LAWETA CHOJNICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHOJNICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu dostarczania takiej usługi. Awarie, kolizje i wypadki potrafią się nam wydarzyć nawet w najszybszej podróży. Dobrze jeśli pomoc drogowa może nam wówczas udzielić wsparcia. Zmiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zdarzenia rozmaitych nieskomplikowanych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – tradycyjnie lub na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle ma prawo mu się przytrafić zasadność tych poczynań. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszelkich pojazdów ponieważ mogą się tutaj odnaleźć z fachowcami od typu i rodzaju samochodu którym podróżują. Nasi mechanicy codziennie w bardzo różnych sytuacjach udzielają kompetentnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką dysponujemy nasi mechanicy mają do wykorzystania dowolny typ transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Organizacje w wspólnej sferze pracują podobnie, jednak… Nasza pomoc drogowa żeby udzielić Ci ochrony podąży natychmiast niemal jak Twój najdroższy przyjaciel. Więc jesteś w stanie mu zaufać bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspomóc w dowolnej sytuacji.


Jeżeli przytrafiła się Tobie kolizja bądź usterka w okolicy Chojnic wybierz numer do przyjaciela, który jest nieopodal – dzwoń do MegaHol. Dotrzemy ekspresowo. Z nami przybędzie mobilny serwis, a także wytrawna załoga.


Nie ma takiej komplikacji byśmy na szosie musieli podarować sobie drobne naprawy. Reperacja czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz pozostałe w sumie małe awarie z radością usuniemy dla Ciebie na miejscu awarii. Stopień uszkodzenia samochodu może wpłynąć na decyzję, że potrzebna okaże się autolawety względnie autoautolawety, natomiast w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale gotowi. Otrzymujesz gwarancję, iż przestrzeni zajścia nie zostawimy niezabezpieczonej. Na dowolnej trasie, w jakimkolwiek miejscu, w każdym zakamarku – nie jest znaczące gdzie stanął Twój samochód. My natychmiast wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Gdyż mapa lokalnych dróg nie jest dla nas tajemnicą.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten telefon. To oczywiście numer do przyjaciela! W całym kraju czasem może być rzeczywiście użyteczny. Wystukaj numer. Pora jest bez znaczenia gdy jesteś w potrzebie. Przyjedziemy – bez wątpienia! Tak działa prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol myśli o was. Przyjaciele zasadniczo tacy powinni być.Oczywiście i w dzień i w nocy możesz kalkulować naszą pomoc:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię

Jeśli to nie kłopot zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Chojnic czuwa gotowy do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne pojazdy szybko i najprościej można przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Należy jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zabronione, więc to jedyny system jaki możemy tutaj wykorzystać. Stabilność dają nam kompletnie wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) oraz fachowa ekipa. Na skutek tego zawsze jesteśmy spokojni o zabezpieczenie przewozu pojazdu i załadunku. Samochody i potencjalni podróżni będą przez całą dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Naturalnie jeżeli zezwalają na taki ruch paragrafy i rzecz jasna stan samochodu zawsze możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Jesteśmy na taką decyzję przygotowani, pozostaje jednak pamiętać, iż ten zespół powinien się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający awarii na drodze to prawdziwy kłopot i my zdajemy sobie z tego sprawę. Duży TIR zdoła utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Wtenczas holowanie pozostaje wielokrotnie nieodzowne. Nasza pomoc drogowa znakomicie daje sobie radę z takimi okolicznościami.


Zarządzamy specjalistycznym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie dowolnego samochodu. Wysokiej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pozwalają nam solidnie oraz odpowiedzialnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy czy autobus w momencie kiedy może być to potrzebne. TIR w dole będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy zdarzy się to w ciężko dostępnym miejscu, zostanie przez nas wystawiony oraz postawiony do pionu.


Możemy również zapewnić właściwy samochód do przewozu materiałów przewożonych w awaryjnym aucie. Przepakujemy je i przewieziemy na wskazane miejsce.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje kompetentna, wykwalifikowana kadra. Nie zwracamy uwagi na warunki atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć obojętnie jakie zamówienie i to w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Łatwe do rozwiązania niesprawności pojawiają się niejednokrotnie. Niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą drogę, ale nieskomplikowanych do usunięcia przypadków niesprawności. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych momentach może się całodobowo wykazać efektywnością. Nie będzie pretekstu by korzystać z lawety. Serwis przyjedzie w rejon awarii najszybciej, a w palecie usług jest również działający 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Obsada, która hołubi mobilny serwis charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Znajomość szczegółów całego szeregu rozmaitych pojazdów nie bacząc na markę pomaga im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na poboczu w dowolnej sytuacji.


Starczy jeden telefon. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na dojazd, jednak przez telefon musimy określić szczegóły awarii, markę pojazdu i jednocześnie lokalizację zajścia. Bliźniacza awaria może mieć odmienne scenariusze więc, by w największym stopniu wesprzeć kierowcę do wszystkich zamówień podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw wymagań konsumentów dlatego też w palecie usług odkryjecie Państwo także transport maszyn budowlanych. Dogodny transport jesteśmy w stanie zapewnić dowolnej poważnej maszynie drogowej. Podejmujemy się transportu wszystkich maszyn rolniczych. Lokalna kadra jest gruntownie przeszkolona również do transportu małych, ale ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy też znajdują się w naszej propozycji usług. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem nieszablonowych ładunków i zawsze jesteśmy zdeterminowani do przewozu chociażby kłopotliwego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie tylko w kraju, lecz także i zagranicą prowadzimy takie usługi. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi posiadamy całkowitą, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Dlatego, że specjalistyczna pomoc drogowa MegaHol jest czynna nie wyłącznie w lokalnym terenie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ zasady zachowania w poszczególnych sytuacjach tworzymy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych fachmanów z wielu ośrodków. W pierwszorzędnej efektywności, a także jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dziś zaoferować w odpowiedniej cenie, widać ewidentnie jak duży wpływ posiadał na to ten klucz postępowania.


Jakakolwiek usługa jest nowa, więc każdą wyceniamy osobno. Z pozoru podobne usługi zawsze się różnią, więc każda zdecydowanie powinna podlegać niezależnej kalkulacji. Na kompletną wycenę odciskają wpływ: model samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, a także miejsce zajścia.


Należałoby zabezpieczyć się przez nabycie adekwatnego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być nieodpłatne tak jak w przypadku kiedy są opłacone z OC winnego kraksy.


Dbaj!
Niesprawność? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Chojnic który absolutnie nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: