LAWETA RYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych firmowych stronach


Dobrze, że tutaj jesteś! Bowiem to najdoskonalsze miejsce w bliskości Ryn do jakiego mogłeś dotrzeć. Pomagamy w wszelkich wypadkach losowych, jakie potrafią wydarzyć się na szosie. Skasujemy każdą awarię. Sprawnie pomożemy w holowaniu TIR-a i pozostałych pojazdów ciężarowych czy dostawczych. 24h na dobę, stu procentową porękę klasy oraz zaufania zapewnia autolawety z MegaHol.


Właściwie już w tym momencie wystukaj nasz kontakt, bo w momencie kolizji absolutnie nie można marnować czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeżeli zjawiłeś się tutaj w celu zlokalizowania stabilnej przystani na czas chaosu. Uzyskania stałej gwarancji pomocy w przyszłości. W takim razie to może być doskonały moment na rozpoczęcie konwersacji. Możesz nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zespołów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo profesjonalnej ofercie znacznie większej aniżeli usługi holowania. Na razie wirtualnej rozmowy, jednak nic rzecz jasna nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Zacznijmy od zapytania:MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zespołów, które zdecydowały się pod naszym szyldem związać swoje możliwości w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług tylko flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale zdecydowanie zwiększamy firmową propozycję. Transport lawetą ewentualnie autolawetą , a także holowanie samochodów osobowych, lawetowanie popularnych skuterów i drobniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Prostą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach musi być oferowanie usług w kierunku frachtu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, gdyż w naszej dyspozycji są niezbędne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od wielu lat z sukcesem funkcjonujemy w całym rejonie Górnego Śląska i województw sąsiednich. Obecnie możecie MegaHol znaleźć również w Ryn, a także w wielu kolejnych miejscach w Kraju, gdzie w każdym przypadku zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Żywimy możliwości, że już niedługo w całej Polsce.Co też z podobnej sieci mogą mieć konsumenci?


Niezawodny standard i bezpieczeństwo usługi zabezpieczane 24h na dobę. W usługach holowania chyba nie można liczyć na więcej? Kluczową cechą usługi determinującą nasze priorytety jest najczęściej cena, ale zdecydowanie rzadziej przy decyzji o wyborze pomocy drogowej. Strategia funkcjonowania platformy MegaHol skraca czas przybycia w rejon zdarzenia. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku perfekcyjnie gotowe do realizacji określonego zadania pomocy drogowej, gdyż dzięki platformie potrafimy dobrać załogę idealnie dobraną ze wszystkich dostępnych do działania na tym terenie. Zdecydowani też jesteśmy na wyjątkowo uciążliwe usługi domagające się mechaników z wielu branż, bo dzięki sieci dysponujemy nie jedynie wszechstronnymi, ale i specjalistami skupionymi na jednej domenie. Podesłanie dedykowanej lawety potrafi być niezadowalające gdyż TIR lub bus leży w rowie i zupełnie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym przypadku ekstra pomocni. Dzięki sieci operujemy sprzętem, którego mogą nie posiadać równolegle na wyposażeniu lokalne jednostkowe firmy.Czy dzięki platformie wartość usługi się obniża?


Zawsze ma prawo się pojawić sytuacja, że trzeba będzie wykonać czynności, których tym razem nie mogliśmy założyć w związku z tym przygotowanie stabilnego taryfikatora usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie skomplikowane. Każdorazowo dokonujemy pierwszej wyceny usługi w momencie przyjmowania zamówienia. Pierwsze ustalenia powinno się poczynić w momencie składania zlecenia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy ustalić: rodzaj pojazdu, trasę w okolice zdarzenia i ewentualnego miejsca przewozu, rodzaj zniszczeń, a w konsekwencji wariant środka transportu jaki powinno się zadysponować. Te informacje pomagają dyspozytorowi wstępnie oszacować wartość usługi. Zdecydowanie w rejonie zdarzenia potrafi się wyklarować potrzebna korekta wyceny usługi. Sieć ma jak się okazuje dla ostatecznej wartości usługi spore znaczenie, gdyż jak to bywa przeważnie w takich przypadkach pomaga zredukować wszelkie koszty, a w związku z tym zamykającą kalkulację. Dodatkowo MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowie z licznymi ubezpieczycielami.Jakie usługi oferujecie obok holowania pojazdów?


 • Repertuar usług MegaHol jest faktycznie znaczny dzięki funkcjonowaniu w sieci.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w tej sieci jest holowanie i lawetowanie.
 • Świadczymy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych pojazdów ciężarowych i dostawczych, oraz też osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz wszelkich samochodów jako usługa dla instytucji i kontrahentów indywidualnych.
 • Jednorazowe i długoterminowe umowy na przewóz maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo tramwaje, naczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe specyficzne pojazdy.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa transportu dłużycowego.
 • Sprawne i bezawaryjne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego ciężko dostępnego miejsca.
 • Kompletna wymiana w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zdecydowanie nasz sprzęt przede wszystkim pracuje w zakresie pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej organizacji potrafimy bez strat kierować poszczególne pojazdy do innych zajęć. W MegaHol wykorzystujemy ilość i różnorodność lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim zastosowaniu, jakimi zarządzamy dzięki sieci. Jesteśmy wstanie realizować kilkanaście usług równolegle zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie. Wszystkie pozostałe usługi dostarczamy 24h na dobę i przez cały tydzień nawet nie jedynie na obszarze kraju, ale również zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy jest rękojmia pomocy z udziałem MegaHol?


Najlepiej zapamiętać sobie nasz telefon i zatelefonować w razie zaistnienia problemu. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest doskonałą marką oferującą pomoc drogową nie wyłącznie klientom indywidualnym, ale również obsługującą zleceniodawców flotowych. Długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów czy innych aut ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z nami ratyfikować na przyjaznych warunkach również w Ryn. Trwała kuratela zaręcza, że do awarii samochodów z floty pojedziemy szybciej niż zwykle. Dzięki platformie dojdziemy do was niemal błyskawicznie, a będąc ukierunkowanym na charakter taboru z którym zetkniemy się na miejscu sprawniej zrealizujemy naszą usługę. Wyślemy na przykład uprzednio skomponowany do zadania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Powinno się mieć na uwadze, że instytucja którą serwisujemy nie musi być z okolic Ryn. Wystarczy, że przemieszcza się regularnie w tym obszarze, a ta umowa minimalizuje ryzyko. W razie usterki miło mieć pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie jedynie do efektu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: