres doprowadził nas do otwarcia naszej sieci w Giżycku oraz w wielu dodatkowych miejscach w Polsce, w których dostarczamy nasze jakościowe usługi.


W całym kraju będziemy czynni niedługo.Co uzyskasz dzięki sieci MegaHol?


W trakcie 24h na dobę absolutną rękojmię jakości i bezpieczeństwa usługi. Gdy mówimy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, lecz praktycznie w przykładzie usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. To dzięki sieci, MegaHol tak szybko dojeżdża na miejsce wypadku. Również dzięki sieci mamy zdolność wyboru najlepiej zorganizowanej do określonego zadania ekipy spośród wielu dyspozycyjnych do pracy w konkretnym obszarze. a nawet możemy w razie zaistnienia takiej potrzeby kojarzyć obsady specjalizujące się w różnych dziecinach, a pożądane równocześnie. Choćby specjalną grupę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wyciągnie TIR-a z dołu, jak również przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Dzięki sieci już mamy wspólników, którzy potrafią się nawzajem wesprzeć w stosowny sprzęt i mechaników. Wspólników, których mniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w chwili kiedy stają się pożądani.Wartość usługi jest istotna.


W przypadku pomocy drogowej, potrafiącej w rejonie zdarzenia rozpocząć cały szereg, praktycznie nieograniczonych prac, bardzo trudno jest stworzyć jeden sztywny taryfikator. Każdorazowo podejmujemy się roboczej kalkulacji usługi w czasie aprobowania wezwania. Pewne oczywiste działania stosunkowo łatwo określić już przy wezwaniu. Jasne jest wszak jaki pojazd będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka okaże się niezbędna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy pożądany jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Dyspozytor będzie wiedział o jakie rzeczy winien pytać i pozyskane dane dostarczą mu wszystko co jest niezbędne do pierwszej symulacji kosztów. Niełatwo jednak uciec od poprawki wyceny w okolicznościach doświadczeń losowych, więc zawsze trzeba uwzględniać taką perspektywę. Platforma ma jednak dla końcowej wartości usługi spore znaczenie, ponieważ jak to bywa najczęściej w podobnych przypadkach pozwala obniżyć wszystkie koszty, a co za tym idzie zamykającą kalkulację. Istnieje jeszcze jeden argument zwrócenia się po pomoc do MegaHol. Jest to opcja rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy holowanie pojazdów to wyłączna usługa jaką oferujemy?


 • Dzięki sieci repertuar usług MegaHol wydaje się być bardzo szeroki.
 • Flagową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich aut.
 • Awaryjny przewóz podróżnych autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowych czy dostawczych, a jednocześnie pełny serwis samochodów osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich możliwych rozmiarach. Szczególnie TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Przewóz wszelkich samochodów jako usługa dla firm i konsumentów prywatnych.
 • Usługowy przewóz, dodatkowo w zakresie umów stałych, trudnego sprzętu rolniczego, drogowego i budowlanego.
 • Fracht pojazdów nietypowych, ale też powiedzmy autobusów.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy generalnie dla sektora przemysłowego, świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Efektywne i bezawaryjne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, dołu, pola czy nietypowego słabo dostępnego miejsca.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na trasie.

Jest oczywiste, iż kompletny sprzęt którym operujemy jest poświęcony do pracy dla pomocy drogowej, nie mniej dzięki działaniu w platformie mamy luksus podtrzymania służby z jednoczesnym użyciem taboru w usługach przewozowych. Platforma zezwoliła MegaHol zdywersyfikować środki konkretnych warsztatów w ten sposób, że dziś rozporządzamy znaczną ofertą sprzętu co pozwala nam na szeroki arsenał dodatkowych usług. w identycznym czasie, zdecydowanie nie kosztem marki i czasu usługi, potrafimy podejmować kilkanaście zleceń. Nasze usługi dostarczamy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju, a także zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Co zrobić by zdobyć pewność, że pomoc drogowa dojedzie z MegaHol?


Gdy przedtem ktoś utrwali sobie nasz kontakt to absolutnie nie będzie jakiejkolwiek trudności by nas wezwać w razie zaistnienia problemu. Prawdopodobnie na podobną porękę liczą klienci flotowi i dla tego dla nich mamy skomponowaną korzystną umowę. Stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami podpisać na korzystnych warunkach choćby w Giżycku. Taka umowa obliguje MegaHol do szybkiego przyjazdu w rejon zgłoszenia co umożliwia nam sieciowa architektura. Dzięki sieci dojdziemy do was w zasadzie momentalnie, a będąc przygotowanym na typ taboru z jakim zetkniemy się na miejscu skuteczniej zrealizujemy taką usługę. Wzorem ma prawo być tutaj praca serwisu mobilnego, który gdy jest wyposażony pod znany nam tabor klienta działa oczywiście skuteczniej i w ten sposób ogranicza jego szkody. Umowa z MegaHol niechybnie zmniejsza ryzyko strat, dlatego jeżeli jest grupa, absolutnie nie bezwarunkowo miejscowa, której tabor regularnie przemieszcza się w obszarze naszego Giżycka to rekomendujemy jej takie profesjonalne usługi. w przypadku kolizji powinno się mieć atut w rękawie. Niech nim zostanie nasza specjalistyczna pomoc drogowa.


MegaHolHolujemy do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: