LAWETA POLANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POLANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa portalu dedykowanym szeroko rozumianej pomocy drogowej. Usterki, stłuczki czy wypadki mogą się nam zdarzyć chociażby w najszybszej drodze. Wówczas zwykle korzystnie jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Przewóz unieruchomionego pojazdu lawetą lub przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, jednak osiągalna jest także wymiana koła czy też wulkanizacja zniszczonej opony, albo drobna naprawa przeprowadzona na miejscu prostej niesprawności, ale uniemożliwiającej dalszą podróż. Potrzeba takich poczynań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest środowiskiem w którym kierowca w kłopocie zastanie ekspertów. Są zawodowcami, którzy na co dzień udzielają profesjonalnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Dysponują odpowiednim transportem przystosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zespołów, oczywiście w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Wszędzie mamy zwyczajne firmy my chcemy być inni. Tutaj jest twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle gotowa niezwłocznie ruszyć z pomocą. Więc jesteś w stanie mu zaufać bowiem przyjaciel jest gotów Ci poradzić w każdej sytuacji.


Uczestniczyłeś w stłuczce względnie zaskoczyła Cię awaria w bliskiej odległości od Polanów? Niezwłocznie wybieraj numer do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Do przyjaciele który czuwa niedaleko i dokładnie wie jakie prace trzeba przeprowadzić by poradzić sobie z defektami. Pojawimy się błyskawicznie. Pojawimy się z doświadczoną obsadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie staną się dla naszej ekipy przeszkodą drobne naprawy na drodze. Stanie się dla nas radością pomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w zmianie ewentualnie naprawie koła. Autoautolawety lub autolawety są stale dostępne do trasy. Gdy okażą się wskazane nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jesteśmy podobnie gotowi na holowanie w każdym zespole na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Po przyjeździe skutecznie wesprzemy ochronić okolicę zajścia. Nie istotne czy ugrzązłeś na autostradzie, drodze ekspresowej lub na peryferyjnej ulicy dojazdowej. Wystarczy nam parę chwili żeby Cię zlokalizować i oczywiście dostarczyć szybkiej pomocy. Gdyż na swoim obszarze rozpoznamy dowolną ścieżkę czy wojewódzką czy komunalną.

NASZA GALERIA


Nigdy nie wypieraj z pamięci numeru do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce oczekujemy na telefon od Ciebie. Wybierz numer. Chwila jest nie istotna kiedy znalazłeś się w potrzebie. Trafimy na miejsce – możesz być pewien! Bowiem pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa właśnie taka jest. Bo w potrzebie licz na przyjaciół.


Możesz rozważać naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance, a także bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę czy ulokowanie go na kołach

Jeśli masz czas zaglądnij w szczegóły! Przyjaciel z Polanów bezwzględnie jest zdecydowany do wykonania usługi!


LawetaAutoautolawety 24h

Defektowe samochody szybko i bezproblemowo można przewieźć gdy w grę wchodzi autolawety względnie autoautolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej procedury przewozu można skorzystać gdyż holowanie jest absolutnie legislacyjnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w regionie Polanów zarządza wieloma specjalnymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) i specjalnie wykwalifikowaną brygadą. Nie powinno być wątpliwości, że samochód i w momencie załadunku i transportu będzie zupełnie zabezpieczony. Pojazdy oraz ewentualni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na określone miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu na to pozwoli i jednoznacznie również przepisy kodeksu drogowego w każdej chwili można zdecydować się na holowanie. Z maksymalną prędkością 60 km/h może poruszać się na drodze ten zestaw, holowanie więc będzie na pewno po prostu wolniejsze.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wiemy jaki to dylemat gdy na drodze awarii ulegnie pojazd ciężarowy. Unieruchomiony TIR na mnóstwo godzin potrafi pogmatwać ruch na drodze. W tych okolicznościach istotne staje się odkorkowanie trasy zatem zdarza się, iż natychmiast należy podejmować holowanie. W takim przypadku należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką gdyż dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Przewieziemy choćby zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy względnie dostawczy. Wykonamy to sprawnie i pewnie zawdzięczając to wysokiej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej gamy sprzętu pomocniczego. Nie ma dla nas mało przystępnych miejsc, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wyciągniemy z dołu i ulokujemy na kołach.


Zepsuty samochód może zapewne przewozić ładunki, które nie podległy zniszczeniu, lecz wymagają przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na powołanie tej usługi. Przewieziemy zgodnie z dyspozycją, poprzednio organizując niewykluczone sprzątanie i przepakowanie produktów.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga pilnuje żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i stabilizację. Rozwojowe zaplecze umożliwia nam bez względu na warunki pogodowe każde zamówienie zrealizować w każdym momencie doby.


Mobilny serwis 24h

Bynajmniej nie brakuje awarii prostych w naprawie. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika innego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą drogę, jednak łatwych do usunięcia przypadków usterek. W tym wypadku otwiera się furtka w której pokazać się powinna miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta staje się nie wskazana. Przez całą dobę, prócz sprawnego serwisu jest również dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis obsługują świetnie wyszkoleni mechanicy. Znajomość niuansów całego szeregu różnych pojazdów niezależnie od marki pozwala im podjąć drobne naprawy wprost na trasie w każdej sytuacji.


Starczy jednorazowy telefon. Uzgodnimy szczegóły usterki i oczywiście markę pojazdu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zdarzenia. Priorytetem naszych poczynań jest w całości dopomóc kierowcy stąd do każdego z incydentów podchodzimy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Także transport maszyn budowlanych jest znaczącym kierunkiem w różnorodnej palecie naszych usług. Nasza baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport ciężkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezawaryjny. Podobnie przewóz dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Lokalna kadra jest wszechstronnie przygotowana również do transportu drobnych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. Mamy możliwość frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu wystarczający zespół pojazdów. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet trudny gruz.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł kalkulować z naszej strony na sprawne i niezawodne zrealizowanie takiej usługi. Wszystkie nasze usługi podparte są konieczną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.


Dlaczego my?

Ponieważ pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa bezwzględnie w 100% kompetentnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku dodatkowo na terenie całego kraju, a nie wyłącznie w pobliskim obszarze. Albowiem mnóstwo ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło własnym rzeczoznawcom zgromadzić tu doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Zaczynając ten program spodziewaliśmy się efektu w postaci doskonałej efektywności i jakości usług przy korzystnym stosunku ceny.


Wszelką usługę szacujemy jednostkowo. Szacując cenę zwracamy uwagę na: lokalizacja zajścia, typ samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, przekrój prac zrealizowanych na miejscu i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, ponieważ straty pokryte zostaną z OC winnego kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.


Polegaj na przyjaciołach!
Tylko Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Polanów gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: