LAWETA BOCHNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOCHNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła mamy zwyczajne placówki my chcemy być szczególni. Oto jest jednak pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie przyjazną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Przyjaciel wart zaufania dodatkowo gotów na wszystkie okoliczności.


Przytrafiła Ci się usterka lub kraksa w sąsiedztwie Bochni, nie czekaj tylko wykonaj telefon do przyjaciela – zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dojedziemy najszybciej. Przywieziemy mobilny serwis oraz wyszkolonych ekspertów.


Nie zachodzą jakiekolwiek bariery aby sfinalizować na trasie kompletne drobne naprawy. Zmiana czy wulkanizacja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i znacznie więcej różnych drobiazgów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. Gdy może być pomocne holowanie czy autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety także nie będziemy mieli z tym problemu. Możesz też liczyć na współpracę w sprawie ubezpieczenia przestrzeni zajścia. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której stanąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się kłopotu My natychmiast potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Bo na własnym obszarze rozpoznamy każdą ścieżkę czy wojewódzką czy gminną.


Kontakt do przyjaciela zawsze musisz mieć przy sobie. Zadziała zawsze gdy okaże się pomocny choćby w całym kraju. Nie istnieje za późna godzina ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Przyjedziemy – to nie ulega kwestii! Tak pracuje zaufana pomoc drogowa. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał całą dobę dla was. Tacy winni być przyjaciele.


Jesteśmy zdeterminowani do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w granicach Assistance

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Bochni jest gotowy do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych jak również najlżejszy sposób przewiezienia unieruchomionego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Możemy jeszcze zdecydować się na holowanie, lecz już na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie bowiem tu taki sposób transportu samochodów jest legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Bochni dysponuje wieloma branżowymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoko wykwalifikowaną brygadą. Samochód jest w naszych rękach zupełnie bezpieczny w momencie załadunku oraz w czasie przewozu. Wszyscy pasażerowie i naturalnie samochód przez całą dobę będą przewiezieni na określone miejsce.


Zdecydowanie jeśli pozwolą na to przepisy oraz stan pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Z prędkością 60 km/h powinien poruszać się na drodze ten skład, holowanie w tej sytuacji jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na trasie usterce to oczywiście prawdziwy problem, a my odczuwamy tego świadomość. Duży TIR zdoła skomplikować ruch na mnóstwo godzin. Gdy taka awaria utrzymuje się za długo niejednokrotnie trzeba zdecydować się na holowanie. Z takim problemem właściwie wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i skutecznie.


Profesjonalny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek modelu pojazdu. Znakomitej próby profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy gwarantują nam bezpiecznie i oczywiście sprawnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w momencie kiedy może być to wskazane. Bez względu na stan samochodu czy nieprzyjemny dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z rowu i postawimy go na kołach.


Możemy także dostarczyć wystarczający samochód do przewozu materiałów przewożonych w unieruchomionym aucie. Przeładujemy je i przewieziemy na wskazane miejsce.


Waszego zabezpieczenia i stabilizacji 24 godziny na dobę chroni kompetentna, wyspecjalizowana kadra. Bez względu na realia pogodowe w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości zrealizować dowolne zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Naprawić awarię bywa momentami niezmiernie sprawnie. To prawda, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą podróż, jednak są stanowczo nietrudne do usunięcia na miejscu. W takiej sytuacji całodobowo powinno się przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Okaże się, że nie ma powodu by korzystać z lawety. Serwis dojedzie w rejon awarii najszybciej, a w wachlarzu usług istnieje też działający przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Ekipa, jaka obsługuje mobilny serwis cechuje się dużym profesjonalizmem. Znajomość szczegółów całego szeregu różnorodnych samochodów niezależnie od marki umożliwia im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na poboczu w każdej sytuacji.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce lecz przez telefon potrzebujemy ustalić detale niesprawności, markę samochodu i oczywiście miejsce zajścia. Nie ma takich samych niesprawności zatem do każdego przypadku podchodzimy wszechstronnie by w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Bezpieczny transport możemy zagwarantować którejkolwiek dużej maszynie drogowej. Bierzemy pod uwagę również transport wielkich maszyn rolniczych. Adekwatnie wyszkoleni do przewozu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu powiedzmy wózków widłowych. Tabor którym administrujemy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Zdobyliśmy doświadczenia z transportem nieszablonowych towarów i czuwamy zdolni do przewozu bodaj dużego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Takie usługi przewozowe wykonujemy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Mamy w posiadaniu pełną dokumentację nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane towary.Dlaczego my?


Bo naszą pracę traktujemy jak misję. W tej sytuacji pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to pomoc drogowa z kręgosłupem. Otóż to długoletnie doświadczenie wzmacniających się nawzajem ośrodków, a także specjaliści z znajomością zawodu i oczywiście stwierdzonymi kwalifikacjami. Pozwala nam to szybko i skutecznie usunąć właściwie każdą awarię czy dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek samochód z gwarancją pierwszorzędnej jakości i niewygórowanej ceny.


Każdą usługę wyceniamy jednostkowo. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zajścia, model pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna zastosowanie części zamiennych.


Nasze zlecenia utrzymują umiarkowane wyceny, lecz mogą też być bezpłatne jeżeli Państwo przedstawią optymalne ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza działalność jest spowodowana wcześniejszą kolizją do której doszło z winy osób trzecich i rzecz jasna wydatki pokrywa się z OC sprawcy.Masz gwarancję!

Tylko Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Bochni jest gotowy do pomocy wręcz oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: