LAWETA BIAŁYSTOK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁYSTOK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Znaleźliście się na stronach portalu MegaHol


To rozsądnie, że tutaj jesteś! To najdoskonalsze miejsce w okolicy Białystoku do którego mogłeś zajrzeć. Pomagamy w wszelkich przypadkach losowych, które potrafią wydarzyć się na szosie. Skasujemy dowolną awarię. Sprawnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a oraz innych aut ciężarowych względnie dostawczych. Sto procent. Taka jest rękojmia kondycji i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Właściwie już w tej chwili wystukaj nasz firmowy kontakt, ponieważ w przypadku usterki absolutnie nie wolno marnotrawić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w okolicznościach jeśli raczej nie znalazłeś się na „musiku”, a jedynie szukasz wewnętrznego spokoju. Uzyskania tego przez zagwarantowanie sobie gwarancji na przyszłość. Zatem jeśli zamierzasz zaznajomić się z pełną paletą usług, akurat nie tylko holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do rozmowy. Konsultacja będzie wirtualna, jednak zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu.


To pytanie pojawia się zwykle jako pierwsze:Na początek garść informacji dotyczących MegaHol.


MegaHol, chociaż ma prawo wskazywać na to nazwa, zdecydowanie nie preferuje w usługach jedynie TIR-ów. Nasza sieć przygotowuje ogólnopolską sieć z drobnych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie jedynie samochodom ciężarowym i dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto samochody osobowe, dostarczamy usługi lawetowania jednośladów i skromniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów i naturalnie podejmujemy się transportów lawetą i autolawetą.

NASZA GALERIA


Naturalną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach będzie dostarczanie usług w kierunku transportu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, gdyż w sieciowej dyspozycji są potrzebne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się w myśl dobra odbiorcy od regionalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć działającą na całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Dzisiaj funkcjonujemy w Białymstoku, a także w wielu innych miejscach Kraju , a wszędzie tam można skorzystać z naszej kompetentnej pomocy.


Powinno się o nas wspominać, ponieważ niedługo znajdziemy się na całym terytorium Polski.Co z podobnej platformy mogą mieć klienci?


Usługę o pewnej jakości i bezpieczeństwie w trakcie 24h na dobę. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo wyczekiwać kontrahent? Zwykle cena usługi ma istotny wpływ na nasze wybory, natomiast daleko skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Metoda funkcjonowania platformy MegaHol ogranicza czas dojechania na miejsce zdarzenia. Ekipy MegaHol są w każdym przypadku doskonale gotowe do zrealizowania określonego zlecenia pomocy drogowej, gdyż dzięki platformie jesteśmy wstanie przygotować ekipę odpowiednio dopasowaną ze wszystkich gotowych do działania na tym terenie. Znacznie prościej jest połączyć fachowców z innych grup jeżeli w pojedynczym zleceniu trzeba podejmować się prac w kilku specjalnościach. Wysłanie odpowiedniej lawety czasem ma prawo być niezadowalające gdyż TIR czy bus tkwi w wykopie i zupełnie odmienny sprzęt wraz z załogą są w tym przypadku przy okazji przydatni. Sieć zapewnia nam moc jeśli chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przedłuża się na sprawność i klasę firmowych usług czyli rzeczywistą korzyść naszych kontrahentów.Czy z powodu działania w sieci wycena usługi się redukuje?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Nie ma tu zbyt wielu stałych na jakich wolno oprzeć rachubę regularnej wartości usługi, ponieważ wprost w miejscu zdarzenia niejednokrotnie potrzeba jest podejmować mnóstwo nieplanowanych przed wyjazdem działań. To normalne, że dokonujemy początkowej kalkulacji usługi w czasie aprobowania wezwania. Pierwsze ustalenia stosunkowo łatwo poczynić w czasie składania zlecenia usługi. Bowiem z klientem możemy omówić: rodzaj pojazdu, odległości w rejon zdarzenia i potencjalnego miejsca transportu, rodzaj zniszczeń, a w związku z tym typ środka przewozu jaki będzie trzeba zadysponować. Przy początkowej kalkulacji ceny usługi to zadowalające informacje. Trudno jednakże uciec od poprawki wyceny w przypadku zdarzeń losowych, dlatego bezwzględnie trzeba uwzględniać taką okoliczność. Zdecydowanie jednak skuteczność platformy polega także na tym, że stawki za pojedyncze usługi maleją, dlatego potencjalnie będą konkurencyjne wobec taryfikatorów skromniejszych operatorów. Ponadto MegaHol wykonuje oczywiście usługi bezgotówkowe dzięki umowom z wieloma ubezpieczycielami.Jakie usługi proponujecie poza holowaniem?


 • Praca w sieci dała MegaHol ogromne możliwości w poszerzeniu oferty.
 • Sztandarową usługą jest holowanie i lawetowanie jakichkolwiek aut.
 • Awaryjny przewóz podróżnych autolawetą do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych pojazdów ciężarowych i dostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszelkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługowy przewóz aut różnych modeli.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Fracht autobusów i unikalnych pojazdów.
 • W ramach nie tylko stałych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Wyciąganie pojazdów z ciężko dostępnych stanowisk.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Taki luksus pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym oferowaniu prac przewozowych umożliwia nam architektura sieci w której działamy. W naszym przykładzie wykorzystujemy sumę oraz różnorodność lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim zastosowaniu, którymi dyrygujemy dzięki sieci. W identycznym czasie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście zleceń. Wszystkie pozostałe usługi dostarczamy 24h na dobę i każdego dnia nie tylko na obszarze kraju, ale również zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy jest rękojmia usługi z udziałem MegaHol?


Gdy przedtem ktoś zapamięta sobie nasz kontakt to nie będzie jakiejkolwiek bariery by MegaHol przywołać w chwili zaistnienia problemu. Deklaracją naszego współuczestnictwa w przeprowadzeniu usługi jest także długoterminowa umowa. Sprawdza się ona zwłaszcza w sytuacji obsługi klientów flotowych. Stałe umowy deklarujące pomoc drogową to w naszej gałęzi powszednia praktyka. Zarówno floty TIR jak i lżejszych aut ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a nawet korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my przedstawiamy je w naszym wachlarzu usług. Umowa gwarantuje zleceniodawcom nasz natychmiastowy przyjazd na miejsce wezwania. Zasługą stałej umowy staje się także odpowiedniejsze przygotowanie do realizacji usługi, bowiem będziemy z pewnością znać model taboru stałego klienta. Szkody spowodowane awarią będą mniej uciążliwe jeżeli poślemy do was z wyprzedzeniem skomponowany serwis mobilny. Grupa, która z MegaHol podpisuje umowę rzecz jasna nie musi być regionalna, bo jeśli jej flota regularnie porusza się w okolicy Białegostoku czemu mają ryzykować kłopoty z ewentualną nagłą pomocą? Na wypadek kolizji powinno się mieć asa w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


MegaHol – Holujemy w okolice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: