LAWETA NIEPOŁOMICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NIEPOŁOMICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza jednostka naprawdę jest zupełnie odmienna. W nas znajdziesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię mocnym ramieniem. Przyjaciel któremu potrafisz zawierzyć bo jest gotów na dowolną okoliczności.


Zawsze może dojść do przypadkowej awarii lub kraksy? Jeżeli miało to miejsce w rejonie Niepołomic o nic nie musisz się niepokoić po prostu zadzwoń po przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dojedziemy zaskakująco szybko. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim kadrę specjalistów.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeciwność, która na szosie mogła by zostać dla nas problemem nie do usunięcia. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali nasze ulice, jednak rozumiemy, że bywają przebite koła, silniki które nie mogą odpalić, niespodziewane niedobory paliwa w zbiorniku bądź zniszczony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wówczas z satysfakcją przyjedziemy ażeby wyeliminować usterkę na miejscu zdarzenia. A jeśli stanie się tak, że będzie wskazana autolawety, autoautolawety czy holowanie to stale czuwamy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Po przybyciu skutecznie wesprzemy zabezpieczyć okolicę zdarzenia. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka wiejska – nie ważne. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bo znajdujemy się u siebie dlatego rozpoznamy tu obojętnie którą dróżkę.


Absolutnie nie wypieraj z pamięci numeru do przyjaciela. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całej Polsce czekamy na telefon od Ciebie. Będziesz mógł telefonować o każdej godzinie. Zameldujemy się – możesz być pewien! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w ten sposób faktycznie postępuje. Zaufana pomoc drogowa! Gdyż w potrzebie powierz swoje problemy przyjaciołom.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na pewne usługi:

  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance oraz niepłatne usługi z OC stłuczki
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeśli to nie kłopot zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Niepołomic bezwzględnie jest zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje kilka technik na transport niesprawnych samochodów, natomiast najłatwiejszy oraz najszybszy to w sumie autoautolawety lub autolawety. Na autostradzie tylko z takiej procedury transportu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest tu legislacyjnie zabronione. Specjalne pojazdy i oczywiście doświadczona obsługa. Pomoc drogowa w regionie Niepołomic nabyła podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku oraz przewozu pojazdu jest stuprocentowe dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. 24 godziny na dobę zarówno zepsuty samochód jak też jego pasażerów przewieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


stan samochodu zdecydowanie powinien być właściwy, a przepisy kodeksu drogowego muszą akceptować holowanie jeżeli byśmy planowali zdecydować się na taką procedurę transportu. W każdej chwili będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny kłopot to w sumie prędkość poruszania sie po drodze. Taki skład powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający usterce na trasie to ogromny problem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Powikłania ruchu na drodze to niestety reguła w sytuacji niesprawności TIR-a. W tych okolicznościach kluczowe staje się odblokowanie drogi zatem bywa, że prędko należy podejmować holowanie. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Holowanie każdego typu pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. W odpowiednich okolicznościach gdy zdarzy się, że jest to wskazane pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam pewnie i skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Każdy pojazd możemy umieścić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z rowu także TIR-a, chociażby był w fatalnym stanie czy w trudno osiągalnym stanowisku.


Jeśli będzie użyteczny przewóz materiałów transportowanych przez zepsuty samochód również się tym kłopotem zainteresujemy i przygotujemy ich transport. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przewieziemy zgodnie ze wskazaniem administratora ładunku.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem z tego powodu 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza fachowa, wykwalifikowana załoga. W każdym momencie doby, nie zważając na realia atmosferyczne, rozwojowe zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć którekolwiek wezwanie.Mobilny serwis 24h


Usunąć usterkę bywa momentami niezmiernie sprawnie. Owszem, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami wlanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przedziurawiona opona przerywają dalszą drogę, ale są zdecydowanie proste do naprawienia na miejscu. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich przypadkach umie się przez całą dobę wykazać swobodą. Zajęcia dla lawety nie powinno się w tym wypadku się spodziewać. Szybki dojazd to cecha tego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo jest w palecie usług.


Jakość jaką się chlubi mobilny serwis to wyszkolona kadra. Znajomość detali całego szeregu różnorodnych pojazdów nie bacząc na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy wprost na ulicy w dowolnej sytuacji.


Oddzwonimy bezzwłocznie jeśliby się okazało, że ten numer jest zajęty. Po rozpoznaniu elementów usterki, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście minut. Kompleksowe podejście do wszelkich przypadków jest esencją naszego zaangażowania gdyż naszym kierunkiem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje specjalnego taboru, którym administrujemy i rzecz jasna stąd proponujemy taką usługę. Dogodny transport jesteśmy w stanie zagwarantować dowolnej ciężkiej maszynie drogowej. Wykonujemy przewóz różnych maszyn rolniczych. Niewielkie, jednak wagowo dokuczliwe pojazdy powodują mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyznajmy mniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże ważne jest by prowadził go kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i właśnie takich przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. Rozporządzamy zespołem pojazdów pozwalającym na fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… dużo więcej innych nietypowych ładunków.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Dysponujemy kompletną dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Bo Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  to fachowa pomoc drogowa czynna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie zaledwie w pobliskim rejonie, a w całym kraju. Albowiem mnóstwo ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikację. Pozwala nam to szybko i efektywnie skasować właściwie każdą niesprawność czy przetransportować każdy pojazd z deklaracją doskonałej jakości i dobrej ceny.


Osobnej wycenie podlega każda usługa. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zdarzenia, model samochodu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych oraz zakres prac wykonanych na miejscu.


Wszelkie nasze usługi mogą być bezpłatne jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pomoc będzie można sfinansować z OC winnego stłuczki.Przyjaciel nie nawali!

W każdym przypadku Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  – na kontakt, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Niepołomic.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: