LAWETA SUPRAŚL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SUPRAŚL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Słusznie, że tu jesteś! To najlepsze miejsce w rejonie Supraśla do którego mogłeś zajrzeć. Ratujemy w potencjalnych incydentach losowych, jakie mogą przytrafić się na drodze. Usuniemy dowolną awarię. Efektywnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub innych pojazdów ciężarowych czy dostawczych. Bezdyskusyjna gwarancja klasy , a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest oczywista w przypadku lawet z MegaHol.


Nie powinieneś w tej chwili czytać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc. Dokładniej zaprzyjaźnimy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeśli ta gościna jest podyktowana poszukiwaniem bezpieczeństwa. Osiągnięcia trwałej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. W takim przypadku zapraszamy Cię do rozmowy w przedmiocie obszernej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów, które proponują wiele bogatszy wachlarz usług niż tylko holowanie pojazdów. Wirtualnej rozmowy, w której z radością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Rozpocznijmy od zapytania:A więc z kim się komunikujecie?


MegaHol jednoczy ogromną ilość niedużych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR i dostawczych, lecz w o wiele większym obszarze. Od drobniejszych pojazdów, powiedzmy kładów lub motocykli po transport lawetą lub autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba raczej nie zaskoczymy informacją, że wśród deklarowanych przez MegaHol usług pojawia się także przewóz kłopotliwego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja kiedy profesją pomocy drogowej są TIR-y, a w mieniu firmy są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata skutecznie funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Dzisiaj możecie MegaHol znaleźć dodatkowo w Supraślu, a często i w wielu innych lokalizacjach w Polsce, gdzie zawsze otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Aspirujemy do tego, żeby odkryć nasze lokum w całej Polsce.Jakie wartości daje taka sieć kontrahentom?


Deklarację wysokiego standardu i zaufania powierzonych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. To zrozumiała wartość i nie ma pretekstu oczekiwać więcej od usługi holowania. Oczywiście cena będzie mieć naturalnie spory wpływ na wybór usługodawcy, jednak w przypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dociera w rejon zdarzenia. Brygady MegaHol są zawsze profesjonalnie przygotowane do realizacji konkretnego zlecenia pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci potrafimy przygotować kadrę najlepiej dostosowaną ze wszystkich zdolnych do działania na określonym obszarze. A nawet jesteśmy wstanie w razie zaistnienia takiej konieczności kojarzyć obsady specjalizujące się w różnych dziecinach, a konieczne jednocześnie. W kryzysowych sytuacjach zwykle muszą sobie radzić ci którzy akuratnie nadjechali i wypada wzywać inną firmę jeśli, akurat nie można rozwiązać kłopotu. U nas równocześnie pojawią się w komplecie ci którzy obecnie są potrzebni nawet jeśliby trzeba było kojarzyć możliwości licznego grona warsztatów z sieci. Dzięki platformie już posiadamy kooperantów, którzy potrafią się nawzajem wzmocnić w odpowiedni sprzęt i mechaników. Partnerów, których mniejsze firmy będą dopiero wyszukiwać w momencie gdy już stają się niezbędni.A może jest dostępny taryfikator usług?


Zawsze ma prawo się pojawić sytuacja, że trzeba będzie wykonać działania, których nie mogliśmy przewidzieć dlatego wykonanie sztywnego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest po prostu skomplikowane. Kanonem w MegaHol jest sytuacja, że nasz koordynator wstępnie ustala cenę z klientem. Kluczowe oszacowanie kosztów można przygotować w momencie przyjmowania zlecenia usługi. Gdyż z klientem możemy omówić: typ pojazdu, trasę w okolice kolizji i możliwego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a w konsekwencji wariant środka transportu jaki powinno się wyekspediować. Takie wskazówki pomagają dyspozytorowi wyjściowo ustalić cenę usługi. Jednak powinno się wiedzieć, że na miejscu zdarzenia ma prawo zaistnieć mnóstwo dodatkowych problemów, które zmuszą MegaHol do rewizji wyceny. Zdecydowanie jednak siła sieci polega też na tym, że wyceny za poszczególne usługi maleją, w związku z tym prawdopodobnie będą przyjazne względem taryfikatorów skromniejszych operatorów. Ponadto w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą rodziną ubezpieczycieli.Czy holowanie pojazdów to jedyna oferta naszej firmy?


 • Kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być rzeczywiście szeroki dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Szczególnie rozwiniętą usługą w tej sieci jest holowanie i lawetowanie.
 • Przerzut autolawetą dodatkowo podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , różnych samochodów ciężarowych oraz dostawczych, a jednocześnie kompletny serwis aut osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna non-stop wykonująca tę usługę ponadto dla samochodów osobowych.
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych i drogowych.
 • Wśród pozostałych usług transportowych również przerzut pojazdów niestandardowych takich jak przyczepy mieszkalne, autokary i tramwaje itp.
 • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Bezpieczne dla auta wyciągnięcie go z trudno dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Naturalnie nasza flota w pierwszym rzędzie pełni dyżury w zakresie pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej architekturze firmy jesteśmy wstanie bez strat kierować poszczególne pojazdy do innych zajęć. Sieć umożliwiła nam zdywersyfikować aktywa poszczególnych oddziałów tak, że dziś dysponujemy ogromną różnorodnością sprzętu co umożliwia nam szeroki repertuar dodatkowych usług. Jesteśmy wstanie realizować kilka usług równocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Swoje usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy przewidziana jest umowa, która zagwarantuje nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Zasadniczo polecamy zatelefonować do nas w wypadku takiej konieczności, wcześniej zachowując sobie nasz telefon. MegaHol świadczy swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować stałą umowę obsługi. Długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych aut ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol parafować na atrakcyjnych warunkach bodaj w Supraślu. Ta umowa zobowiązuje nas do niezwłocznego przyjazdu na miejsce zgłoszenia co umożliwia nam sieciowa architektura. Pomocną przewagą długoterminowej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest też nasza świadomość taboru funkcjonującego w dyspozycji zleceniodawcy co wpływa na doskonalsze wyszkolenie firmowych ekip i ekwipunku do zrealizowania zadania. Choćby serwis mobilny. Jeżeli jest uprzednio skomponowany do pracy z konkretnym taborem to wyraźnie rośnie i szybkość i marka usługi i zmniejszają się straty kontrahenta. Zmniejszenia niebezpieczeństwa strat poprzez podpisanie z nami umowy powinny dokonać absolutnie nie wyłącznie grupy z rejonu Supraśla, ale na bliźniaczych prawach firmy, których tabor często porusza się w naszym terenie. W przypadku usterki warto mieć atut w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: