LAWETA SARBINOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SARBINOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy po prostu placówki my jesteśmy szczególni. My jesteśmy jak wasz najlepszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa wiecznie dostępna żeby służyć ochroną. Przyjaciel godny kredytu zaufania dodatkowo gotowy na jakiekolwiek okoliczności. Jeśli przebywając w regionie Sarbinowa spotka Cię w podróży przykre zajście natychmiast wybierz numer do Piotr Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Wybierz numer do przyjaciela , który będzie wiedział jak odpowiednio reagować w wypadku stłuczki czy awarii. Dotrzemy zaskakująco szybko. W naszej ekipie są specjaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Defekty to nasza specjalność toteż podejmujemy na szosie różne drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, i może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I oczywiście każda z tych okoliczności może Cię spotkać powiedzmy gdzieś między zjazdami autostrady. Wówczas przybywamy aby usunąć usterkę ku Twojej , a także naszej radości. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą nieprzerwanie zdolne do drogi. Jeżeli okażą się niezbędne nie będzie z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w każdym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Jeżeli to tylko jest pożądane od początku zabezpieczamy obszar awarii albo kraksy. Czy tkwisz na drodze gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to dla nas nie stanowi kłopotu. My takie miejsce zlokalizujemy by Tobie pomóc. Bowiem znajdujemy się u siebie więc znamy tu obojętnie którą dróżkę.


Zapamiętaj bieżący kontakt do przyjaciela. Choćby na terenie całej Polski nigdy Cię nie rozczaruje. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dowolnego dnia. Zajedziemy – to nie ulega kwestii! Bowiem Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa, skuteczna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Tacy powinni być przyjaciele.

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h

Autoautolawety względnie autolawety wchodzą w grę gdy zakładamy szybki i prosty sposób transportu wadliwych pojazdów. Możemy ponadto postawić na holowanie, jednak już na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej ponieważ tutaj ten sposób przewozu pojazdów jest legislacyjnie zakazany. Profesjonalne pojazdy oraz fachowa kadra. Pomoc drogowa w regionie Sarbinowa posiada podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to podstawy do gwarantowania całkowitego bezpieczeństwa załadunku , a także transportu pojazdu. Wszyscy podróżni i oczywiście samochód przez całą dobę będą przewiezieni na wskazane miejsce.


Naturalnie jeśli zezwalają na to paragrafy , a także stan samochodu w każdym przypadku możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Jednoznacznie jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi. Istotne jest jednak by zleceniodawca posiadał wiedzę, że taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.


Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Ustal fakty! Przyjaciel z Sarbinowo na sto procent jest gotowy do akcji!


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Niesprawność pojazdu ciężarowego na trasie, o czym doskonale wiemy, to prawdziwy kłopot. Zawsze kolizja TIR-a przynosi ograniczenie ruchu na drogach. Wtedy holowanie jest wielokrotnie nieuniknione. Nasza pomoc drogowa doskonale radzi sobie z takimi sprawami.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie jakiegokolwiek samochodu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna paleta wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, pewnie oraz efektywnie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Ani nieprzyjemny dostęp, ani stan techniczny pojazdu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z wykopu czy ustawienia go na kołach. Nie ma potrzeby aby gdzieś magazynować materiały przewożone przez unieruchomiony samochód, gdyż jesteśmy w stanie taki transport przygotować. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana załoga. Przez całą dobę, nie zważając na warunki pogodowe, szerokie zaplecze pozwala nam urzeczywistnić każde zlecenie.


Mobilny serwis 24h

Wiele usterek wydaje się być nieskomplikowanych do wyeliminowania. Nie może być kłopotem niewielka awaria nawet jeśli uniemożliwia dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona albo brak paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana błędnie zatankowanego do baku innego rodzaju paliwa to przypadki z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu zdarzenia. Na szczęście pobliska pomoc drogowa 24 godziny na dobę świadczy bezpośrednie reperacje wykonane przez mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie nie będzie tu dla niej pracy. W 24 godzinnej ofercie pomocy istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie najszybciej Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przygotowana kadra. Poziom drobnych napraw jakich mogą się podjąć na trasie, bez względu na markę i rodzaj pojazdu, jest faktycznie olbrzymi.


Gdyby telefon okazał się zajęty błyskawicznie oddzwonimy. Ustalimy detale usterki oraz markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zdarzenia. Całościowe nastawienie do potencjalnych epizodów jest esencją naszego funkcjonowania bowiem naszym celem jest w pełni odciążyć kierowcę.


Transport niskopodwoziowy

Także przewóz maszyn budowlanych jest ważną pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą mieć u nas zagwarantowany bezpieczny transport. Nie przedstawia dla nas problemu przewóz dużych maszyny rolniczych. Do transportu wózków widłowych stosujemy znacznie skromniejsze pojazdy, jednakże nasi kierowcy są właściwie wyszkoleni do transportu małych, jednakże ciężkich pojazdów. Posiadając optymalny tabor przeprowadzamy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… dużo więcej innych niekonwencjonalnych towarów. Usługi te prowadzimy na terenie całego kraju i zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są stosowną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.


Dlaczego my?

Z tego powodu, że zawsze jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w pobliskim obszarze, lecz w całym kraju. Dlatego, że doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje specjalistów z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. W pierwszorzędnej efektywności i jakości usług, jaką możemy państwu obecnie zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać ewidentnie jak wielki wpływ miał na to ten model działania.


Każda usługa jest szczególna, więc każdą szacujemy jednostkowo. Na pozór podobne usługi jednak się różnią, dlatego każda wymaga osobnej wycenie. Na końcową cenę odciskają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych i przekrój robót wykonanych na miejscu.
Jeżeli szkoda wyniknie z winy osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC winnego stłuczki. Tak samo może być jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Zawsze o nas pamiętaj!
W przypadku problemów Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc DrogowaHolowanie 24h – Wypożyczalnia Aut  – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Sarbinowo który nigdy nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: