LAWETA KUJAWSKO-POMORSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KUJAWSKO-POMORSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy wezwanie dlatego, że pryncypialnym naszym powołaniem jest niesienie pomocy, jednak wypada wspomnieć, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu zadaniu podporządkowujemy nasz tabor i kwalifikacje. Naszych kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi autami. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, ale oczywiście oddziały rozsiane po całej Polsce muszą być przygotowane na to by dać radę sobie z jakimkolwiek zadaniem.


Kłopoty z samochodem na autostradzie to oczywista rzecz. Usterka zawsze może wam się zdarzyć w bliskości województwa kujawsko-pomorskiego, lecz zachowaj spokój dlatego, że i tutaj posiadamy swój zespół, więc przezornie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle prędko. Ale może zdarzyć się, że nie zajdzie przymus holowania. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wyspecjalizowaną załogą. I w rezultacie awaria zostanie skasowana na miejscu zdarzenia.


Zawsze jesteśmy pewni, że wyjaśnimy każdy defekt. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, obecnie upewnia nas w zaufaniu do tego, iż podejmujemy słuszne decyzje w toku finalizacji przyjętych zadań. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo wykonać bezpośrednio w terenie to dla nas przeważnie proste niesprawności, a kierowcom hamują dalszą drogę. Opona, nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo i całe bogactwo różnych szczegółów, opanujemy dowolną drobnostką.


Nie myśl o tym, lecz miej to stale z tyłu głowy. Ty, być może przybyłeś w nasz rejon z odległego końca Polski, natomiast jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie zatrzymały cię kłopoty my to miejsce znajdziemy, zatem natychmiast zaproponujemy ci przyjacielską dłoń. Wybierz numer gdy jesteś w kłopocie bez oglądania się na porę dnia. Świetnie jest posiadać przyjaciół na jakich wciąż można liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Taki jest stały model na funkcjonowanie.Tak samo i w dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeśli nadal chcesz rozwiać wątpliwości! Masz całkowitą rację, iż ciężko uwierzyć jedynie zobowiązaniom, ale przypomnij sobie, iż tutaj w województwie kujawsko-pomorskim liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to wcale, że nasze lawety lub autolawety nie są przystosowane do przerzutu pozostałych aut. Mamy świadomość, że prostą strategią interwencji jest holowanie, przede wszystkim jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej umie się podobnej pomocy podjąć każdy kierowca, my jednak zalecalibyśmy skorzystanie z usługi zawodowców.


Znajdą się preteksty aby tą wskazówkę traktować poważnie. Podczas holowania szczególnie ważne wydają się być biegłość i profesjonalizm. Linka holownicza, jaką przeważnie wykorzystujemy do podobnego standardu holowania bywa i to dość często zawodna. Zaś w przypadku kiedy odległe podróże coraz częściej realizujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na podobnych magistralach holowanie bezwzględnie jest wzbronione. Więc tutaj akurat powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


W naszym taborze mamy lawety, lub też autolawety dostosowane do jakiegokolwiek typu aut. Przewóz samochodów to nasza specjalność, więc o dowolnej godzinie można nas przywołać byśmy rzetelnie wykonali zleconą nam pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest nasz żywioł. Bezpośrednio w transporcie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być w każdym przypadku pośród najsolidniejszych. Znaczącym etapem do uzyskania wymarzonego finału jest świetna oferta oraz wartość naszych usług. Z popsutym TIR-em zatykającym trasę spotkał się raczej każdy kierowca. Kolizja na trasie dwupasmowej może wyizolować z ruchu jeden pas i stać się przesłanką tasiemcowych zatorów. Pokrewne, albo jeszcze gorsze skutki może taka usterka spowodować na podrzędnej, jednak uczęszczanej drodze. Więc dlatego szanować należy błyskawiczne, profesjonalne naprawy w rejonie lokalizacji zajścia, a także profesjonalny przewóz podobnych aut.


Jeśli jest konieczności unosić TIR-a z wykopu , a także postawić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, specjalnym sprzętem, który jest na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Posiadamy zatem perspektywę natychmiastowego otwarcia trasy i przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze miejsce ułatwiające rozpoczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Szybko i bezpiecznie przewieziemy cały wachlarz dużych aut w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Jednakże w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna załoga i to przede wszystkim oni zapewniają powodzenie i klasę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Zawsze potrafi się okazać, że tym razem nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Choćby na autostradzie efekty kolizji może skasować mobilny serwis, jaki w rejon zajścia dojedzie skutecznie oraz przywiezie profesjonalnych mechaników.


Tak samo czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony , a może pomocy przy niewielkich usterkach silnika, w każdym przypadku jesteśmy na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym odcinku staramy się przygotować wszystko co realne, w związku z tym odjeżdżamy po zrealizowaniu obszernego rekonesansu w czasie otrzymywania zamówienia. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny potrafi wypaść coś nieoczekiwanego i natychmiastowa naprawa tym razem nie może być wykonalna, jakkolwiek wówczas szybko podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca tylko na wezwanie.


Chcemy do zleceń podchodzić wyjątkowo osobiście dlatego, że mamy świadomość, że każdy dowolny przypadek potrafi być nowy. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, ze względu na to, że zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Jesteśmy wstanie tak funkcjonować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu dającemu nam bezdyskusyjny komfort wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy swoją propozycję, jednak pierwotne usługi na tym posunięciu absolutnie nie cierpią, ponieważ przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych wypływa z odpowiedniej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. Należyte wykorzystanie potencjału ekipy ogranicza całkowite koszty działalności, a tym samym ogranicza wycenę usługi dla pojedynczego klienta, było by kuriozalne gdybyśmy tego potencjału nie uchwycili.


Transportujemy na terenie Polski i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych mimo, że małych wózków widłowych. Zatwierdzamy także zlecenia na ładunki ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Wszelkie samochody i ładunki transportowane w zakresie realizowanych przez nas zleceń są u nas bezpieczne, choć oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy transporty. Zawsze dysponujemy pełną dokumentacją niezbędną, żeby oferować nasze usługi i w związku z tym zabezpieczamy się przejmując na siebie wszystkie formalności połączone z przewozem.Dlaczego my?

A czemu nie? Niech, więc będzie, że MegaHol. Próbujemy sobie w tym miejscu wypisywać, iż jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto faktycznie tak pisze rzecz jasna nie deprecjonuje umiejętności innych. Nie powinno się zakładać, że coś nie idzie prawidłowo w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej gdy tak wiele tego standardu warsztatów broni się w branży.


Odważ się jednak zagłębić w ten problem. Prawdopodobieństwo zadysponowania niezbędnego sprzętu w naszym przypadku jest zdecydowanie wyższe niż w jednostkowym zakładzie choćby ze względu na ilość kooperantów. Oczywiście to samo dotyczy zawodowych kierowców oraz przeszkolonych mechaników. Jednostkowy zakład nie posiada wachlarza sprzętu, my komponujemy się do okoliczności i wysyłamy odpowiedni sprzęt i odpowiednich zawodowców, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów reagująca niczym naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że wyznacza zasadę świadczenia naszych usług. Na przykład do zlecenia przybywa odpowiednio wybrana ekipa pracowników z niewielkiego warsztatu powiązana emocjami względnie wprost rodzinnie, ale to grupa która może na pewno w każdej sytuacji, otrzymać wsparcie całej platformy identycznych warsztatów.


Dowolne wezwanie otrzymuje własną kalkulację dzięki temu nierzadko u nas stawki za usługę mogą być mniejsze niż się oczekuje. Wyjątkowo optymalną procedurą rozliczenia za nasze prace wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest zdolność zrealizowania pracy w ramach OC względnie Assistance.


To jest MegaHol – na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Zawsze Twój rozsądny przyjaciel z województwa kujawsko-pomorskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: