LAWETA OPOLE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OPOLE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy pewną koncesję na pomoc drogową


Jeśli zdarzy Ci się awaria pojazdu względnie każde odmienne wydarzenie losowe na szosie. Jeśli konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a lub innego auta ciężarowego bądź dostawczego. Jeśli poszukujesz takiej usługi to w strefie Opola raczej nie mogłeś trafić lepiej. Nie można zaproponować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol zabezpieczają taki stopień klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


W zasadzie już w tym momencie wywołaj nasz kontakt, ponieważ w przypadku zdarzenia na drodze nie wolno marnować czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeżeli ta gościna jest podyktowana szukaniem bezpieczeństwa. Osiągnięcia tego przez zapewnienie sobie gwarancji na przyszłość. To znaczy, że pragniesz zaznajomić się z propozycją firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów parających się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług obfity repertuar znacznie wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy w takim razie do rozmowy. Wirtualnej rozmowy, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Na wstęp naturalne pytanie:Co potrafi MegaHol?


MegaHol zrzesza niemałą ilość małych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie wyłącznie dla aut ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele pełniejszym aspekcie. Przewóz lawetą względnie autolawetą, ale też holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie popularnych skuterów i skromniejszych pojazdów takich jak przypuśćmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalnością jest TIR, a generalnie samochody ciężarowe, dlatego naturalną koleją rzeczy w zakresie firmowych usług pojawił się także fracht maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu posiadamy w sieci odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Przez lata funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska a zarazem okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Konsekwentny progres doprowadził MegaHol do uruchomienia naszej platformy w Opolu i w wielu nowych miejscach w Kraju, w których świadczymy nasze jakościowe usługi.


Trzeba o nas myśleć, gdyż prędko pojawimy się na całym terytorium Polski.Co z takiej sieci mogą wyciągnąć kontrahenci?


Usługę o pewnej jakości i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. w usługach holowania zapewne nie ma podstaw by spodziewać się więcej? Nawet zamożni kierowcy przykładają znaczną miarę do wysokości nakładów na usługi, ale tylko okazjonalnie dzieje się tak w przykładzie zleceń dla pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol tak szybko dociera w rejon zdarzenia. Załogi MegaHol są zawsze znakomicie przygotowane do realizacji określonego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki platformie jesteśmy wstanie przygotować ekipę odpowiednio dostosowaną ze wszystkich dostępnych do działania na określonym terenie. Zdarzają się usterki domagające się wszechstronnych mechaników lub, co faktycznie w MegaHol jest osiągalne, paru profesjonalistów z różnorodnych specjalizacji. w krytycznych sytuacjach zwykle muszą sobie radzić ci którzy akuratnie przyjechali i trzeba wzywać kolejną firmę jeśli, nie można rozwiązać kłopotu. w MegaHol równocześnie dojadą wszyscy którzy mogą być potrzebni choćby konieczne było zbierać możliwości licznego grona warsztatów z platformy. Dzięki platformie już posiadamy kooperantów, którzy mogą się nawzajem wspomóc w odpowiedni sprzęt i specjalistów. Partnerów, których mniejsze firmy będą dopiero wyszukiwać w sytuacji gdy już stają się pożądani.Opłata za usługi musi być ważna.


Pomoc drogowa to specyficzna usługa. Zdecydowanie nie ma w tej usłudze szczególnie wielu niezmiennych danych na jakich trzeba oprzeć rachubę regularnej ceny zlecenia, bo zawsze w miejscu zdarzenia wielokrotnie potrzeba jest podejmować mnóstwo nieoczekiwanych przed wyjazdem ruchów. w naszym przykładzie tymczasowej symulacji kosztów usługi podejmuje się dyżurny, który odbiera zlecenie. Istnieją dane, ważne dla kalkulacji usługi, które jesteśmy wstanie uzyskać właściwie na poziomie składania zlecenia. Powiedzmy model samochodu, jego stan w opinii klienta, odległości które będziemy potrzebowali pokonać, a na tej bazie możliwa jest także decyzja o wyekspediowaniu właściwej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Takie szczegóły dopuszczą natychmiastową wycenę orientacyjnych kosztów usługi. Natomiast w przypadku doświadczeń losowych jest naturalnie realna rewizja kalkulacji już na miejscu zajścia. Warto wiedzieć jednak, że dokładnie podobnie do popularnych sieci handlowych, w naszej platformie usługi identycznej klasy są zazwyczaj tańsze niż u samodzielnie podejmującej zadania konkurencji. MegaHol ma oczywiście poświadczone umowy z liczną rodziną ubezpieczycieli co udostępnia klientom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.


Co takiego proponujecie wyjąwszy holowanie?


W MegaHol, prawdopodobnie wyłącznie dzięki funkcjonowaniu w platformie, paleta usług jest bardzo różnorodna.


  • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich pojazdów.
  • Usługa przerzutu na przykład do 6 osób jadących wcześniej przewożonym pojazdem odpowiednią autolawetą łącznie z uszkodzonym aut
  • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
  • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszą specjalnością
  • Przewóz usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
  • Transport maszyn drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
  • Przewóz samochodów nietypowych, ale też powiedzmy autobusów.
  • Przewóz dłużycowy nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
  • Wyciąganie z pobocza, rowu czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie jedynie takich.
  • Usługa polegająca na dowiezieniu na trasę brakującego paliwa czy innych płynów eksploatacyjnych.

Zdecydowanie nasz tabor przede wszystkim pracuje w zakresie pomocy drogowej, lecz dzięki sieciowej organizacji jesteśmy wstanie bez strat kierować pewne pojazdy do innych usług. Oczywiście to efekt ilości i różnorodności będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To jest możliwe jedynie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo optymalnie zdywersyfikować aktywa konkretnych, stowarzyszonych w sieci warsztatów. w jedynym momencie, zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu usługi, jesteśmy wstanie podejmować kilkanaście zleceń. w MegaHol specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu nie tylko na w granicach kraju, ale również w granicach Unii Europejskiej.Jak osiągnąć pewność, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Raczej wystarczy zapisać sobie nasz kontakt i zadzwonić w razie gdy zajdzie konieczność. MegaHol świadczy swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi ma prawo podpisać długoterminową umowę obsługi. w dowolnym naszym oddziale, również tutaj w Opolu, wolno państwu z nami podpisać stałą umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych albo powiedzmy korporacji taksówkowych. Ta umowa zobowiązuje nas do natychmiastowego przyjazdu w rejon zamówienia co ułatwia nam sieciowa struktura. Dzięki platformie przyjdziemy do was właściwie błyskawicznie, a będąc zorientowanym na rodzaj taboru z jakim będziemy mieli do czynienia sprawniej zrealizujemy niezbędną pracę. Chociażby serwis mobilny. Kiedy jest wcześniej przygotowany do pracy z danym taborem to wyraźnie wzrasta i sprawność i klasa usługi i obniżają się szkody klienta. Warto mieć na uwadze, że instytucja którą serwisujemy nie musi być z okolic Opola. Wystarczy, że porusza się często w tym terenie, a ta umowa ogranicza ryzyko. Powiadają, że nie ma nic pewnego. To może dobrze zastrzec sobie choćby pomoc drogową od ręki w momencie nagłej kolizji.


HolowanieMegaHol – bezpośrednia podróż w granice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: