LAWETA CZERSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZERSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może wynikać z niemiłego doświadczenia jakie przytrafić może się w czasie jazdy, nie mniej jest nam przyjemnie, że zechcieli Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Ktokolwiek wyjeżdża, chociażby w najbliższą drogę zdecydowanie powinien mierzyć się z perspektywą niesprawności, stłuczki albo wypadkiem. Wówczas zazwyczaj rozsądnie jest posiadać wsparcie pomocy drogowej. Zmiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zajścia różnych pospolitych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – tradycyjnie albo na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić konieczność takich poczynań. Kierowcy i specjaliści mogą się zejść właśnie na portalu MegaHol.pl. Sytuacje są różne, jednak nasi mechanicy zawsze i rzetelnie zdołają dostarczyć sprawnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej platformie jaką dysponujemy nasi pracownicy mają do dyspozycji dowolny typ transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem więc do każdego przypadku podchodzą niezwykle indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Wszędzie są zwyczajne firmy my jesteśmy wyjątkowi. Wśród nas odnajdziesz to co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię silnym ramieniem. Zatem niczym przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć gdyż jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


Doszło do nieoczekiwanej usterki względnie kraksy? Gdy miało to miejsce w rejonie Czersk niczym nie musisz się denerwować spokojnie wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po MegaHol. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. Za nami przybędzie mobilny serwis oraz kompetentna obsada.


Drobne naprawy na ulicy nie będą dla nas przeszkodą Nie sądź, że nie przybędziemy do drobnostki jaką wydaje się być zmiana koła. Wspomożemy nawet przy awaryjnej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo, a także odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Gdy może być pomocne holowanie względnie autoautolawety, lub ewentualnie autolawety również nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. W strefie kolizji czy usterki zdecydowanie pomagamy skutecznie ją ubezpieczyć. Na którejkolwiek ulicy, w dowolnym miejscu, w każdym zakamarku – to jest nie istotne gdzie utkwił Twój samochód. Odkryjemy jakiekolwiek miejsce i oczywiście zapewnimy pomoc. Gdyż mapa pobliskich dróżek nie jest dla nas niewiadomą.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela zawsze miej przy sobie. Czasem może być pożyteczny na terenie całej Polski. Absolutnie nie ma za późnej pory ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Dotrzemy – na pewno! Tak funkcjonuje zaufana pomoc drogowa. MegaHol tylko dla was. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.Zapewniamy współpracę o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Czersk na sto procent jest zdecydowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Funkcjonuje kilka sposób na transport defektowych samochodów, ale najpopularniejszy oraz najszybszy to ostatecznie autoautolawety ewentualnie autolawety. Często obserwujemy na drogach nieformalnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że ten rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w rejonie Czersk dysponuje wieloma specjalistycznymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wysoce wykwalifikowaną kadrą. Samochód jest w naszych rękach zupełnie zabezpieczony w czasie załadunku i w czasie przewozu. Unieruchomiony samochód oraz wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy prędko oraz bezpiecznie na wskazane miejsce.


Każdorazowo można postanowić o holowaniu, oczywiście jeżeli zezwala na to stan pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw samochodów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest problem jeżeli na jezdni usterce ulegnie samochód ciężarowy. Zwykle kolizja TIR-a wywołuje zatory na drogach. Holowanie takiego samochodu jest niejednokrotnie nader optymalną strategią na odkorkowanie trasy. Z takim problemem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię szybko i sprawnie.


Holowanie każdego modelu pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie jest dla nas kłopotem. W momencie gdy jest to pożądane znakomitej próby wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani kłopotliwy dostęp, ani stan techniczny samochodu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z kanału, a także ulokowania go na kołach.


Jeśli będzie konieczny przewóz produktów transportowanych przez unieruchomiony samochód także się tym kłopotem zainteresujemy i przygotujemy pomoc. Jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak też brygadę, która materiały przeładuje.


Wykwalifikowana, fachowa kadra 24 godziny na dobę dyżuruje by zagwarantować Wam spokój i bezpieczeństwo. W dowolnej porze dnia i nocy, nie bacząc na pogodę, rozwojowe zaplecze umożliwia nam skutecznie podjąć obojętnie jakie zlecenie.Mobilny serwis 24h


Istnieją również nieskomplikowane w naprawie awarie. Przekuta opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, a także wiele innych wstrzymujących dalszą jazdę, ale takich które dało by się naprawić na miejscu zdarzenia. Na szczęście pobliska pomoc drogowa całodobowo poleca bezpośrednie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Stanie się oczywiste, że nie ma argumentu używać lawety. Szeroka oferta serwisu zawiera również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem bezzwłocznie.


Nasz mobilny serwis doglądają gruntownie przygotowani mechanicy. Nie bacząc na markę i charakter pojazdu są w stanie wykonać na trasie różne drobne naprawy.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Chwila rozmowy to moment, który jest nam potrzebny do ustalenia niuansów awarii, marki pojazdu i miejsca zdarzenia później w kilkanaście chwil pojawimy się na miejscu zdarzenia. Żeby w największym stopniu dopomóc kierowcy do dowolnego incydentu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim kontrahentom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Miejscowa flota jest gotowa na przewóz potężnych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezawaryjny. Prowadzimy transport różnych maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi samochodami, ale potrzebują specyficznej dbałości bowiem są to pojazdy istotnie niewielkie, ale wagowo uciążliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Posiadając odpowiedni tabor przeprowadzamy fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych towarów i teraz zawsze jesteśmy zdolni do transportu bodaj dużego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Takiego typu usługę można u nas zapotrzebować na obszarze całego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Ładunki w każdym przypadku odrębnie ubezpieczamy, a także rozporządzamy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania takich usług.Dlaczego my?


Dlatego, że funkcjonujemy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w lokalnym obszarze, a w całym kraju. Ponieważ wiele ośrodków pozwoliło własnym fachowcom skonsolidować tutaj doświadczenie, umiejętności i oczywiście informację. Pozwala nam to prędko i profesjonalnie skasować praktycznie każdą niesprawność czy dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek pojazd z pewnością doskonałej jakości i dobrej wyceny.


Jakakolwiek usługa jest nowa, więc każdą wyceniamy indywidualnie. Na pozór pokrewne usługi jednak się różnią, więc każda zdecydowanie powinna podlegać niezależnej wycenie. Wartość uzależniona jest od następujących czynników: rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia, typ samochodu, który serwisujemy i użycie części zamiennych.


Jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być nieodpłatne, ponieważ straty zapłacone zostaną z OC winnego kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.


Dostajesz niezawodność!
W sytuacji problemów Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Czersk jest gotowy do pomocy więc wyczekuje na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: