LAWETA WIELICZKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIELICZKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autInstytucje w wspólnej branży pracują tak samo, lecz… My możemy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa wiecznie gotowa żeby udzielić pomocy. Więc możesz mu zaufać bo przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w każdej sytuacji.


Gdyby przytrafiła Ci się stłuczka lub awaria w regionie Wieliczki dzwoń do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjedziemy ekspresowo. Przywieziemy mobilny serwis, a także wyszkolonych fachmanów.


Nie zachodzą żadne przeszkody żeby przeprowadzić na trasie wszystkie drobne naprawy. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali nasze autostrady, ale rozumiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie potrafią odpalić, nieoczekiwane deficyty paliwa w baku czy popsuty mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z satysfakcją przyjedziemy ażeby usunąć awarię na miejscu. Zawsze też jesteśmy zdecydowani na komunikat, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Jeśli to tylko będzie wskazane od początku chronimy rejon usterki czy wypadku. Nie ważne czy utknąłeś na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na bocznej ulicy dojazdowej. My takie miejsce odnajdziemy by Ci dopomóc. Ponieważ okoliczne dróżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Zapamiętaj aktualny telefon do przyjaciela. Jesteś w stanie się zorientować w całej Polsce jak może być użyteczny. Wystukaj numer o którejkolwiek godzinie każdego dnia. Nadjedziemy szybko – niechybnie! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał tak właśnie funkcjonuje. Pewna pomoc drogowa! Przyjaciele właściwie tacy są.


24 godziny na dobę możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Usługi w granicach Assistance czy darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Wieliczki jest zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wchodzą w grę gdy rozważamy szybki jak również praktyczny klucz przewozu uszkodzonych samochodów. Należy jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zakazane, więc to w sumie jedyny sposób jaki jesteśmy w stanie tutaj użyć. Pewność gwarantują nam dobrze wyposażone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i kompetentna brygada. Na skutek tego jesteśmy pewni o bezpieczeństwo transportu samochodu i oczywiście załadunku. Zepsuty pojazd i wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę dowieziemy prędko i pewnie na wskazane miejsce.


Naturalnie jeżeli dopuszczają taki ruch przepisy, a także stan samochodu w każdym przypadku możemy zdecydować się na holowanie. Oczywiście jesteśmy na to gotowi. Warto jednak żeby zleceniodawca miał świadomość, że taki zespół może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze kolizji to oczywiście ogromny dylemat, a my odczuwamy tego świadomość. Zwykle usterka TIR-a stwarza korki na drogach. W tej sytuacji znaczące okazuje się udrożnienie drogi zatem może sie zdarzyć, że prędko należy decydować się na holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa skutecznie wykonywała podobne zlecenia.


Zarządzamy branżowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Potrafimy pewnie i oczywiście sprawnie przetransportować nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. TIR w rowie będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy wydarzy się to w ciężko osiągalnym stanowisku, będzie przez nas wydobyty i ustawiony do pionu.


Gdy istnieje konieczność transportu artykułów z awaryjnego pojazdu mamy alternatywę podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przewozu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas celem z tego powodu przez całą dobę dyżuruje nad nim nasza kompetentna, wyspecjalizowana załoga. Rozwojowe zaplecze pomaga nam bez względu na realia pogodowe obojętnie jakie wezwanie przeprowadzić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Łatwe do usunięcia niesprawności pojawiają się powszechnie. Absolutnie nie jest problemem niewielka usterka nawet jeżeli wstrzymuje dalszą podróż. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona albo ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana pomyłkowo zatankowanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi można się rozprawić na miejscu zdarzenia. Na szczęście nasza pomoc drogowa całodobowo oferuje doraźne naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Stanie się ewidentne, że nie ma powodu by korzystać z lawety. Szeroka paleta usług serwisu zawiera również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Profesjonalizm mechaników jest esencją usług jakie proponuje mobilny serwis. Poziom drobnych napraw jakich są w stanie się podjąć na drodze, niezależnie od tego jak jest marka i model samochodu, jest prawdziwie ogromny.


Oddzwonimy niezwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest w tym momencie nie dostępny. Po sprawdzeniu elementów usterki, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście minut. Kierunkiem naszych poczynań jest w pełni wspomóc kierowcę więc do każdego z epizodów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też walce będą miały u nas zapewniony dogodny przewóz. Nie stanowi dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Miejscowa kadra jest szczegółowo przygotowana również do transportu niewielkich, ale wagowo dokuczliwych pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. W czasie frachtu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego branżowego taboru. To potrafi zdarzyć się trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy każdy niekonwencjonalny ładunek.


Nie tylko w kraju, ale także i zagranicą wykonujemy te usługi. Podwaliną oferowania takiego rodzaju usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości oraz kompetencje. Dodatkowo firma nasza zapewnia indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Z tego powodu, że możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Albowiem wytyczne zachowania w poszczególnych sytuacjach konstruujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. W doskonałej efektywności i jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu obecnie zaoferować w dobrej cenie, widać zdecydowanie jak silny wpływ miał na to ten klucz postępowania.


Zlecenia podlegają jednostkowej ocenie. Na wartość usługi oddziałują: lokalizacja zajścia, model samochodu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia oraz czy została użyta autoautolawety względnie holownik.


Konkretne nasze usługi mogą być nieodpłatne jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie można zapłacić z OC sprawcy stłuczki.Ważny jesteś Ty!

W razie trudności Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Wieliczki wyczekuje pod telefonem zdeklarowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: