LAWETA MIECHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIECHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma jest zupełnie inna. Ta pomoc drogowa może być taka jak najdroższy przyjaciel, który wyjedzie pilnie by udzielić Ci ochrony. I podobnie jak przyjacielowi możecie nam zaufać bo jesteśmy gotowi na wszystko.


Brałeś udział w kraksie ewentualnie zaskoczyła Cię awaria w bliskiej odległości od Miechów? Prędko wybieraj numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Do przyjaciele który jest blisko oraz doskonale wie jakie prace powinno się wykonać aby poradzić sobie z kłopotami. Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. W tej drużynie są zawodowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie ma żadnych przeszkód żeby przeprowadzić na szosie jakiekolwiek drobne naprawy. Zmiana czy regeneracja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i znacznie więcej kolejnych drobiazgów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. Autoautolawety lub autolawety są wciąż gotowe do trasy. Jeżeli okażą się konieczne nie będzie z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy także przygotowani na holowanie w każdym zespole na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Jeżeli to tylko jest nieodzowne od początku zabezpieczamy rejon awarii czy stłuczki. Masz awarię na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – zawsze jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie czyni to trudności. Wystarczy nam parę chwili po to by Cię usytuować i oczywiście dostarczyć szybkiej pomocy. Bowiem na swoim obszarze rozpoznamy każdą trasę czy krajową czy gminną.


Kontakt do przyjaciela precyzyjnie zapamiętaj. W całej Polsce czasem może być tak samo użyteczny. Wystukaj numer o każdej godzinie dnia oraz nocy. Trafimy na miejsce – masz na to gwarancje! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał tak właśnie działa. Prawdziwa pomoc drogowa! Tacy winni być przyjaciele.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy, a także w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę

Jeśli możesz zerknij w szczegóły! Przyjaciel z Miechów czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy jak również najprostszy model przewiezienia naruszonego pojazdu to autoautolawety czy autolawety. Wielokrotnie dostrzegamy na trasach nieformalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że taki rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Specjalistyczne pojazdy oraz rzetelna obsługa. Pomoc drogowa w regionie Miechów ma podstawy aby być pewną siebie. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku oraz przewozu pojazdu jest stuprocentowe dzięki takiej taktyce w sprawach parku maszynowego i kadry. Potencjalni pasażerowie i naturalnie samochód całodobowo będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


stan techniczny samochodu musi być odpowiedni i oczywiście przepisy kodeksu drogowego muszą zezwalać na holowanie gdybyśmy planowali postulować tą procedurę transportu. Zawsze jesteśmy na to gotowi, należy jednak pamiętać, iż ten zestaw może się poruszać maksymalnie z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to problem gdy na jezdni ulega kolizji samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie awarii przeważnie może być pretekstem do dylematów na drodze. W tych okolicznościach znaczące okazuje się odkorkowanie trasy więc zdarza się, że pilnie trzeba podejmować holowanie. W tym wypadku odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Profesjonalny sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego rodzaju samochodu. Doskonałej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy umożliwiają nam solidnie i efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w momencie kiedy jest to niezbędne. Nawet TIR-a wydostaniemy z parowu i ustawimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia samochodu czy uciążliwy dojazd.


Kiedy istnieje konieczność transportu towarów z unieruchomionego pojazdu posiadamy alternatywę podstawienia adekwatnego pojazdu do ich przerzutu. Zrealizujemy niezwłocznie przewóz zastępczy oraz ekipę, która sprawnie przeładuje ładunki.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana załoga. Rozwojowe zaplecze dozwala nam bez względu na sytuację pogodową obojętnie jakie zamówienie zrealizować w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje niesprawności nietrudnych do usunięcia. Oczywiście, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też wlanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przedziurawiona opona przerywają dalszą drogę, jednak są zdecydowanie łatwe do naprawienia na miejscu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście poleca doraźne naprawy całodobowo. Zadań dla lawety nie można tutaj oczekiwać. Bezzwłoczny dojazd to zaleta naszego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w wachlarzu usług.


Obsługa, jaka hołubi mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Na drodze będą mogli przeprowadzić różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Starczy jednorazowy telefon. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce ale przez telefon potrzebujemy sprecyzować detale niesprawności, markę samochodu i naturalnie miejsce zdarzenia. Nie ma bliźniaczych niesprawności więc do każdego przypadku podchodzimy wszechstronnie by w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest ważnym wycinkiem w różnorodnej propozycji naszych usług. Dostarczymy bezpiecznie koparkę gąsienicową oraz duży walec oraz dowolną nawet nietypową z licznych maszyn drogowych. Prowadzimy transport różnych maszyn rolniczych. Adekwatnie przeszkoleni do transportu małych, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu na przykład wózków widłowych. Zespół pojazdów jakim rozporządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy czy fracht ładunków ponadnormatywnych. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba duży gruz.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi zarówno na obszarze kraju jak również zagranicą. Towary w każdym przypadku odrębnie ubezpieczamy oraz dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Ponieważ nie jest prosto dać porękę na udzielenie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał ją zapewnia. Z tego powodu że wielu fachowców z udokumentowanymi umiejętnościami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i kompetencją byśmy umieli opracować metody zapewniające efekt. To z tego powodu realnie dowolną awarię kasujemy tak sprawnie. Każdy samochód przewozimy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się zdefiniować jako odpowiednią.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: użycie części zamiennych, zakres czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, rejon zdarzenia i typ samochodu, który serwisujemy.


Nasza pomoc, którą przeprowadzamy z powodu straty do której doszło w wyniku stłuczki nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być także wolna od opłat w przypadku jeśli rozporządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Istotny jesteś Ty!

Tylko Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Miechów jest zdeklarowany do pomocy więc wyczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: