LAWETA SIANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo płynąć wprost z nieprzyjemnego zdarzenia jakie przytrafić potrafi się w podróży, nie mniej jest nam miło, że zechcieli Państwo skorzystać z oferty Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Usterki, stłuczki i wypadki mogą się nam wydarzyć nawet w najmniejszej drodze. Doskonale jeśli pomoc drogowa będzie chciała nam wówczas użyczyć wsparcia. Transport uszkodzonego samochodu lawetą lub przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, jednak realna jest również zmiana koła czy wulkanizacja naruszonej opony, albo drobna naprawa przeprowadzona na miejscu prostej usterki, lecz paraliżującej dalszą jazdę. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół może mu się przytrafić zasadność tych przedsięwzięć. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest dla kierowców wszystkich samochodów bo powinni się tu spotkać z profesjonalistami od typu i charakteru samochodu którym kierują. Są zawodowcami, jacy codziennie udzielają rzetelnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich pojazdów jak i wielkich zestawów ciężarowych czy maszyn. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


To wcale nie jest tylko nowa instytucja. Tutaj jest wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku skłonna niezwłocznie ruszyć z pomocą. I tylko przyjaciel jest zdecydowany Tobie ulżyć w dowolnej sytuacji, dlatego możesz mu zawierzyć.


W pobliżu Sianowa doszło do zajścia w wyniku którego miałeś kraksę ewentualnie doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Dotrzemy bezzwłocznie. Przybędziemy z biegłą kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie będzie przeciwność, która na trasie mogła by stać się dla nas problemem nie do rozwikłania. Nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony złom na trasie i uszkodzić oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które uszkadzają się w obfity deszcz na autostradzie lub nie podmienić w porę akumulatora i w zamian dostać znaczący problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieznaczne niesprawności skasujemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Autoautolawety względnie autolawety są stale dostępne do jazdy. Jeśli okażą się konieczne nie może być z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy także przygotowani na holowanie w każdym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. Będziesz mógł też brać pod uwagę pomoc w sprawie ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Czy tkwisz na drodze gminnej, ekspresowej albo na autostradzie ostatecznie dla nas nie ma znaczenia.. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany oraz jak można Ci pomóc. Bowiem mapa okolicznych dróg nie stanowi dla nas tajemnic.

NASZA GALERIA


Nie wyrzucaj z kontaktów telefonu do przyjaciela. Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak może być przydatny. Telefon na pewno jest aktywny 24 godziny na dobę. Stawimy się – możesz być pewien! Albowiem Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa, sprawna pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


W dzień i w nocy będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance

Ustal detale! Przyjaciel z Sianowa czuwa zdecydowany do wykonania usługi!


LawetaAutoautolawety 24h

Uszkodzone samochody najszybciej i najprościej można przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety albo autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna dopuszczalna strategia gdyż holowanie jest tutaj oficjalnie zakazane. Specjalne pojazdy oraz doświadczona ekipa. Pomoc drogowa w regionie Sianowa posiada podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie ma polemiki co do tego, że samochód i w czasie załadunku oraz transportu okaże się bezwarunkowo zabezpieczony. Na wyznaczone miejsce przez całą dobę przywieziemy pojazd oraz potencjalnych pasażerów.


Można w każdym przypadku zmienić dyspozycję i podjąć decyzję o holowaniu, lecz musi na to zezwalać stan techniczny samochodu i przepisy. Taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Jest prawdziwym problemem, ale my rozumiemy tą kwestię, kolizja pojazdu ciężarowego na jezdni. Na ogół usterka TIR-a stwarza korki na drogach. W takich okolicznościach nierzadko holowanie jest wyłącznym sposobem odblokowania drogi. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie dowolnego pojazdu. Potrafimy bezpiecznie i sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, ponieważ umożliwia nam to wysokiej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy oraz sztywny hol. Nie ma dla nas trudno osiągalnych położeń, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po karambolu wydostaniemy z kanału oraz ulokujemy na kołach.


Gdy istnieje ostateczność przewozu towarów z awaryjnego samochodu mamy możliwość podstawienia stosownego pojazdu do ich transportu. Przeładujemy je i przewieziemy na ustalone miejsce.


Całodobowo doświadczona, wykwalifikowana załoga pilnuje aby zapewnić Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Którekolwiek zadanie dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości zrealizować, bez względu na sytuację pogodową, w każdym momencie doby.


Mobilny serwis 24h

Łatwe do usunięcia awarie bywają nagminnie. Niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą jazdę, jednak nietrudnych do wyeliminowania przypadków usterek. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w takich epizodach potrafi się całodobowo wykazać biegłością. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej pracy. Różnorodna oferta serwisu obejmuje także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem bezzwłocznie.


Ten mobilny serwis doglądają doskonale wykształceni mechanicy. Nie bacząc na markę i charakter pojazdu mogą przeprowadzić na poboczu różnorodne drobne naprawy.


Starczy pojedynczy telefon. Po uzgodnieniu szczegółów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Całościowe nastawienie do wszelkich incydentów jest zasadą naszego postępowania bowiem naszym priorytetem jest w pełni dopomóc kierowcy.


Transport niskopodwoziowy

Też przewóz maszyn budowlanych jest ważnym składnikiem w różnorodnej propozycji naszych usług. Którąkolwiek wielką maszynę drogową, spychacze czy powiedzmy zgarniarki jesteśmy w stanie transportować prędko i oczywiście bezawaryjnie. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi samochodami, ale potrzebują specyficznej troski gdyż są to pojazdy istotnie drobne, natomiast ciężkie. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy także są w naszej palecie usług. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Tego typu usługę można u nas zapotrzebować na terenie całego kraju. Frachtu podejmujemy się też zagranicą. Dysponujemy całkowitą dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.


Dlaczego my?

Dlatego, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Albowiem niemało ośrodków umożliwiło własnym fachowcom zgromadzić tu doświadczenie, umiejętności oraz Bowiem nasza pomoc drogowa stanęła na podstawie doświadczenia, praktyki i kompetencji ekspertów z całego szeregu ośrodków z całego kraju. To dlatego faktycznie dowolną awarię kasujemy tak skutecznie. Jakikolwiek samochód transportujemy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można nazwać rzetelną.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy odrębnie, a zatem dowolną osobno wyceniamy. Na wycenę usługi wpływają: rodzaj samochodu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik i oczywiście rejon zajścia.


Gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, gdyż szkody pokryte zostaną z OC sprawcy kraksy lub ubezpieczeniowej pomocy.


Zawsze masz nas pod ręką!
Niezmiennie Pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Sianowa który absolutnie nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: