LAWETA BRUSY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRUSY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo wynikać z nieprzyjemnego zdarzenia jakie przytrafić może się w podróży, jednak jest nam przyjemnie, że zechcieli Państwo skorzystać z usług MegaHol. Każdy kto rusza, chociażby w najbliższą drogę zdecydowanie powinien mierzyć się z możliwością usterki, stłuczki lub wypadkiem. W większości takich epizodów konieczne jest w tej sytuacji wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu awarii utrudniającej jazdę, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie tradycyjne czy na sztywnym holu, przerzut lawetą… Bliźniacze działania prowadzimy dla dowolnego typu samochodu w tym oczywiście także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i profesjonaliści są w stanie się spotkać dokładnie na portalu MegaHol.pl. Nasi mechanicy codziennie w wyraźnie różnorodnych sytuacjach dostarczają profesjonalnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką dysponujemy nasi ludzie mają do wykorzystania dowolny typ transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem dlatego do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Naokoło są zwyczajne firmy my chcemy być wyjątkowi. Ta inspirująca pomoc drogowa by użyczyć Ci ochrony podąży niezwłocznie niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Przyjaciel jakiemu możesz uwierzyć gdyż jest gotów na każdą okoliczności.


Uczestniczyłeś w kraksie ewentualnie miałeś usterkę w niedalekiej odległości od Brusy? Natychmiast znajdź numer do MegaHol. Do przyjaciele który na pewno jest niedaleko i dokładnie wie jakie procedury należy zrealizować aby uporać się z problemami. Dojedziemy ekspresowo. Dojedziemy z biegłą brygadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Wcale nie staną się dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na trasie. Nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony odpad na drodze oraz naruszyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na szosie czy nie podmienić w porę akumulatora, a potem w zamian dostać ogromny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie niewielkie awarie wykluczymy dla Ciebie ku obopólnej satysfakcji. A jeśli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety czy holowanie to zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Otrzymujesz gwarancję, że rejonu zajścia nie pozostawimy niezabezpieczonego. Możesz mieć usterkę wszędzie. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka komunalna – to jest nie ważne. Wystarczy nam parę chwili aby Cię zlokalizować, a w konsekwencji udzielić skutecznej pomocy. Gdyż na naszym obszarze rozpoznamy dowolną drogę czy krajową czy gminną.

NASZA GALERIA


Zatem Zapamiętaj numer do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całym kraju wyczekujemy na Twój telefon. Którakolwiek by nie była godzina bezwzględnie jest właściwa. Dzwoń skoro jesteś w potrzebie. Pojawimy się – niechybnie! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Bowiem w kłopocie oczekuj przyjaciela.Możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Brusy bezwzględnie jest zdecydowany do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najspokojniejszy sposób przetransportowania naruszonego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej formy przewozu możemy skorzystać ponieważ holowanie jest w tym wypadku oficjalnie zakazane. Specjalne pojazdy i oczywiście rzetelna ekipa. Pomoc drogowa w regionie Brusy posiada podstawy by być pewną siebie. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie może być polemiki co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku, a także przewozu będzie na pewno zupełnie bezpieczny. Defektowy pojazd i wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę przywieziemy prędko i bezpiecznie na określone miejsce.


Ewentualną modyfikację typu pomocy na holowanie wolno Państwu podjąć w każdej chwili o ile zezwalają na to paragrafy i stan samochodu. Zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani, należy jednakże mieć w pamięci, iż taki skład musi się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający usterce na drodze to spory problem, ale my rozumiemy tą sprawę. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej norma w momencie usterki TIR-a. Wtenczas holowanie jest często konieczne. W tej sprawie należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu ponieważ rozporządzamy specjalnym sprzętem. Przywieziemy choćby skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to sprawnie i solidnie zawdzięczając to znakomitej klasy sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu pomocniczego. Bez względu na stan samochodu czy uciążliwy dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z rowu i postawimy go na kołach.


Zrealizujemy także przewóz materiałów z unieruchomionego pojazdu. Przywieziemy zgodnie z wytyczną, poprzednio zlecając niewykluczone oczyszczanie terenu i przeładowanie materiałów.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę pilnuje doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Bez względu na warunki pogodowe w jakiejkolwiek porze dnia i nocy jesteśmy w stanie wypełnić dowolne wezwanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Naprawić awarię zdarza się czasami niezmiernie szybko. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki, a także wiele innych wstrzymujących dalszą drogę, lecz takich które dało by się naprawić na poczekaniu. W tym wypadku kształtuje się pole na którym pojawić się może nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Zajęcia dla lawety nie można w tym wypadku przewidywać. Przez całą dobę, prócz sprawnego serwisu jest również dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest podstawą usług jakie poleca mobilny serwis. Bez względu na markę i typ samochodu mogą zrealizować na poboczu rozmaite drobne naprawy.


Jeśliby telefon był zajęty natychmiast oddzwonimy. Ustalimy niuanse awarii, a także markę pojazdu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Na każdy przypadek reagujemy kompleksowo oczywiście po to by w jak najlepiej wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna oferta usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym kontrahentom obejmuje również transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą mieć u nas zagwarantowany bezawaryjny przewóz. Na porządku dziennym jest też przewóz wielkich maszyn rolniczych. Miejscowa załoga jest szczegółowo wyszkolona też do przewozu niewielkich, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. W czasie transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego taboru. To potrafi być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy dowolny nietypowy ładunek.


Nie jedynie w kraju, jednak także i zagranicą wykonujemy te usługi. Transportowane towary indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy też niezbędną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego typu usług.Dlaczego my?


Ponieważ kompetentna pomoc drogowa MegaHol jest otwarta nie jedynie w lokalnym terenie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bowiem doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje specjalistów z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Z tego powodu w przystępnej cenie otrzymujecie usługi na wysokim, zawodowym pułapie.


Na dowolną usługę spoglądamy oddzielnie i dowolną indywidualnie szacujemy. Szacując wycenę zwracamy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna rozmiar prac wykonanych na miejscu.


Nasza usługa, jaką przeprowadzamy ze względu na straty do której doszło w rezultacie stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być również nieodpłatna w przypadku jeśli dysponują Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.


Niezmiennie o nas pamiętaj!
Zdarzył się problem wywołuj Pomoc drogową MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Brusy który absolutnie nie nawala.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: