LAWETA OZIMEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OZIMEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych firmowych stronach


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w jakimi warto poszukiwać pomocy w strefie Ozimek, w sytuacji awarii auta lub innego zajścia losowego, a w szczególności w materii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego bądź dostawczego. 24h na dobę, niepodważalną pewność klasy i zaufania umożliwia autolawety zamówiona w MegaHol.


Już w tym momencie wystukaj nasz alarmowy kontakt, ponieważ w chwili zdarzenia na drodze nie wolno marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Lecz gdy poszukujesz zaufania zanim będzie na pewno po incydencie. Umożliwienia sobie w dalszej perspektywie gwarancji skutecznej pomocy. w takim razie my zapraszamy do konwersacji. Byś miał szansę zaznajomić się z naszą obszerną paletą usług, która rzecz jasna nie dotyczy wyłącznie holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj kompletny usługodawca. Wstępnie do konsultacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka zazwyczaj stawianych pytań.


Na wstęp oczywiste pytanie:Może klika zdań dotyczących MegaHol.


MegaHol, jakkolwiek ma prawo sugerować to nazwa, zdecydowanie nie obsługuje wyłącznie TIR-ów. Ta marka buduje ogólnopolską sieć z drobnych zespołów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą zdecydowanie nie tylko samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania motocykli i mniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów i oczywiście podejmujemy się transportów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji potrafimy przyjąć zlecenie frachtu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w pewnym sensie właścicielami stosownych lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Przez lata działamy na terenie Górnego Śląska a także sąsiednich regionów choć rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Nasza placówka w Ozimek to skutek ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług do wielu lokalizacji w Polsce.


Oczywiście są możliwości, że już za moment w całym kraju.Co też nabędziesz dzięki sieci MegaHol?


Usługę o gwarantowanej jakości oraz bezpieczeństwie przez 24h na dobę. Czy powinno się żądać więcej w propozycji usług holowania? Także zasobni kierowcy przykładają znaczną siłę do wysokości nakładów na usługi, natomiast bardzo rzadko dzieje się tak w wypadku przywołań pomocy drogowej. Tymczasem platforma umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przyjechać w rejon zdarzenia szybciej. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku profesjonalnie przygotowane do wykonania konkretnego zlecenia pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci potrafimy wybrać kadrę najlepiej dostosowaną ze wszystkich dostępnych do działania na tym obszarze. Otwarci także jesteśmy na bardzo uciążliwe usługi potrzebujące fachmanów z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie rozporządzamy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skoncentrowanymi na pojedynczej dziedzinie. Nieustannie w krytycznych sytuacjach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy aktualnie przyjechali i koniecznie trzeba wzywać kolejną firmę jeżeli, pomimo starań nie można ominąć kłopotu. U nas równocześnie dojadą w komplecie ci którzy powinni być potrzebni choćby konieczne było łączyć możliwości całego szeregu oddziałów z platformy. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było małej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak dobrej klasy są jej usługi.


Jaka obowiązuje wartość usługi?


Akurat nie mamy wzorca zdarzeń drogowych, który dało by się wprost przepisać na trwały taryfikator usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich epizodów jest statystycznie za mało. w każdym przypadku podejmujemy się początkowej kalkulacji usługi w czasie przyjmowania zamówienia. Są informacje, istotne dla wyceny usługi, które potrafimy pozyskać już na poziomie przyjmowania zapotrzebowania na tę usługę. Na przykład model samochodu, jego stan w ocenie zleceniodawcy, trasy które będziemy potrzebowali przejechać, a na tej bazie realna jest też decyzja o wysłaniu dopasowanej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Te szczegóły pozwalają na sprawną symulację wstępnych kosztów usługi. Ale w przypadku zdarzeń losowych jest naturalnie możliwa korekta kalkulacji dosłownie na miejscu zajścia. z góry jednakże powinno się zaplanować, że kalkulacja identycznej klasy usługi w naszej platformie będzie faktycznie niższa niż u konkurencji. Dodatkowo w MegaHol występuje możliwość rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli.Oprócz holowania pojazdu o jaką pomoc warto się do MegaHol skierować?


 • MegaHol dzięki platformie wykorzystuje duży arsenał usług.
 • Wysoce rozwiniętą usługą w naszej sieci jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę wykonująca tę usługę ponadto dla samochodów osobowych.
 • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak również aut osobowych.
 • Transport ciężkiego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługi przewozowe obejmują także tramwaje, przyczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe specyficzne pojazdy.
 • Przewóz dłużycowy dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Wydobywanie z pobocza, rowu czy pola samochodów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko tych.
 • Kompletna wymiana na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zabezpieczając pomocy drogowej absolutną możliwość działania jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w platformie, równocześnie i bezproblemowo dopuścić dostarczanie usług transportowych. w tym przypadku wykorzystujemy sumę i różnorodność lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, jakimi dyrygujemy dzięki platformie. Progres MegaHol daje nam aktualnie możliwość otwarcia choćby i kilku zleceń równolegle bez jakichkolwiek strat na klasie i bezpieczeństwie usługi. Specjalne usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, ale również 24h na dobę każdego dnia.Czy istniej opcja zapewnienia sobie tej profesjonalnej pomocy?


Właściwie wystarczy zapamiętać sobie nasz numer i wybrać go w przypadku zaistnienia problemu. Rękojmią naszego uczestnictwa w wykonaniu usługi jest również stała umowa. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku obsługi klientów flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę podpisać i tu w Ozimku. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami mającymi flotę TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Błyskawiczny przyjazd na miejsce wezwania to jest to co na początek zabezpiecza zleceniodawcom trwała umowa. z powodu funkcjonowania w platformie przyjdziemy do was w zasadzie natychmiast, a będąc przygotowanym na charakter taboru z którym spotkamy się na miejscu szybciej zrealizujemy naszą pracę. Przykładem ma prawo być tu praca serwisu mobilnego, który kiedy jest zaopatrzony pod znany nam tabor zleceniodawcy pracuje zwyczajnie efektywniej i w ten sposób ogranicza jego szkody. Zmniejszenia zagrożenia strat poprzez podpisanie z nami umowy powinny dokonać nie tylko grupy z regionu Ozimek, ale na bliźniaczych prawach firmy, których tabor cyklicznie porusza się w naszym obszarze. Zaufana pomoc drogowa pod ręką to komfort w momencie kolizji.


HolowanieMegaHol to droga w okolice wyniku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: