LAWETA HAMBURG 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych HAMBURG i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Witamy na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w rozległym znaczeniu świadczenia takiej usługi. Usterki, stłuczki czy wypadki mogą się nam wydarzyć chociażby w najkrótszej drodze. W większości takich epizodów konieczne jest wówczas wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania awarii uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie standardowe lub na sztywnym holu, przerzut lawetą… Uzasadnienie tych poczynań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Kierowcy i fachowcy mogą się spotkać akurat na portalu MegaHol.pl. Nasi fachowcy, systematycznie w nadzwyczaj różnorodnych okolicznościach udzielają kompetentnej pomocy. Zarządzają odpowiednim transportem dostosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych składów, i zawsze mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Dookoła mamy zwyczajne firmy my jesteśmy wyjątkowi. Tutaj jest prawdopodobnie wasz najdroższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle gotowa bezzwłocznie ruszyć z poradą. Przyjaciel jakiemu możesz uwierzyć gdyż jest gotowy na każdą sytuacje.


Uczestniczyłeś w stłuczce ewentualnie zaskoczyła Cię usterka w niedalekiej odległości od Hamburga? Niezwłocznie wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który na pewno jest blisko oraz dokładnie wie jakie prace powinno się zrealizować żeby poradzić sobie z problemami. Przyjedziemy błyskawicznie. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis oraz kadrę fachmanów.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie będzie kłopot. Nasze załogi nigdy się nie poddają. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, i może się zdarzyć, że brakuje paliwa. Dodatkowo każda z tych okoliczności może Cię zdybać na przykład gdzieś między zjazdami autostrady. Wtedy przybywamy aby wyeliminować wadę ku Twojej, a także naszej radości. Zawsze też jesteśmy przygotowani na komunikat, że konieczna będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Masz gwarancję, iż rejonu zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonego. Nie rozmyślaj o rejonie w którym Cię zatrzymało. Droga gminna bądź autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu My to stanowisko znajdziemy by Ci dopomóc. Gdyż znajdujemy się u siebie dlatego rozpoznamy tu obojętnie którą trasę.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela precyzyjnie zapamiętaj. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju oczekujemy na Twój telefon. Dzwoń. Moment jest nie ważny gdy znalazłeś się w opresji. Stawimy się – możesz być pewien! Gdyż PDS24h Marek Chudzik, gwarantowana pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Tacy muszą być przyjaciele.



Umiemy objąć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku

Jeżeli masz czas zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Hamburga czuwa dyspozycyjny do służby!



LawetaAutoautolawety 24h


Transport zniszczonych pojazdów jest szybki, a także prosty kiedy do tej akcji użyta zostanie autolawety albo autoautolawety. Często widzimy na trasach nieformalnie holowane pojazdy, tymczasem warto wiedzieć, że taki system samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie wzbroniony. Specjalne pojazdy i rzetelna ekipa. Pomoc drogowa w obszarze Hamburga posiada podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie pod opieką naszych pracowników absolutnie zabezpieczony w momencie załadunku, a także w czasie przewozu. Pojazdy i ewentualni podróżni będą przez całą dobę przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Jeżeli stan pojazdu to umożliwia i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w dowolnej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Z maksymalną prędkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie taki zespół, holowanie więc bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka pojazdu ciężarowego na trasie, o czym doskonale wiemy, to spory kłopot. TIR gdy ulegnie usterce na ogół może być impulsem dylematów na drodze. W tej sytuacji kluczowe staje się odkorkowanie drogi dlatego bywa, iż natychmiast trzeba podejmować holowanie. Z tym dylematem już mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i efektywnie.


Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie dowolnego pojazdu. Potrafimy solidnie i oczywiście odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. Każdy pojazd umiemy umieścić na kołach przedtem wydobywszy go z rowu także TIR-a, chociażby był w złym stanie czy w trudno przystępnym miejscu.


Nie ma potrzeby by gdzieś składować produkty przewożone przez uszkodzony samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki przewóz urządzić. Przywieziemy zgodnie z instrukcją, wcześniej organizując potencjalne porządkowanie terenu i przepakowanie towarów.


Całodobowo fachowa, wykwalifikowana załoga dyżuruje aby dać Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Nie przykuwają naszej uwagi realia atmosferyczne bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć dowolne zlecenie i to w jakiejkolwiek porze dnia i nocy.



Mobilny serwis 24h


Niemało usterek wydaje się być nieskomplikowanych do usunięcia. Przedziurawiona opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki jak również wiele innych utrudniających dalszą podróż, ale takich które można zamknąć na miejscu. Tu kreuje się furtka w której pojawić się powinna nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie zasadna staje się autolawety. W 24 godzinnej ofercie usług funkcjonuje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie bezzwłocznie.


Wartość jaką się odróżnia mobilny serwis to wykształcona obsługa. Niezależnie od tego jak jest marka i typ pojazdu są w stanie zrealizować na poboczu rozmaite drobne naprawy.


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy bezzwłocznie. Po określeniu szczegółów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. By w największym stopniu dopomóc kierowcy do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo.



Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy to dlatego oferujemy tę usługę. Bezpieczny przewóz jesteśmy w stanie umożliwić każdej ciężkiej maszynie drogowej. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Znacznie mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, jednak ciężkie mamy wszak dobrze wyszkolonych kierowców. Oferta naszych usług mieści także transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i mnóstwo innych.


Nie wyłącznie w kraju, jednak też i zagranicą realizujemy te usługi. Towary zawsze indywidualnie ubezpieczamy i rzecz jasna legitymujemy się dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania tych usług.



Dlaczego my?


Dlatego że nie jest prosto dać porękę na udzielenie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, natomiast PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Albowiem wielu profesjonalistów z potwierdzonymi kompetencjami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą byśmy mogli zrealizować strategie gwarantujące pożądany rezultat. W doskonałej skuteczności, a także jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w dobrej wycenie, widać zdecydowanie jak duży wpływ miał na to ten model działania.


Każda usługa jest szczególna, dlatego każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór bliźniacze usługi jednak się różnią, zatem każda musi podlegać niezależnej kalkulacji. Wartość zależna jest od następujących składników: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, typ samochodu, który obsługujemy i rzecz jasna miejsce zdarzenia.


Kompletne nasze usługi mogą być wolne od opłat gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pracę będzie na pewno można sfinansować z OC winnego kolizji.


Istotne jest Twoje bezpieczeństwo!
Na frasunki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Hamburga jest gotowy do pomocy wręcz liczy na telefon.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: