LAWETA CHOROSZCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHOROSZCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych regionalnych stronach


Dobrze, że tu jesteś! To najkorzystniejsze miejsce w przestrzeni Choroszcza do którego mogłeś trafić. Ratujemy w potencjalnych incydentach losowych, które mogą przytrafić się na autostradzie. Usuniemy dowolną usterkę. Efektywnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a i pozostałych pojazdów ciężarowych lub dostawczych. 24h na dobę, bezdyskusyjną rękojmię jakości oraz bezpieczeństwa umożliwia autolawety wynajęta z MegaHol.


Nie musisz w tym momencie czytać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc drogową. Dokładniej zapoznamy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna kwestia jeśli pojawiłeś się w tym momencie w poszukiwaniu bezpiecznej przystani na czas chaosu. Uzyskania solidnej gwarancji pomocy w przyszłości. W takim razie to znaczy, że zamierzasz zaznajomić się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów parających się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług obfity wachlarz znacząco wykraczający poza usługę holowania. Namawiamy zatem do rozmowy. Wirtualnej rozmowy, w której z radością odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Rozpoczniemy od MegaHol:MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol skupia wielką grupę drobnych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie tylko dla samochodów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele większym zakresie. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, oferujemy usługi lawetowania jednośladów i skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów i oczywiście podejmujemy się przewozów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją powinien być TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, więc naturalną koleją rzeczy w profilu naszych usług znalazł się także transport maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu mamy w sieci stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się w myśl dobra kontrahenta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą sieć funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Stały postęp doprowadził nas do uruchomienia naszej platformy w Choroszczu oraz w wielu kolejnych lokalizacjach w Kraju, w których dostarczamy profesjonalne, jakościowe usługi.


W całym kraju pojawimy się niedługo.Co z podobnej sieci mogą mieć klienci?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi gwarantowane 24h na dobę. W usługach holowania raczej nie trzeba oczekiwać więcej? Także zasobni kierowcy przykładają znaczną miarę do wielkości wydatków na usługi, ale bardzo rzadko zdarza się tak w przykładzie przywołań pomocy drogowej. W tym przypadku platforma pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać w rejon wypadku szybciej. To dzięki platformie posiadamy swobodę wyboru właściwie zorganizowanej do określonego zlecenia brygady spośród wielu gotowych do pracy w określonym regionie. Chętni również jesteśmy na znacznie złożone usługi domagające się ekspertów z wielu dziedzin, bo dzięki sieci dysponujemy nie wyłącznie wszechstronnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na pojedynczej dyscyplinie. Chociażby specjalną grupę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wydobędzie TIR-a z pobocza a zarazem przyślemy lawetę o optymalnych parametrach. Sieć zapewnia nam przewagę jeśli idzie o dostępność i różnorodność sprzętu, a to przenosi się na szybkość i jakość naszych usług czyli niewątpliwą korzyść naszych kontrahentów.A może funkcjonuje prosty cennik usług?


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w rejonie zdarzenia rozpocząć cały szereg, praktycznie problematycznych do wcześniejszego określenia robót, po prostu trudno jest zbudować jeden zamknięty cennik. W każdym przypadku rozpoczynamy od określenia wyjściowej ceny już na etapie przyjmowania wezwania. Już wtedy potrafimy określić mniej więcej jak daleko jest w okolice kolizji, jakich prac będziemy musieli się podjąć na miejscu, na jaką odległość powinno się przewozić konkretny samochód, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki model lawety, lub naczepy może być nieunikniony. Te szczegóły umożliwią szybką symulację wstępnych kosztów usługi. Aczkolwiek rewizja kalkulacji często może być potrzebna po zbadaniu sytuacji bezpośrednio w rejonie zajścia. Aczkolwiek zazwyczaj ceny za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego profilu naszej firmy. Ponadto MegaHol przeprowadza jednocześnie usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Oprócz holowania pojazdu o jaką pomoc warto się do nas udać?


 • Arsenał usług MegaHol jest naprawdę znaczny dzięki funkcjonowaniu w sieci.
 • Rzecz prosta podstawą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Posiadamy autolawety z ofertą przerzutu konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych ze specjalnym nastawieniem na TIR-y. Zdecydowanie całkowita obsługa aut dostawczych, ale też i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Przede wszystkim TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Przewóz wszystkich samochodów w ramach usług dla firm i konsumentów prywatnych.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Wśród pozostałych usług przewozowych także przerzut pojazdów nietypowych takich na przykład jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Bezawaryjne dla samochodu wydostanie go z słabo dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Jest logiczne, że cały tabor którym rozporządzamy jest przeznaczony służbie pomocy drogowej, nie mniej dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy komfort podtrzymania służby z równoczesnym wykorzystaniem naszych pojazdów w usługach przewozowych. Dzięki sieci zdołaliśmy zbudować poważny tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz innego sprzętu transportowego będącego w posiadaniu poszczególnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. Możemy nawet prowadzić kilka usług jednocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Wszystkie specjalne usługi oferujemy w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy jest opcja zagwarantowania sobie takiej kompetentnej usługi?


Wystarczy posiadać nasz telefon w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to profesjonalna, rutynowa, łatwa do przewidzenia odpowiedź na zgłoszenie. Prawdopodobnie na tę gwarancję decydują się zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich posiadamy przygotowaną właściwą umowę. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę parafować i tutaj w Choroszczu. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami mającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Umowa zabezpiecza klientom nasz szybki dojazd na stanowisko wezwania. Mając wiedzę na temat modelu taboru swojego klienta nie tylko dojdziemy prędzej, ale bez wątpienia automatycznie też dokładniej przygotowani. Szkody wyrządzone awarią będą mniej dokuczliwe gdy wyślemy do was z góry gotowy serwis mobilny. Jeśli wasza grupa funkcjonuje w rejonie Choroszcza to umowa z nami powinna być oczywista, ale marki spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w tej strefie wystarczająco regularnie, też parafują z MegaHol umowy zmniejszając zagrożenie szkód. Solidna pomoc drogowa od ręki to komfort w momencie kolizji.


Holowanie z MegaHol to podróż w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: