LAWETA PRÓSZKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRÓSZKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach portalu MegaHol


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi warto szukać porady w okolicy Prószków, w chwili niesprawności samochodu ewentualnie nietypowego wydarzenia losowego, a w szczególności w materii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego albo dostawczego. Raczej nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety zamówione w MegaHol zabezpieczają taki poziom klasy oraz zaufania przez 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! w tej chwili nie trać w tej sytuacji czasu na przeglądanie tej strony kiedy stoisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeżeli ta wizyta jest spowodowana tropieniem bezpieczeństwa. Ochrony w dalszym horyzoncie. w takim razie to świadczy o tym, że pragniesz zaznajomić się z ofertą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług ogromny wachlarz zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy w takim razie do konwersacji. Na razie wirtualnej konwersacji, ale oczywiście nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Rozpocznijmy od zapytania:Teraz garść zdań dotyczących MegaHol.


MegaHol kojarzy znaczną liczbę małych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie jedynie dla aut ciężarowych, TIRdostawczych, ale w o wiele większym wachlarzu. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów i drobniejszych pojazdów na przykład kładów, ale głównie transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji jesteśmy wstanie przyjąć zlecenie frachtu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w posiadaniu odpowiednich lawet czy naczep niskopodwoziowych. Pewien czas temu startowaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Teraz możecie MegaHol znaleźć również w Prószków, a często i w wielu innych miejscach w Kraju, gdzie w każdym przypadku zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Aspirujemy do tego, żeby znaleźć swoje lokum w całym kraju.Jakie korzyści przynosi tego modelu sieć konsumentom?


Usługę o pewnej jakości i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. Czy powinno się żądać więcej w propozycji usług holowania? Cena, która w znacznej części przypadków potrafi posiadać znaczący wpływ na dobór usługodawcy wcale nie musi być tak istotna przy decyzji zamówienia realnej pomocy drogowej. To sieć skutkuje tym, że MegaHol dociera do kontrahenta szybciej niż inni. Funkcjonowanie w sieci MegaHol zapewnia nam znacznie poważniejsze możliwości w doborze ekipy właściwie zorganizowanej do wezwania, a tym samym właściwie na początku polepsza markę usługi. a nawet potrafimy w razie zaistnienia takiej konieczności kojarzyć załogi specjalizujące się w odrębnych dziecinach, a potrzebne jednocześnie. Oddzielnie działająca pomoc drogowa może mieć dylemat z zakończeniem wszystkich zleceń, ale w MegaHol do wydostania TIR-a z grząskiego pobocza przyjedzie dźwig z jakiegoś punktu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a kiedy to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie mamy zdolności platformy. Właściwie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który niełatwo by było małej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak dobrej klasy są jej usługi.Jaka obowiązuje wartość usługi?


W wypadku pomocy drogowej, potrafiącej w rejonie zdarzenia podjąć cały ciąg, praktycznie nie możliwych do wcześniejszego określenia robót, niezwykle ciężko jest zbudować jeden zamknięty taryfikator. Standardem u nas jest sytuacja, że nasz dyspozytor tymczasowo określa prognozowaną stawkę z zamawiającym. Istnieją dane, istotne dla wyceny usługi, które możemy pozyskać właściwie na etapie przyjmowania zapotrzebowania na tę usługę. Na przykład rodzaj samochodu, jego stan techniczny w opinii klienta, trasy jakie będziemy potrzebowali pokonać, a na tej podstawie realna jest także decyzja o dyspozycji właściwej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. w celu początkowej kalkulacji ceny usługi to zadowalające informacje. Wiadomo, że w okolicy kolizji potrafi się okazać konieczna poprawka wyceny usługi. z góry jednak można założyć, że wycena bliźniaczej marki usługi w naszej platformie będzie na pewno mniejsza niż u drobniejszych operatorów. Warto także mieć w pamięci, że dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza również usługi bezgotówkowe.Jakie wezwania wykonujecie obok holowania samochodów?


 • Na skutek działania w platformie kalejdoskop usług MegaHol jest znaczący.
 • Holowanielawetowanie aut jest kwintesencją naszych usług.
 • Polecamy przerzut poszkodowanych autolawetą mającą dodatkowe 6 miejsc dla podróżnych.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Dostępna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszelkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Fracht wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
 • Usługowy fracht, dodatkowo w granicach umów stałych, trudnego sprzętu budowlanego, rolniczego i drogowego.
 • Transport aut nietypowych, ale też również autokarów.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa oferujemy usługi przewozu dłużycowego.
 • Bezpieczne dla pojazdu wyciągnięcie go z słabo dostępnego miejsca.
 • Kompleksowa wymiana w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej kompletną gotowość do działania potrafimy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, równocześnie i bezproblemowo dopuścić oferowanie usług transportowych. Wszystko to zasługa ilości i rozpiętości będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To jest możliwe jedynie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo optymalnie zdywersyfikować zasoby poszczególnych, stowarzyszonych w sieci warsztatów. Moc platformy przenosi się także na sposobność rozpoczęcia licznej grupy zamówień równolegle absolutnie nie trącąc przy tej okazji na marce oraz bezpieczeństwie prowadzonych usług. Pozostałe usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy w obszarze całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę przez cały tydzień.


Czy istnieje rękojmia współpracy z udziałem MegaHol?


Zdecydowanie zalecamy zadzwonić do nas w przypadku zaistnienia problemu, wcześniej zapisując sobie nasz numer. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest doskonałą grupą oferującą pomoc drogową nie jedynie kontrahentom indywidualnym, ale również obsługującą klientów flotowych. w dowolnym regionalnym oddziale, również tu w Prószków, warto z nami ratyfikować stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych albo na przykład korporacji taksówkowych. Trwała ochrona zaręcza, że do usterki samochodów z floty dojedziemy sprawniej niż nasz średni czas dojazdu. Zasługą długoterminowej umowy staje się na pewno doskonalsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać rodzaj taboru naszego zleceniodawcy. Przykładem może być tutaj pomoc serwisu mobilnego, który kiedy jest wyposażony pod znajomy nam tabor kontrahenta pracuje oczywiście sprawniej, a w ten sposób minimalizuje jego szkody. Jednostka, która z MegaHol zawiera umowę zdecydowanie nie potrzebuje być lokalna, bo jeśli jej flota często przemieszcza się w rejonie Prószków po co mają ryzykować kłopoty z niewykluczoną przymusową pomocą? Lepiej utrzymywać pomoc drogową w pobliżu kiedy trafi się nam kolizja.


Holujemy by osiągnąć spokój – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: