LAWETA ZABŁUDÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZABŁUDÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Ta witryna istnieje dla Was. Dzień dobry!


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w którym powinno się szukać porady w strefie Zabłudowa, w sytuacji usterki auta względnie odmiennego wydarzenia losowego, a przede wszystkim w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego samochodu ciężarowego względnie dostawczego. 24h na dobę, bezsporną porękę jakości i bezpieczeństwa gwarantuje autolawety wynajęta z MegaHol.


Dzwoń! Absolutnie nie marnuj już ani sekundy na przeglądanie tej strony kiedy tkwisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem gdy potrzebujesz zaufania zanim będzie już za późno. Ochrony w dłuższej perspektywie. Teraz jest doskonały moment na otwarcie konwersacji. To Ci pozwoli nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To jest ogólnopolska platforma zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo różnorodnej ofercie dużo rozleglejszej aniżeli usługi holowania. Na początek do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę zazwyczaj stawianych pytań.


Zaczniemy od siebie:



MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol zrzesza znaczną ilość małych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie wyłącznie dla pojazdów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, ale w o wiele szerszym aspekcie. Fracht lawetą względnie autolawetą i oczywiście holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i drobniejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją będzie na pewno TIR, a generalnie pojazdy ciężarowe, zatem naturalnie w wachlarzu naszych usług pojawił się także transport maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których frachtu mamy w sieci stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Wiele lat temu startowaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Teraz działamy w Zabłudowie, a również w wielu dodatkowych miejscach Kraju , a wszędzie tam można doświadczyć naszej kompetentnej pomocy.


W perspektywie pewnie powszechnie w całej Polsce.



Jakie wartości niesie tego modelu sieć kierowcom?


Deklarację niezawodnego standardu oraz zaufania zleconych usług nieprzerwanie przez 24h na dobę. Czy aby można spodziewać się więcej w palecie usług holowania? Zwykle cena usługi ma duży wpływ na nasze wybory, ale znacznie skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Właśnie sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przyjechać na miejsce kolizji szybciej. Profesjonalnie wyszkolone do pracy ekipy MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na określone zgłoszenie wysłać pomoc drogową najlepiej przygotowaną do zlecenia. Przytrafiają się awarie domagające się wszechstronnych specjalistów ewentualnie, co faktycznie u nas jest możliwe, kilku ekspertów z odrębnych specjalności. Wyekspediowanie dedykowanej lawety potrafi być niedostateczne bowiem TIR lub bus leży w wykopie i całkowicie odmienny sprzęt wraz z załogą są w tym momencie dodatkowo niezbędni. Sieć daje nam moc jeśli idzie o posiadanie i mnogość sprzętu, a to przekłada się na szybkość i markę firmowych usług to znaczy konkretną korzyść naszych klientów.



Jaka obowiązuje cena usługi?


W przykładzie pomocy drogowej, mogącej w terenie wszcząć cały szereg, właściwie nieograniczonych prac, wyjątkowo trudno jest zbudować jeden niezmienny cennik. W naszym przypadku pierwszej wyceny usługi dokonuje koordynator, który odbiera zlecenie. Takie informacje jak typ pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w diagnozie zleceniodawcy, odległość w okolice kolizji i miejsca ewentualnego przewozu to wiedza, którą możemy uzyskać na etapie pierwszej konsultacji. To jedyne co jest potrzebne, by orientacyjnie oszacować cenę zamawianej usługi. Niestety rewizja kalkulacji czasem wydaje się być nieunikniona po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie kolizji. Chociaż często stawki za nasze usługi są skromniejsze niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej grupy. Warto także pamiętać, że dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza dodatkowo usługi bezgotówkowe.



Jakie zlecenia wykonujecie obok holowania samochodów?


 • Na skutek działania w platformie arsenał usług MegaHol jest bardzo szeroki.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanie i lawetowanie.
 • Oferujemy przewóz poszkodowanych autolawetą mającą kolejne 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych z wyjątkowym dostrojeniem na TIR-y. Oczywiście pełna obsługa aut dostawczych, ale także i osobowych.
 • Czynna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Przewóz wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i samochodów osobowych.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługa przewozu wszelkich aut niestandardowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Gwarantowane dla pojazdu wydobycie go z trudno dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej całkowitą gotowość do działania jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w sieci, łącznie i bezproblemowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. Zezwala nam na to ilość i różnorodność lawet i autolawet, oraz naczep niskopodwoziowych o różnym zastosowaniu. Ilość zleceń, które jesteśmy wstanie wykonywać równocześnie, bez utraty jakości, nieustannie wzrasta w miarę poszerzania platformy na pozostałe regiony. Wszystkie pozostałe usługi oferujemy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu nawet nie tylko na terenie kraju, ale i w granicach Unii Europejskiej.



Czy jest możliwość zapewnienia sobie takiej kompetentnej pomocy?


Najpewniejsze będzie zapamiętać sobie nasz telefon i zatelefonować w przypadku zaistnienia kłopotu. Jesteśmy otwarci na długoterminowe umowy deklarujące udział naszej firmy w przedsięwzięciach pomocowych co przede wszystkim sprawdza się w wypadku zleceniodawców flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę ratyfikować i tu w Zabłudowie. Tworzymy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Takie umowy są dla nas osiągalne dzięki platformie gdyż ta gwarantuje nam finalizacje głównego punktu umowy – natychmiastowego dojazdu na w rejon kolizji. Szybkość, jaka w obecnych sezonach rośnie do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa odbywać się kosztem jakości tychże, z tego powodu świadomość rodzaju taboru naszych stałych kontrahentów ma naprawdę duże znaczenie dla efektywności naszych usług. Wyślemy przypuśćmy uprzednio przygotowany do działania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Umowa z nami na pewno ogranicza ryzyko strat, dlatego jeżeli działa grupa, absolutnie nie bezwarunkowo regionalna, której flota systematycznie przemieszcza się w obszarze naszego Zabłudowa to polecamy jej takie usługi. Lepiej utrzymywać pomoc drogową w pobliżu kiedy zdarzy się nam usterka.


Holowanie z MegaHol to podróż po sukces!




SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: