LAWETA GRYFICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRYFICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo płynąć wprost z nieprzyjemnego zdarzenia które przytrafić może się w drodze, aczkolwiek jest nam przyjemnie, iż zechcieli Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Każdy kto wyjeżdża, nawet w najbliższą drogę musi liczyć się z alternatywą awarii, kolizji lub wypadkiem. Wtedy najczęściej dobrze jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Usterkę utrudniającą podróż powinno się dać wyeliminować drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia czy zwykła wymiana koła, jeśli jest taka potrzeba do dyspozycji mamy sztywny hol bądź przerzut lawetą względnie autolawetą. Konieczność takich działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszystkich pojazdów bowiem mogą się tu odnaleźć z fachowcami od modelu i charakteru pojazdu którym kierują. Systematycznie nasi specjaliści dostarczają pomocy w niezwykle odmiennych okolicznościach. Zarządzają stosownym transportem dostosowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych zestawów, oczywiście w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy patrzą na nich jak na najbliższych przyjaciół.


Firmy w tej samej sferze funkcjonują tak samo, jednak… Wśród nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię mocnym ramieniem. Więc będziesz mógł mu zaufać bo przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w jakiejkolwiek sytuacji.


Masz kłopot z samochodem dokładnie w pobliżu Gryfic? Wystukaj numer do MegaHol – do przyjaciela, który pomoże wyeliminować niesprawność, a także zaradzi efektom kraksy. Pojawimy się ekspresowo. Pojawimy się z kompetentną ekipą, która obsłuży mobilny serwis.


Absolutnie nie zachodzą jakiekolwiek przeciwności aby wykonać na ulicy wszelkie drobne naprawy. Życzymy wam byście bez usterek przejeżdżali polskie ulice, jednak wiemy, że bywają przekłute koła, silniki które nie potrafią zaskoczyć, zaskakujące braki paliwa w baku albo popsuty mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wtedy z przyjemnością dojedziemy ażeby usunąć awarię na miejscu zdarzenia. Zawsze też jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Masz pewność, że przestrzeni zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – każdorazowo jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie czyni to bariery. My błyskawicznie wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Gdyż regionalne ścieżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten numer. To telefon do przyjaciela! Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak może być praktyczny. Wybierz numer o dowolnej godzinie dnia i nocy. Zjawimy się na miejscu – na pewno! Bowiem MegaHol, skuteczna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Przyjaciół znajduje się w biedzie.


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najłatwiejszy model przewiezienia niesprawnego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zakazane, więc w sumie to jedyny system z jakiego możemy tu skorzystać. Profesjonalne pojazdy oraz profesjonalna ekipa. Pomoc drogowa w obszarze Gryfic posiada podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to prawo do gwarantowania pełnego zabezpieczenia załadunku, a także przewozu samochodu. Przewieziemy na wyznaczone miejsce pewnie i całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


Oczywiście jeżeli pozwalają na to paragrafy oraz stan techniczny pojazdu zawsze możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi, wypada niemniej pamiętać, że taki zestaw musi się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.24 godziny na dobę będziesz mógł kalkulować naszą współpracę:

  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Gryfic czuwa zdecydowany do akcji!Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na trasie usterce to spory kłopot, ale my odczuwamy tego świadomość. Unieruchomiony TIR na wiele godzin umie utrudnić ruch na drodze. W tych okolicznościach podstawowym zadaniem staje się odblokowanie drogi dlatego może sie zdażyć, że prędko trzeba planować holowanie. Pomoc drogowa z Gryfic poradzi sobie doskonale z całym problemem.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym wyposażeniu pozwala na holowanie dowolnego pojazdu. Dostarczymy choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to skutecznie i bezpiecznie zawdzięczając to pierwszorzędnej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu dodatkowego. Ani wymagający dojazd, ani stan techniczny samochodu nie zakłóci nam wydobycia TIR-a z dołu czy postawienia go na kołach.


Unieruchomiony pojazd może zapewne transportować produkty, które nie uległy uszkodzeniu, ale wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie tej pomocy. Przepakujemy je i przewieziemy na określone miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa czuwa całodobowo wykwalifikowana, fachowa kadra. Dowolne zadanie dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie urzeczywistnić, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Istnieją również nieskomplikowane do usunięcia usterki. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą jazdę, ale prostych do naprawienia przypadków usterek. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy wykonuje w terenie całodobowo. Jeśli mówimy o lawecie to może nie być tutaj dla niej miejsca. Serwis przybędzie w rejon zdarzenia bezzwłocznie, a w palecie usług jest również funkcjonujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis wynajmuje wykwalifikowanych zawodowców. Znaczny próg drobnych napraw, niezależnych od marki i typu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem odpowiedniego wykształcenia.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Chwila omówienia to czas, który jest nam potrzebny do określenia detali niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji zajścia i w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Zamiarem naszych poczynań jest w całości pomóc kierowcy stąd do każdego z epizodów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby kontrahentów budują szeroką ofertę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Dostarczymy każdą ciężką maszynę drogową bezpiecznie, a także szybko czy też to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Maszyny rolnicze, szczególnie te potrzebujące szczególnej troski, również obecne są w naszej ewidencji pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Małe, ale ciężkie pojazdy powodują mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy skromniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednak ważne jest żeby za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do tego rodzaju usługi i właśnie takich przygotowanych kierowców mamy w naszym zespole. W czasie przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego taboru. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych ładunków i teraz czuwamy zdolni do transportu bodaj uciążliwego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi te wykonujemy na terenie całego kraju i zagranicą. Wszystkie nasze usługi opatrzone są stosowną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Bo jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w tym regionie, lecz w całym kraju. Ze względu na to że wielu zawodowców z poświadczonymi umiejętnościami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy mogli zaprojektować metody gwarantujące pożądany rezultat. Z takiego powodu w niewygórowanej cenie dostajecie usługi na znakomitym, zawodowym pułapie.


Usługi podlegają osobnej wycenie. Wartość zależna jest od następujących czynników: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zajścia, model samochodu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych i oczywiście zakres prac wykonanych na miejscu.


Nasza usługa, jaką realizujemy z powodu szkody zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być też nieodpłatna w sytuacji jeśli rozporządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.


Noś nas w pamięci!
Usterka? Stłuczka? Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Gryfic gotowy do pomocy niezmiennie odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: