LAWETA BOBOLICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOBOLICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa dedykowanego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu oferowania takiego zlecenia. Usterki, kolizje lub wypadki mogą się nam zdarzyć chociażby w najkrótszej podróży. Doskonale kiedy pomoc drogowa będzie chciała nam w tej sytuacji udzielić wsparcia. Awarię paraliżującą jazdę można wykluczyć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia czy zwykła wymiana koła, jeśli istnieje taka konieczność do dyspozycji posiadamy sztywny hol lub transport lawetą albo autolawetą. Takie defekty mają różne samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest miejscem gdzie kierowca w biedzie zastanie specjalistów. Nasi mechanicy regularnie w bardzo różnych okolicznościach udzielają profesjonalnej pomocy. Dzięki krajowej sieci którą dysponujemy nasi ludzie mają do dyspozycji dowolny rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem z tego powodu do każdego przypadku podchodzą nadzwyczaj indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


To wcale nie jest tylko kolejna firma. Oto może być pomoc drogowa, która wysunie do Ciebie uczynną dłoń jak prawdziwy przyjaciel. Zatem podobnie jak przyjacielowi można nam zawierzyć gdyż jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


Zdarzyła się Tobie awaria lub kolizja w pobliżu Bobolic, nie zwlekaj tylko wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Pojawimy się błyskawicznie. Z nami przyjedzie mobilny serwis, a także biegła ekipa.


Drobne naprawy na drodze to nie będzie kłopot. Nasze brygady w żadnym wypadku nie rezygnują. Będzie dla nas radością pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w wymianie ewentualnie naprawie koła. Każdorazowo też jesteśmy przygotowani na sytuacje, że potrzebna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Ubezpieczamy miejsce zajścia natychmiast po przyjeździe. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – stale jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie znaczy to bariery. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak można Ci pomóc. Gdyż mapa naszych tras nie ma dla nas niewiadomych.

NASZA GALERIA


Bezwzględnie zapisz lub zapamiętaj nasz telefon do przyjaciela. Przypuszczalnie może być niezastąpiony na obszarze Całego kraju. Dzwoń. Chwila jest bez znaczenia gdy znalazłeś się w kłopotach. Zajedziemy – na bank! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Przyjaciele właściwie tacy powinni być.


W dzień i w nocy możesz zaplanować naszą usługę:

  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa

Jeśli możesz zbadaj fakty! Przyjaciel z Bobolic na sto procent jest dyspozycyjny do służby!


LawetaAutoautolawety 24h

Jest parę technik na transport unieruchomionych samochodów, natomiast najłatwiejszy, a także najszybszy to oczywiście autoautolawety albo autolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej formy przewozu można skorzystać bowiem holowanie jest absolutnie prawomocnie zakazane. W okolicy Bobolic administrujemy świetnie wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z doświadczoną załogą. W skład floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie całkowitego zabezpieczenia załadunku oraz transportu samochodu. Wszyscy podróżni oraz jednocześnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wskazane miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być wystarczający, a przepisy kodeksu drogowego mają sankcjonować holowanie jeżeli byśmy planowali zdecydować się na tą procedurę transportu. Jesteśmy na taką decyzję przygotowani, pozostaje jednak mieć na uwadze, że taki zespół musi się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Na pewno jest sporym dylematem i my rozumiemy tą sytuację, niesprawność samochodu ciężarowego na trasie. Nie każdy z pojazdów na tyle efektywnie może skomplikować ruch na drodze jak popsuty TIR. Holowanie tego samochodu jest nierzadko najbardziej optymalną metodą na odkorkowanie drogi. W tej sytuacji powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu bowiem dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Potrafimy bezpiecznie i skutecznie przewieźć choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, ponieważ umożliwia nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Jest jasne, że nie ma dla nas trudno dostępnych położeń, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wyciągniemy z wykopu i ustawimy na kołach.


Zrealizujemy ponadto przewóz towarów z uszkodzonego samochodu. Jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o przewóz jak też brygadę, która materiały przepakuje.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra 24 godziny na dobę dyżuruje aby zapewnić Wam stabilizację i zabezpieczenie. Duże zaplecze dozwala nam bez względu na realia atmosferyczne którekolwiek wezwanie wypełnić przez całą dobę.


Mobilny serwis 24h

W palecie różnych awarii są i te łatwe w naprawie. Przebita opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki jak również sporo innych paraliżujących dalszą jazdę, ale takich które można rozwiązać z dala od warsztatu. W takiej sytuacji przez całą dobę trzeba przywołać pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Okaże się, że nie ma pretekstu dla zastosowania lawety. Szeroka paleta usług serwisu mieści również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem jak najszybciej.


Ten mobilny serwis doglądają świetnie przygotowani mechanicy. Bez względu na markę i rodzaj pojazdu są w stanie skutecznie podjąć na ulicy rozliczne drobne naprawy.


Zadzwonić wystarczy tylko raz. Nie wiele czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście chwil na dojazd oraz chwila na telefoniczne stwierdzenie elementów niesprawności, marki samochodu i rzecz jasna miejsca zdarzenia. Pokrewna awaria potrafi mieć odmienne oblicza dlatego, by w pełni wesprzeć kierowcę do wszystkich zleceń podchodzimy wszechstronnie.


Transport niskopodwoziowy

Filozofią naszych usług jest odgadywanie życzeń kontrahentów z tego powodu też w propozycji usług odkryjecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę oraz duży walec i oczywiście dowolną inną z dużych maszyn drogowych. Także przewóz wielkich maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Drobne, jednak wagowo uciążliwe pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyznajmy skromniejszy samochód. To rzeczywiście wygoda jednakże istotne jest aby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego standardu usługi i oczywiście tych przygotowanych kierowców mamy w miejscowym zespole. Posiadając optymalny tabor przeprowadzamy transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. To ma prawo być kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy jakikolwiek niekonwencjonalny ładunek.


Nie jedynie w kraju, jednak również i zagranicą przeprowadzamy takie usługi. Podstawą świadczenia takiego modelu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz umiejętności. Poza tym grupa nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie transportowanych ładunków.


Dlaczego my?

Ponieważ nie jest łatwo istotnie dać gwarancję na udzielenie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa ją gwarantuje. Gdyż doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. Umożliwia nam to szybko i precyzyjnie skasować praktycznie każdą usterkę czy dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z pewnością wysokiej jakości i niewygórowanej wyceny.


Jakakolwiek usługa jest wyjątkowa, dlatego każdą wyceniamy jednostkowo. Na pozór identyczne usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać samodzielnej wycenie. Na kompletną cenę mają wpływ: rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zajścia, typ pojazdu, który serwisujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Jeżeli strata wyniknie z winy osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy kraksy. Tak samo może być jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Masz gwarancję!
W przypadku trudności Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – na telefon, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Bobolic.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: