LAWETA KOSZALIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOSZALIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu oferowania takiej usługi. Awarie, kolizje czy wypadki mogą się nam przytrafić chociażby w najszybszej trasie. Świetnie kiedy pomoc drogowa potrafi nam w tej sytuacji udzielić wsparcia. Zmiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia rozmaitych nieskomplikowanych awarii, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – standardowo albo na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić potrzeba tych poczynań. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa skierowany jest do kierowców wszelkich pojazdów bo mogą się tutaj odnaleźć z profesjonalistami od typu i charakteru pojazdu jakim kierują. Nasi specjaliści, regularnie w nadzwyczaj różnorodnych okolicznościach udzielają rzetelnej pomocy. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich samochodów tak jak i ciężkich zestawów ciężarowych bądź maszyn. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


To wcale nie jest jedynie kolejna instytucja. My zamierzamy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa w sposób naturalny zdeterminowana by służyć ochroną. Zatem będziesz mógł mu zaufać bo przyjaciel jest gotowy Ci pomóc w każdej sytuacji.


Jeżeli zdarzyła Ci się kolizja bądź usterka w pobliżu Koszalina dzwoń do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. Dojedziemy z doświadczoną ekipą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie będzie przeciwność, która na drodze potrafiła by stać się dla nas dylematem nie do rozstrzygnięcia. Nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony rupieć na ulicy, a w konsekwencji naruszyć oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które psują się w obfity deszcz na autostradzie czy nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście mieć ogromny problem z odpaleniem samochodu. Te wszelkie niewielkie awarie usuniemy dla Ciebie ku wspólnej radości. Gdy jest pomocne holowanie albo autoautolawety, bądź fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym kłopotu. W okolicy kolizji względnie awarii zawsze pomagamy odpowiednio ją ubezpieczyć. Możesz mieć awarię gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada lub może droga wiejska – nie ważne. Zlokalizujemy każde miejsce i udzielimy pomocy. Bowiem na naszym terenie znamy dowolną trasę czy regionalną czy komunalną.

NASZA GALERIA


Nie wyrzucaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Nawet na obszarze całej Polski nigdy Cię nie rozczaruje. Telefon jest dostępny 24 godziny na dobę. Trafimy na miejsce – na sto procent! W taki sposób funkcjonuje zaufana pomoc drogowa. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa zawsze dla was. Tacy winni być przyjaciele.


Ta pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Odnajdź detale! Przyjaciel z Koszalina bezwzględnie jest gotowy do akcji!


LawetaAutoautolawety 24h

Laweta lub autoautolawety to w sumie jeden z szybszych jak również najprostszy sposób przetransportowania niesprawnego samochodu. Wielokrotnie dostrzegamy na trasach nieformalnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że taki format wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. Wiarygodność gwarantują nam znakomicie wyposażone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i kompetentna brygada. Samochód jest w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Przez całą dobę zarówno zepsuty samochód jak i jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być wystarczający, a paragrafy muszą dopuszczać holowanie gdybyśmy zmierzali zmienić na taką strategię transportu. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Taki zestaw samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Kolizja pojazdu ciężarowego na jezdni, z czego zdajemy sobie sprawę, to prawdziwy problem. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej norma w przypadku awarii TIR-a. Częstokroć ostatnim sposobem odblokowania drogi może być holowanie. Niewątpliwie zawsze jesteśmy gotowi na takie rozstrzygnięcie.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego rodzaju pojazdu. Możemy bezpiecznie oraz skutecznie przetransportować choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, a umożliwia nam to doskonałej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy oraz sztywny hol. Każdy samochód potrafimy ustawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z dołu nawet TIR-a, chociażby był w fatalnym stanie i w mało przystępnym miejscu.


Jeśli okaże się konieczny przewóz towarów przewożonych przez niesprawny samochód też się takim problemem zajmiemy. Przepakujemy je i dowieziemy na ustalone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i zabezpieczenia pracuje całodobowo wykwalifikowana, kompetentna kadra. Okazałe zaplecze pozwala nam urzeczywistnić obojętnie jakie wezwanie w każdym momencie doby nie bacząc na sytuację pogodową.


Mobilny serwis 24h

W wachlarzu awarii znajdują się i te nietrudne do usunięcia. Brak oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, lecz łatwych do rozwiązania przypadków usterek. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście oferuje natychmiastowe reperacje przez całą dobę. Laweta nie znajdzie tutaj zajęcia. Serwis przyjedzie na miejsce usterki bezzwłocznie, a wśród palety usług istnieje również działający przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to majątek jakim gospodaruje mobilny serwis. Rozległy horyzont drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, efektem odpowiedniego szkolenia.


Jeżeli telefon okaże się zajęty błyskawicznie oddzwonimy. Wiadomości jakie są nam konieczne to detale usterki, marka samochodu i dokładna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zapewne w kilkanaście minut. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę z tego powodu do potencjalnych incydentów podchodzimy wszechstronnie.


Transport niskopodwoziowy

Potrzeby klientów konstruują obszerną propozycję naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. zgarniarka czy drogowy to tylko przykład jednych z całego szeregu dużych maszyn drogowych, jakie potrafimy bezpiecznie przewozić. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Właściwie przeszkoleni do transportu małych, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Flota pojazdów jaką mamy do wykorzystania pomaga nam przedsięwziąć zadania z zakresu transportu ładunków ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Gdy Masz kłopot z specyficznym towarem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Tego wariantu usługę można u nas zapotrzebować na obszarze całego kraju. Transportu podejmujemy się również zagranicą. Nasza grupa dysponuje wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego standardu usług. Potencjalne transportowane towary są ubezpieczone.


Dlaczego my?

Z tego powodu, że naszą pracę znajdujemy jako misję. Więc osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa to pomoc drogowa z charakterem. Z tego powodu, że doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje fachowców z całego szeregu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Otóż z takiego powodu w umiarkowanej cenie dostajecie usługi na doskonałym, kompetentnym pułapie.


Indywidualnej wycenie podlega każda usługa. Szacując cenę zatrzymujemy uwagę na: użycie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, miejsce zajścia i oczywiście typ samochodu, który serwisujemy.


Jeżeli strata wystąpi z przyczyny osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie na pewno można zapłacić z OC winnego kraksy. Tak samo może być jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.


Przyjaciel nie zawiedzie!
W chwili problemów Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – przyjaciel z Koszalina oczekuje pod telefonem zdecydowany żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: