LAWETA NOWY WIŚNICZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWY WIŚNICZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy w wspólnej sferze działają podobnie, lecz… Tutaj jest prawdopodobnie wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa niezwłocznie ruszyć z pomocą. I jedynie przyjaciel może być gotowy Ci pomóc w każdych okolicznościach, dlatego będziesz mógł mu zaufać.


W okolicy Nowy Wiśnicz doszło do zajścia w rezultacie którego zaliczyłeś kraksę względnie zaliczyłeś awarię? Nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy bo wystarczy, że wystukasz numer do przyjaciela, do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dotrzemy bezzwłocznie. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis oraz obsadę fachmanów.


Kłopoty to nasza specjalność z tego powodu podejmujemy na trasie różne drobne naprawy. Wulkanizacja lub wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie nieduże awarie z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu. W każdej chwili zadania możemy zdecydować, że konieczna na pewno jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Możesz jeszcze oczekiwać na pomoc w materii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Możesz mieć awarię gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka wiejska – to jest bez znaczenia. Potrzebujemy kilku minut aby Cię umiejscowić i użyczyć szybkiej pomocy. Gdyż mapa regionalnych ścieżek nie jest dla nas zagadką.


Obowiązkowo zapisz względnie zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Dodzwonisz się każdorazowo gdy okaże się niezbędny dosłownie w całej Polsce. Kontakt jest czynny 24 godziny na dobę. Stawimy się – na bank! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Gdyż w kłopocie polegaj na przyjacielu.


Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz rozważać naszą pomoc:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Nowy Wiśnicz na sto procent jest chętny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety dochodzą do głosu jeśli planujemy szybki jak również prosty model przewozu niesprawnych samochodów. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna możliwa technika gdyż holowanie jest tutaj oficjalnie zakazane. W regionie Nowy Wiśnicz administrujemy świetnie zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z profesjonalną załogą. W skład floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku oraz przewozu samochodu jest pewne dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Wszyscy podróżni i naturalnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wskazane miejsce.


Potencjalną zmianę typu pomocy na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to przepisy i stan pojazdu. Jesteśmy na taką decyzję przygotowani, należy niemniej pamiętać, że ten zespół powinien się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to problem gdy na drodze ulega awarii samochód ciężarowy. Zepsuty TIR na wiele godzin potrafi pogmatwać ruch na drodze. Holowanie takiego pojazdu jest często wysoce użyteczną strategią na odblokowanie trasy. Nie raz nasza pomoc drogowa z powodzeniem przeprowadzała pokrewne zadania.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego rodzaju samochodu. W odpowiednich okolicznościach gdy może być to wskazane doskonałej próby wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie, a także efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Absolutnie nie ma dla nas trudno dostępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stanie technicznym, że są nie do wydobycia. Chociażby TIR-a po karambolu wyciągniemy z wykopu, a nastepnie ulokujemy na kołach.


Gdy okaże się nieunikniony transport produktów przewożonych przez uszkodzony samochód również się takim kłopotem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Przywieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej przygotowując niewykluczone porządkowanie terenu i przeładowanie materiałów.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga 24 godziny na dobę pilnuje żeby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Szerokie zaplecze umożliwia nam bez względu na warunki pogodowe dowolne zlecenie urzeczywistnić przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Wiele niesprawności jest nieskomplikowanych do wyeliminowania. Faktycznie, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona uniemożliwiają dalszą drogę, jednak są zdecydowanie proste do naprawienia na miejscu. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne naprawy przeprowadza w terenie całodobowo. Laweta staje się nie wskazana. Obszerna oferta serwisu zawiera jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem bezzwłocznie.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest podwaliną usług jakie świadczy mobilny serwis. Znajomość szczegółów wielu różnorodnych pojazdów nie bacząc na markę pomaga im rozpocząć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w dowolnej sytuacji.


Zatelefonować starczy zaledwie raz. Wskazówki jakie powinny być nam konieczne to niuanse usterki, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zapewne w kilkanaście minut. Kompleksowe podejście do potencjalnych incydentów jest kwintesencją naszego zaangażowania gdyż naszym kierunkiem jest w całości wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów konstruują różnorodną ofertę naszych usług między innymi przewóz maszyn budowanych. Nasza baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na przewóz ciężkich maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Na porządku dziennym jest także przewóz dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi samochodami, lecz zmuszają do szczególnej opieki gdyż są to pojazdy rzeczywiście małe, ale wagowo dokuczliwe. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Organizujemy także usługi z zakresu transportu dłużycowego oraz towarów ponadnormatywnych. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i stanowczo więcej.


Nie wyłącznie w kraju, ale też i zagranicą wykonujemy takie usługi. Dysponujemy kompletną dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest prosto dać porękę na udzielenie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, a Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał ją zapewnia. Gdyż wielu zawodowców z poświadczonymi kwalifikacjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy umieli wykreować procedury zapewniające efekt. To z tego powodu właściwie dowolną awarię usuwamy tak sprawnie. Każdy samochód transportujemy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać odpowiednią.


Dowolną usługę szacujemy odrębnie. Szacując cenę kierujemy uwagę na: rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, miejsce zajścia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i wykorzystanie części zamiennych.


Jeżeli zniszczenie wystąpi z przyczyny osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie można sfinansować z OC sprawcy stłuczki. Podobnie może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Stale o nas pamiętaj!

Przytrafił się kłopot ściągaj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Nowy Wiśnicz jest gotowy do pomocy więc liczy na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: