LAWETA ŁAPY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁAPY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na firmowym portalu


Słusznie, że tutaj się znalazłeś! To najlepsze miejsce w strefie Łap do jakiego mogłeś dotrzeć. Ratujemy w wszelkich incydentach losowych, które potrafią zdarzyć się na drodze. Usuniemy każdą niesprawność. Sprawnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub innych samochodów ciężarowych lub dostawczych. Bezdyskusyjna pewność jakości oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest pewna w przypadku lawet z MegaHol.


Nie potrzebujesz w tym momencie czytać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc drogową. Lepiej zaprzyjaźnimy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli jednak masz chwilę, więc wszedłeś na tę stronę bo szukasz bezpieczeństwa. Osiągnięcia tego stanu przez zapewnienie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. Zatem jeśli potrzebujesz zapoznać się z pełną paletą usług, nie wyłącznie holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do konsultacji. Teraz będzie to rozmowa wirtualna, ale z radością podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Takie pytanie pojawia się głównie jako pierwsze:Otóż z kim się komunikujecie?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak wiele warsztatów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem związać indywidualne oferty w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale wyraźnie zwiększamy swoją ofertę. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów i skromniejszych pojazdów powiedzmy kładów, a przede wszystkim przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To pewne, że gdy profesją takiej sieci jest TIR to naturalnym musi być dla niej jednoczesne przejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Rozporządzamy bowiem wystarczającymi autolawetymi i naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwalają nam na przewóz uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale dumni być możemy z rozwinięcia naszej działalności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Obecnie jest możliwość by MegaHol odnaleźć także w Łapach, ale i w całym szeregu dodatkowych miejsc w Polsce, w których zawsze zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Aspirujemy do tego, by odkryć nasze lokum w całym kraju.Co kontrahent powinien zyskać na istnieniu sieci?


Niezawodny standard i bezpieczeństwo usługi efektywne 24h na dobę. To oczywista gwarancja i nie ma pretekstu oczekiwać więcej od usługi holowania. Zazwyczaj wycena usługi ma duży wpływ na nasze wybory, ale znacząco skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon zamówienia w przypadku sieci MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż standardowo. Funkcjonowanie w platformie MegaHol dostarcza nam zdecydowanie poważniejsze możliwości w doborze brygady adekwatnie przygotowanej do wezwania, a tym samym wręcz na wstępie podnosi markę usługi. Nie będzie dla nas kłopotem wysłanie do trudnego zlecenia kilku fachowców, którzy zwykle pracują w odrębnych oddziałach, ale działających w ramach naszej platformy. Autonomicznie pracująca pomoc drogowa ma prawo mieć problem z wykonaniem konkretnych zleceń, natomiast w MegaHol do wydostania TIR-a z grząskiego pobocza przyjedzie podnośnik z jednego punktu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeżeli potrzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są możliwości platformy. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki niełatwo by było niewielkiej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak dobrej klasy są jej usługi.Ile naprawdę to w MegaHol kosztuje?


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie przedsięwziąć cały szereg, praktycznie nieograniczonych działań, po prostu trudno jest opracować jeden niezmienny cennik. Zawsze zaczynamy od sprecyzowania wstępnej ceny w zasadzie na etapie aprobowania wezwania. Takie dane jak model samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w diagnozie klienta, odległość w okolice wydarzenia i miejsca potencjalnego przewozu to wiedza, którą potrafimy zdobyć na etapie pierwszej rozmowy. To jedyne co jest potrzebne, by tymczasowo obliczyć cenę zamawianej usługi. Nie można natomiast uniknąć korekty wyceny w okolicznościach doświadczeń losowych, więc bezwzględnie trzeba brać pod rozwagę podobną perspektywę. Zdecydowanie jednak skuteczność platformy polega również na tym, że stawki za pojedyncze usługi maleją, więc potencjalnie będą atrakcyjne wobec cenników mniejszych operatorów. MegaHol ma również poświadczone umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co udostępnia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Czy może wyjąwszy holowanie obecne są w naszym arsenale ofert jakiekolwiek inne branżowe usługi?


 • Arsenał usług MegaHol jest faktycznie ogromny dzięki istnieniu w platformie.
 • Flagową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich aut.
 • Świadczymy transport poszkodowanych autolawetą posiadającą dodatkowe 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych aut ciężarowych i dostawczych, oraz także osobowych.
 • Osiągalna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszystkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Transport wszelkich aut jako usługa dla instytucji i konsumentów prywatnych.
 • Usługa frachtu maszyn rolniczych, drogowych , a także budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo autobusy, tramwaje, naczepy mieszkalne i pozostałe specyficzne pojazdy.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy też generalnie dla przemysłu, świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, kanału czy pola samochodów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko tych.
 • Kompleksowa wymiana w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zapewniając pomocy drogowej pełną gotowość do działania jesteśmy wstanie, dzięki istnieniu w sieci, jednocześnie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na świadczenie usług transportowych. Dzięki platformie posiadamy ogromny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także innego sprzętu transportowego będącego własnością indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. Możemy nawet wykonywać kilkanaście usług równolegle zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Swoje usługi dostarczamy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w obrębie całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.


W jaki sposób zdobyć sobie tę kompetentną interwencję?


Raczej wystarczy zapisać sobie nasz numer i wybrać go w razie gdy zajdzie konieczność. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest nie zastąpioną firmą oferującą pomoc drogową nie tylko klientom indywidualnym, ale też obsługującą zleceniodawców flotowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Łapach. Praktykujemy takie rozwiązania z firmami rozporządzającymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Natychmiastowy przyjazd na miejsce kolizji oto to co przede wszystkim umożliwia zleceniodawcom trwała umowa. Sprawna reakcja, która w ostatnich sezonach rośnie do wagi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie ma prawa realizować się kosztem jakości tychże, w związku z tym znajomość taboru naszych stałych kontrahentów ma naprawdę ogromne znaczenie dla efektywności naszych prac. Wyślemy przypuśćmy uprzednio przygotowany do zadania serwis mobilny i wasza firma zanotuje mniejsze szkody. Powstrzymania niebezpieczeństwa strat przez podpisanie z MegaHol umowy mogą dokonać nie tylko grupy z regionu Łap, ale na takich samych zasadach firmy, których tabor systematycznie porusza się w naszym regionie. Pożądane jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu kiedy trafi się nam awaria.


Holowanie jedynie w granice wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: