LAWETA SURAŻ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SURAŻ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


Wygląda na to, że potrzebujesz pomocy w okolicy Suraża. Trafiłeś doskonale. W okolicznościach awaryjnych, w przypadkach wszystkich doświadczeń losowych na szosie, a przed wszystkim w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a poprzez inne pojazdy ciężarowe i dostawcze, należymy do awangardy w tej domenie. Laweta wynajęta z MegaHol to niepodważalna gwarancja szybkości oraz wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Już w tym momencie wystukaj nasz numer, ponieważ w przypadku kolizji absolutnie nie wolno marnotrawić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna kwestia jeśli pojawiłeś się w tym momencie w poszukiwaniu bezpiecznej pomocy drogowej na czas kłopotów. Zagwarantowania sobie w dalszej perspektywie gwarancji skutecznej pomocy. Więc to świadczy o tym, iż pragniesz zaznajomić się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług obfity wachlarz zdecydowanie wychodzący poza usługę holowania. Zapraszamy zatem do rozmowy. Na tej stronie będzie to rozmowa wirtualna, lecz z radością porozmawiamy z Tobą telefonicznie ewentualnie osobiście.


Takie pytanie zadawane jest najczęściej jako pierwsze:Co potrafi MegaHol?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła przyjął szeroką grupę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, jednak zdecydowanie nie ograniczają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi dostarczają względem wszelkich samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla samochodów osobowych oraz pozostałych pojazdów. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli oraz mniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, ale przede wszystkim transporty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Oczywistą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest świadczenie usług w zakresie przewozu trudnych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, bowiem w naszej dyspozycji są odpowiednie lawety i naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej były trudne, jednak teraz zadowoleni być możemy z rozwinięcia naszej działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Obecnie warto doświadczyć naszej fachowej pomocy dodatkowo w Suraża i w wielu kolejnych kolejnych miejscach w Kraju.


W perspektywie zapewne wręcz w całej Polsce.Co takiego daje platforma kierowcom?


Pewność doskonałego standardu i bezpieczeństwa powierzonych usług zawsze przez 24h na dobę. Czy aby powinno się liczyć na więcej w wachlarzu usług holowania? Kluczową cechą usługi determinującą nasze decyzje jest przeważnie cena, ale wyraźnie częściej epizodycznie przy wyborze pomocy drogowej. Polityka funkcjonowania platformy MegaHol ogranicza czas dotarcia w rejon wezwania. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam oceniać odrębnie i kierować tam obsadę właściwie dopasowaną do tej roli. Przytrafiają się usterki domagające się uniwersalnych specjalistów ewentualnie, co właśnie w MegaHol jest osiągalne, kilku fachmanów z odrębnych specjalności. To może być jednocześnie niezbędność wyekspediowania mocnego ciągnika by wydostać TIR-a z dołu oraz ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Platforma gwarantuje nam moc kiedy idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przedłuża się na szybkość i klasę firmowych usług czyli ewidentną korzyść naszych kontrahentów.Czy dzięki sieci stawka za usługi się zmniejsza?


To normalne iż ma prawo się przytrafić, że potrzeba będzie prowadzić działania, których tym razem nie mogliśmy założyć więc wykonanie stałego taryfikatora usług w przypadku pomocy drogowej jest po prostu trudne. Standardem w MegaHol jest sytuacja, że nasz dyżurny wstępnie negocjuje prognozowaną stawkę z klientem. Pewne konieczne czynności można zdefiniować dosłownie przy wezwaniu. Jasne jest na przykład jaki pojazd będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka okaże się potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy niezbędny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Przy tymczasowej rachubie kosztów usługi to wystarczające wskazówki. Wiadomo, że na miejscu zajścia może się ujawnić potrzebna rewizja kalkulacji usługi. Warto wiedzieć jednak, że dokładnie podobnie do tanich sieci handlowych, w naszej sieci usługi bliźniaczej marki są najczęściej tańsze niż u indywidualnie funkcjonującej konkurencji. Ponadto w MegaHol istnieje alternatywa rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z znaczną grupą ubezpieczycieli.Czy holowanie aut to wyłączna oferta naszej firmy?


 • Arsenał usług MegaHol jest naprawdę ogromny dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Rzecz prosta normą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Świadczymy transport poszkodowanych autolawetą posiadającą kolejne 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny TIR-ów, innych samochodów ciężarowych i dostawczych, ale również osobowych.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale w pełni przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek do osobówek.
 • Przewóz wszystkich pojazdów w ramach usług dla firm i kontrahentów prywatnych.
 • Transport trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługa frachtu wszelkich aut niestandardowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
 • W granicach nie tylko stałych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa oferta naszej firmy obejmuje usługi transportu dłużycowego.
 • Bezpieczne dla samochodu wyciągnięcie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu na drogę brakującego paliwa czy innych płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort całkowitej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym dostarczaniu usług przewozowych gwarantuje nam konfiguracja sieci w jakiej funkcjonujemy. W MegaHol wykorzystujemy sumę i różnorodność lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, którymi dyrygujemy dzięki platformie. Rozwój naszej platformy przynosi nam aktualnie sposobność przyjęcia nawet kilkunastu zamówień jednocześnie bez żadnych strat na marce i bezpieczeństwie usługi. Nasze specjalne usługi dostarczamy w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy być może jest możliwa pewność współpracy z udziałem MegaHol?


Najpewniejsze będzie zapisać sobie nasz numer i zadzwonić w razie gdy zajdzie konieczność. Prawdopodobnie na taką deklarację liczą kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zbudowaną stosowną umowę. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tutaj w Surażu. Praktykujemy takie projekty z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Umowa zapewnia zleceniodawcom nasz niezwłoczny dojazd w rejon zajścia. Mając wiedzę na temat typu taboru stałego zleceniodawcy nie tylko dotrzemy szybciej, ale automatycznie także lepiej przygotowani. Choćby serwis mobilny. Jeżeli jest zawczasu skomponowany do pracy z danym taborem to oczywiście wzrasta i sprawność i klasa usługi i będą mniej dokuczliwe straty zleceniodawcy. Stłumienia niebezpieczeństwa strat przez parafowanie z MegaHol umowy mogą dokonać rzecz jasna nie tylko firmy z rejonu Suraża, ale na tych samych regułach firmy, których tabor często porusza się w tym terenie. W razie usterki miło utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie z MegaHol – rozsądna podróż zdecydowanie do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: